memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 marca 2013, 22:09
Rozwalil mnie ten tekst "Powstan Hipermarketowy Zòlwiu!"
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2014, 18:49
@chihuahua111: * żółwiu. Haha ale błąd popełniłaś ;-; lol :d
11 sierpnia 2014, 07:09
@Jarektrol: Nie błąd, tylko nie miałam wtedy polskich znaków. To "ò" to nie "ó" tylko o z akcentem : )
19 grudnia 2012, 02:29
Niby głupie, ale że ostatnio mam jakąś dziwną fazę, jak dla mnie jest to przynajmniej śmieszne. 5/5
18 grudnia 2012, 21:48
3/5 strasznie denne
18 grudnia 2012, 15:53
nic dziwnego że słaba ocena
18 grudnia 2012, 08:28
he, jakie durne :D 4/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 marca 2013, 22:09
Rozwalil mnie ten tekst "Powstan Hipermarketowy Zòlwiu!"
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2014, 18:49
@chihuahua111: * żółwiu. Haha ale błąd popełniłaś ;-; lol :d
Odpisz
11 sierpnia 2014, 07:09
@Jarektrol: Nie błąd, tylko nie miałam wtedy polskich znaków. To "ò" to nie "ó" tylko o z akcentem : )
Odpisz
19 grudnia 2012, 02:29
Niby głupie, ale że ostatnio mam jakąś dziwną fazę, jak dla mnie jest to przynajmniej śmieszne. 5/5
Odpisz
18 grudnia 2012, 21:48
3/5 strasznie denne
Odpisz
18 grudnia 2012, 15:53
nic dziwnego że słaba ocena
Odpisz
18 grudnia 2012, 08:28
he, jakie durne :D 4/5
Odpisz