Serio tak było, nie trollował
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Należy się za piękne oczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2017, 23:03
kazdy to wie ale napisze
troll maluje lepiej niz Geralt
Odpisz
14 stycznia 2020, 18:43
@Polalak: właśnie zauważyłem że herb to tutaj Geralt malował
Odpisz
29 lipca 2017, 23:59
mój ulubiony tekst
Odpisz
27 września 2016, 20:31
Z twarzy przypomina moją matematyczkę
Odpisz
12 października 2016, 09:47
A to pani od polskiego
Odpisz
27 września 2016, 14:28
"Bywam a może nie bywam oto być pytanie"
Odpisz
26 września 2016, 21:59
"ty siadać na dupie i buty robić! "
Odpisz
26 września 2016, 20:37
Wg mnie lepszy był tylko ten u Sigiego :D
-"Bum? Możesz to rozwinąć?"
'"Takie buuuuuuuum! Trach, łubudu i bęc!"
Odpisz
26 września 2016, 19:09
I Geralt ładne godło namalował...
Odpisz
25 września 2016, 22:14
setna ocena
Odpisz
26 września 2016, 13:58
@parapet257: 125 ocena
Odpisz
26 września 2016, 09:27
Pamiętam ten moment, teraz kisne podwójnie
Odpisz
25 września 2016, 23:48
Kurde,a ja mam w angielskiej wersji językowej...Też fajne,ale po polsku by brzmiało tak cieplej.
Odpisz
26 września 2016, 07:01
@Kenossa: me too
Odpisz
26 września 2016, 07:00
Najlepsze kto mu kazał bronić i gdzie te osoby są
Odpisz
21 września 2016, 21:00
Możecie się śmiać, ale wątek trolli z Wieśka III pamiętam najlepiej. Wzbudził we mnie chyba najwięcej emocji, z jednej strony były śmieszne, a z drugiej trochę smutno gdy takiego debila się prawie na żywo ogląda.
Odpisz
21 września 2016, 21:47
@Polska_z4smazka: Ja nie zapomnę trolla pijaka z Loc muinne
Odpisz
25 września 2016, 20:12
@VernonRoche: Nie kojarzę tego trolla. Opowiesz o nim coś więcej?
Odpisz
25 września 2016, 20:49
2 część wiesia chyba.
Odpisz
25 września 2016, 20:52
@Polska_z4smazka: Wierszyk pijanego Geralta podczas misji "Pijak z Oxenfurtu" jest o wiele śmieszniejszy. "Pierwsza panna z Vicovaro zawsze rada iść na siano.
Druga panna z Vicovaro daje chłopom tylko rano.
Trzecia panna nie ma zasad, zawsze łasa na ku*asa."
Odpisz
25 września 2016, 20:53
Tylko tam było loc muinne, ale ja pytałem gdzie konkretnie był ten troll i co robił, bo go nie kojarzę.
Odpisz
25 września 2016, 20:57
Miał pilnować mostu ale się spił i most zawalony. Pił bo.. zabili mu żonę.. biedak zapił się zaniedbał obowiązki.. ludzie chcą go teraz zabić żeby nie robił problemów.. albo możesz pomścić jego luba i on już się "ogarnie"
Odpisz
25 września 2016, 20:59
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Tego pamiętam, on był na początku, a nie w loc muinne.
Odpisz
25 września 2016, 21:11
A to nwm.
Odpisz
25 września 2016, 21:42
On był niedaleko Flotsam.
Odpisz
25 września 2016, 22:05
@Sayne33: Tutaj mamy zderzenie dwóch kultur dowcipu. Jedna to śmiech z puszczalskiej i napalonych, pijanych chłopów, a drugi to dowcipy z upośledzonych umysłowo, ale dobrych postaci które są lekko nierozgarnięte.
Odpisz
21 września 2016, 18:55
Najlepszy troll w służbie Radowida Fał. Stoi na straży łodzi, z których zrobił ogrodzenie i maluje lepiej od Wiedźmina.
#SilnaRedania
#WięcejTrolliWArmii
Odpisz
25 września 2016, 20:50
Takie piękne godło polski namalował :v
Odpisz
25 września 2016, 21:31
@Lacoste: Redanii jak już :v
Odpisz
25 września 2016, 20:54
Heh. Nie ma to jak humor W3.
Odpisz
25 września 2016, 20:01
Janusz obrony.
Odpisz