Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nieuczciwa ocena
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2016, 00:12
Z podwójnym kremem.. takie trochę już mdławe
Odpisz
22 września 2016, 00:27
@Bastet_Deity: Takie trochę przepyszne
Odpisz
22 września 2016, 00:29
@Tony_Montana: z mlekiem
Odpisz
22 września 2016, 08:19
@Tony_Montana: Najlepsze były arbuzowe
Odpisz
12 stycznia 2018, 15:19
@Bastet_Deity: tak
Odpisz
12 stycznia 2018, 23:07
One nadal są najlepsze
Odpisz
13 stycznia 2018, 09:13
@Bastet_Deity: wiesz może gdzie jeszcze kupić?
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:10
W Hiszpanii są jeszcze, a przynajmniej były jakiś czas temu w większych sklepach spożywczych jak supercor, hipercor czyli typowe Tesco,
powodzenia
Odpisz
13 stycznia 2018, 11:17
@Bastet_Deity: będe polował
Odpisz
25 września 2016, 16:30
O TY ZWYROLU!.....
Odpisz
Edytowano - 25 września 2016, 09:16
Zrozumiałam za drugim razem...
.
.
.
.
Aha, i dzięki za łapki w dół. \___/
Odpisz
25 września 2016, 08:52
Odpisz
24 września 2016, 23:24
szkoda ze oreo jest nie dobre a tam sa good boys
Odpisz
25 września 2016, 16:53
@Youtuber: Oreo jest dobre ty zwyrolu.
Odpisz
24 września 2016, 22:56
Odpisz
24 września 2016, 22:08
Ej no to dość rasistowskie XD
Odpisz
25 września 2016, 11:31
czemu przekroczyłem limit strzałek w dół
Odpisz
24 września 2016, 21:37
Odpisz
24 września 2016, 21:11
O co chodzi?
\__________/
Odpisz
24 września 2016, 21:15
gdyby odwrócić o 90 stopni by na gorze i dole bylo czarne a po srodku biale jak w oreo
Odpisz
24 września 2016, 21:18
@panlogin: Dzięki.
Odpisz
23 września 2016, 15:34
Odpisz
22 września 2016, 15:44
THATS RACIST!
Odpisz