Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Rel
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2016, 22:32
Odpisz
20 września 2016, 22:33
@lorax12: XD
Odpisz
20 września 2016, 22:34
XD
Odpisz
20 września 2016, 22:35
@chervony_cartophel: XD
Odpisz
20 września 2016, 22:37
xd
Odpisz
20 września 2016, 22:41
@lorax12: Xd
Odpisz
20 września 2016, 22:43
@Scrollek0802: 😂😂😂😂😂😂
(yes, this is bait.)
Odpisz
20 września 2016, 22:44
@lorax12: xD
Odpisz
20 września 2016, 22:54
@lorax12: D:
Odpisz
20 września 2016, 23:23
XDDDDD
Odpisz
21 września 2016, 00:26
@TheGardenPL: No, this is Patrick.
Odpisz
23 września 2016, 08:17
@lorax12: inba? czyli pisząc tą emotkę jesteś protossem?
Odpisz
23 września 2016, 09:47
@baarts:
Odpisz
23 września 2016, 09:57
@lorax12: xD
Odpisz
23 września 2016, 15:26
@TheGardenPL:
Odpisz
23 września 2016, 19:17
@lorax12: Kocham tą emotkę.
Coś chyba z innej strony internetu.
Zapraszam na Twittera.
Odpisz
23 września 2016, 21:20
@mistrz_lamorozcow: A ja lubię "XD"
Odpisz
24 września 2016, 01:02
@lorax12: xD
Odpisz
24 września 2016, 21:27
@Metal_Head: :V
Odpisz
6 października 2016, 23:10
XD
Odpisz
6 października 2016, 23:18
żeś się obudził z tym komentarzem.-.
Odpisz
7 października 2016, 07:46
@Scrollek0802: Wiem bardzo wcześnie XD
Odpisz
2 kwietnia 2017, 01:07
@lorax12: xD
Odpisz
26 grudnia 2017, 12:23
iks de
Odpisz
1 lutego 2020, 00:07
@Vincka: eks dji
Odpisz
24 września 2016, 11:07
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Odpisz
23 września 2016, 12:53
No nie wiem. Ludzie używający "XDDDDDDD" w co drugim zdaniu też potrafią wkurzac
Odpisz
24 września 2016, 10:38
@Loriess: "xD" a "xDDDdddddddddd" to wielka różnica.
Odpisz
24 września 2016, 10:47
@Fina258: No w sumie. Ale "XD" w każdej wypowiedzi to też nienajlepiej
To jakby
Hej "śmieje się"
Co tam u ciebie "śmieje się"
Odpisz
24 września 2016, 10:57
@Loriess: Taaa... Też nienawidzw gdy ktoś mówi "hej XD co tam? XD"
Odpisz
23 września 2016, 09:47
lol zauważyliście logo jeja po lewej stronie?
Odpisz
23 września 2016, 09:50
Pan tu chyba nowy.
Odpisz
23 września 2016, 10:38
Konto nam od roku
Odpisz
23 września 2016, 09:02
😊😊😊😊
Odpisz
23 września 2016, 09:31
@KrzyniuNieTV: Ile tych Krzyniów...
Odpisz
23 września 2016, 13:37
@Luuna: KrzyniuTV, VTuinyrzk, i teraz to.
Odpisz
23 września 2016, 09:07
gole stupki
Odpisz
23 września 2016, 09:08
@Krystian459718: ku*wa to nie google
Odpisz
23 września 2016, 09:05
XXXDDDDDDDDDDDXDDDDDDDXDXDDDDDDDD !!!KOCHAM!!! AMD
Odpisz
23 września 2016, 09:01
😀+🚬=😀🔫
Odpisz
20 września 2016, 22:46
kiedyś xd było rakowe
Odpisz
21 września 2016, 00:06
@JTKX2: Nadal jest.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 08:02
@jasnib: Tylko wtedy, kiedy ktoś pisze "xDDDDDDDDDDD"
Odpisz
21 września 2016, 08:52
@Tony_Montana:
Odpisz
21 września 2016, 09:23
@Tony_Montana: xddDDSddd
Odpisz
23 września 2016, 08:26
@Profesor_Ender: xDDzabijsieDDD
Odpisz
20 września 2016, 22:40
Lenny najlepszy
Odpisz
20 września 2016, 22:52
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 września 2016, 23:24
@polandball1: Mój "WTF" face i tak lepszy (ಥ_ ಥ)
Odpisz
21 września 2016, 09:24
@Szekspirek: ( ಠ_ಠ)
Odpisz
21 września 2016, 07:53
"XD" psuje obrazek.
Odpisz
21 września 2016, 07:38
xd
Odpisz
21 września 2016, 07:26
XD
Odpisz
21 września 2016, 07:08
😂👌
Odpisz
21 września 2016, 12:47
@FoxyFox: 👌👈😏
Odpisz
21 września 2016, 15:15
@rafal603: 😂🔫
Odpisz
21 września 2016, 17:59
@FoxyFox: ☝👆
Odpisz
23 września 2016, 08:24
@FoxyFox: To uczucie kiedy nie potrafisz pisać i komunikujesz się za pomocą obrazków.
Odpisz
23 września 2016, 17:43
@Archeologwinternetach: 👍
Odpisz
23 września 2016, 18:04
@Archeologwinternetach: 😂😂👌
Odpisz
24 września 2016, 10:39
@Archeologwinternetach: Pismo obrazkowe
Odpisz
24 września 2016, 10:48
@Fina258: 🌍🔫🔨🔪📌 😂👍
Odpisz
24 września 2016, 10:57
@FoxyFox: o nie
Odpisz
24 września 2016, 11:07
@Fina258: Oni nie piszą obrazkami. Byłoby tak gdyby poszczególne obrazki znaczyły coś konkretnego i była zasada kiedy czego się używa.
Odpisz
24 września 2016, 17:06
@Archeologwinternetach: Może nieodkryty język?
Odpisz
21 września 2016, 00:27
#TeamxD
Odpisz