Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polalak

31 stycznia 2017, 23:03

kazdy to wie ale napisze
troll maluje lepiej niz Geralt

Avatar nwmniemampomyslu

14 stycznia 2020, 18:43

@Polalak: właśnie zauważyłem że herb to tutaj Geralt malował

Avatar adriano0510

29 lipca 2017, 23:59

mój ulubiony tekst

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 20:31

Z twarzy przypomina moją matematyczkę

Avatar Agent_Zielona_Nokia

12 października 2016, 09:47

A to pani od polskiego

Avatar KucikukanPL

27 września 2016, 14:28

"Bywam a może nie bywam oto być pytanie"

Avatar TreshMrocznejGwiazdy

26 września 2016, 21:59

"ty siadać na dupie i buty robić! "

Avatar HuboX600

26 września 2016, 20:37

Wg mnie lepszy był tylko ten u Sigiego :D
-"Bum? Możesz to rozwinąć?"
'"Takie buuuuuuuum! Trach, łubudu i bęc!"

Avatar przemo060620

26 września 2016, 19:09

I Geralt ładne godło namalował...

Avatar parapet257

25 września 2016, 22:14

setna ocena

Avatar LazyBone

26 września 2016, 13:58

@parapet257: 125 ocena

Avatar PanSowa12

26 września 2016, 09:27

Pamiętam ten moment, teraz kisne podwójnie

Avatar Kenossa

25 września 2016, 23:48

Kurde,a ja mam w angielskiej wersji językowej...Też fajne,ale po polsku by brzmiało tak cieplej.

Avatar SHAWSHANK

26 września 2016, 07:01

@Kenossa: me too

Avatar ojciecpolecial

26 września 2016, 07:00

Najlepsze kto mu kazał bronić i gdzie te osoby są

Avatar Polska_z4smazka

21 września 2016, 21:00

Możecie się śmiać, ale wątek trolli z Wieśka III pamiętam najlepiej. Wzbudził we mnie chyba najwięcej emocji, z jednej strony były śmieszne, a z drugiej trochę smutno gdy takiego debila się prawie na żywo ogląda.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar GRRacz

25 września 2016, 21:42

On był niedaleko Flotsam.

Avatar Polska_z4smazka

25 września 2016, 22:05

@Sayne33: Tutaj mamy zderzenie dwóch kultur dowcipu. Jedna to śmiech z puszczalskiej i napalonych, pijanych chłopów, a drugi to dowcipy z upośledzonych umysłowo, ale dobrych postaci które są lekko nierozgarnięte.

Avatar
Konto usunięte

21 września 2016, 18:55

Najlepszy troll w służbie Radowida Fał. Stoi na straży łodzi, z których zrobił ogrodzenie i maluje lepiej od Wiedźmina.

#SilnaRedania
#WięcejTrolliWArmii

Avatar Lacoste

25 września 2016, 20:50

Takie piękne godło polski namalował :v

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 21:31

@Lacoste: Redanii jak już :v

Avatar GalenMarek

25 września 2016, 20:54

Heh. Nie ma to jak humor W3.

Avatar Zygarde

25 września 2016, 20:01

Janusz obrony.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Należy się za piękne oczy

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

To bilet w jedną stronę skarbie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka