Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bastet_Deity

22 września 2016, 00:12

Z podwójnym kremem.. takie trochę już mdławe

Avatar Tony_Montana

22 września 2016, 00:27

@Bastet_Deity: Takie trochę przepyszne

Avatar polandball1

22 września 2016, 00:29

@Tony_Montana: z mlekiem

Avatar Bastet_Deity

22 września 2016, 08:19

@Tony_Montana: Najlepsze były arbuzowe

Avatar
arbuziec

12 stycznia 2018, 15:19

Avatar Bastet_Deity

12 stycznia 2018, 23:07

One nadal są najlepsze

Avatar
arbuziec

13 stycznia 2018, 09:13

@Bastet_Deity: wiesz może gdzie jeszcze kupić?

Avatar Bastet_Deity

13 stycznia 2018, 10:10

W Hiszpanii są jeszcze, a przynajmniej były jakiś czas temu w większych sklepach spożywczych jak supercor, hipercor czyli typowe Tesco,
powodzenia

Avatar
arbuziec

13 stycznia 2018, 11:17

@Bastet_Deity: będe polował

Avatar JednostkaAspoleczna

25 września 2016, 16:30

O TY ZWYROLU!.....

Avatar Rebelious

Edytowano - 25 września 2016, 09:16

Zrozumiałam za drugim razem...
.
.
.
.
Aha, i dzięki za łapki w dół. \___/

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 08:52

Avatar Youtuber

24 września 2016, 23:24

szkoda ze oreo jest nie dobre a tam sa good boys

Avatar xxxPaterrix03xxx

25 września 2016, 16:53

@Youtuber: Oreo jest dobre ty zwyrolu.

Avatar Bank777

24 września 2016, 22:56

Avatar
Konto usunięte

24 września 2016, 22:08

Ej no to dość rasistowskie XD

Avatar DziwnyPan

25 września 2016, 11:31

czemu przekroczyłem limit strzałek w dół

Avatar Hoggehr

24 września 2016, 21:37

Avatar
Konto usunięte

24 września 2016, 21:11

O co chodzi?

\__________/

Avatar panlogin

24 września 2016, 21:15

gdyby odwrócić o 90 stopni by na gorze i dole bylo czarne a po srodku biale jak w oreo

Avatar
Konto usunięte

24 września 2016, 21:18

@panlogin: Dzięki.

Avatar GalenMarek

23 września 2016, 15:34

Avatar Jakub3k

22 września 2016, 15:44

THATS RACIST!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nieuczciwa ocena

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka