memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 września 2016, 16:09
Wszystko dobrze oprócz tego że pojęcie ,,dziewczyna" nie istnieje chyba w języku polskim.
Odpisz
21 września 2016, 19:00
@erykhim44: ?
22 września 2016, 08:15
@Dr_Sheldon_Cooper: Jej zdaniem (chyba) powinno być tam napisane "loszka".
23 lipca 2017, 15:15
@erykhim44: co ty pier**lisz???
24 lipca 2017, 03:24
@Filipsss: Jak by Krzyniu to napisał, to każdy by zrozumiał
21 września 2016, 15:53
19 września 2016, 19:55
albo byłą
19 września 2016, 19:58
@erykos123: Czekaj, co?
19 września 2016, 20:03
@erykos123: Jej byłą? No chyba że lesbijka
19 września 2016, 21:54
@Jasnowidz: Bardziej bi, ale Andrzej z łatwością wyrwałby lesbijke
20 września 2016, 10:42
@erykos123: Mam kolezanke lesbe :)
21 września 2016, 12:48
@Kino_maniak: Mamy bić Ci brawa czy podziwiać?
21 września 2016, 12:49
@Kino_maniak:
20 września 2016, 00:00
Ktoś kiedyś powiedział, że zużyte zabawki trzeba oddawać biedniejszym. To jest niemiły i niekulturalny żart, ale mnie bawi.
Edytowano - 19 września 2016, 23:20
co to jest mieć dziewczynę?
19 września 2016, 21:12
19 września 2016, 20:41
"I co teraz frajerze?"
19 września 2016, 19:51
"No i co frajerze?"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 września 2016, 16:09
Wszystko dobrze oprócz tego że pojęcie ,,dziewczyna" nie istnieje chyba w języku polskim.
Odpisz
21 września 2016, 19:00
@erykhim44: ?
Odpisz
22 września 2016, 08:15
@Dr_Sheldon_Cooper: Jej zdaniem (chyba) powinno być tam napisane "loszka".
Odpisz
23 lipca 2017, 15:15
@erykhim44: co ty pier**lisz???
Odpisz
24 lipca 2017, 03:24
@Filipsss: Jak by Krzyniu to napisał, to każdy by zrozumiał
Odpisz
21 września 2016, 15:53
Odpisz
19 września 2016, 19:55
albo byłą
Odpisz
19 września 2016, 19:58
@erykos123: Czekaj, co?
Odpisz
19 września 2016, 20:03
@erykos123: Jej byłą? No chyba że lesbijka
Odpisz
19 września 2016, 21:54
@Jasnowidz: Bardziej bi, ale Andrzej z łatwością wyrwałby lesbijke
Odpisz
20 września 2016, 10:42
@erykos123: Mam kolezanke lesbe :)
Odpisz
21 września 2016, 12:48
@Kino_maniak: Mamy bić Ci brawa czy podziwiać?
Odpisz
21 września 2016, 12:49
@Kino_maniak:
Odpisz
20 września 2016, 00:00
Ktoś kiedyś powiedział, że zużyte zabawki trzeba oddawać biedniejszym.
To jest niemiły i niekulturalny żart, ale mnie bawi.
Odpisz
Edytowano - 19 września 2016, 23:20
co to jest mieć dziewczynę?
Odpisz
19 września 2016, 21:12
Odpisz
19 września 2016, 20:41
"I co teraz frajerze?"
Odpisz
19 września 2016, 19:51
"No i co frajerze?"
Odpisz