Zara, zara, tam jest trzech chłopców i dwie dziewczynki, a wymienionych tam męskich imion jest dwa. Czyli któryś z tych chłopców ma na imię, albo Dżesika, albo Karyna, albo Ariel?
@chervony_cartophel: To czytaj uważnie, poprawiłem się że nie jest polskie, tylko bardziej polskie niż np. "Brajanek", wskutek czego twoja "odpowiedź" nie miała sensu.
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2019, 13:26
Lepsze Kewin nix Janek
Odpisz
22 września 2016, 13:28
Zara, zara, tam jest trzech chłopców i dwie dziewczynki, a wymienionych tam męskich imion jest dwa. Czyli któryś z tych chłopców ma na imię, albo Dżesika, albo Karyna, albo Ariel?
Odpisz
22 września 2016, 14:21
@piotrekwariat: Czy ty właśnie narzuciłeś im płeć?
Odpisz
22 września 2016, 14:53
@Crobat: O ku*wa, nie, sorry... Chciałem powiedzieć, że tam jest... Pięć ludzi... Którzy mogą mieć jakąkolwiek płeć... Nie wzywaj feminazistek.
Odpisz
22 września 2016, 15:01
@piotrekwariat: Trzech chłopców i trzy imiona dla chłopców, dwie dziewczynki i dwa imiona dla dziewczynek :v
Odpisz
22 września 2016, 15:19
@piotrekwariat: ariel jest męskie, no dobra pedalskie
Odpisz
22 września 2016, 18:10
@DranejBijBolszewika: Dwie Ariel o jakich słyszałem to mała syrenka i aktorka porno. Nie wiedziałem, że może być też męskie.
Odpisz
22 września 2016, 18:19
@piotrekwariat: Jest np. piłkarz - Ariel Borysiuk :v
Odpisz
23 września 2016, 20:23
@anonymoose: A, to nie wiedziałem.
Odpisz
24 września 2016, 17:20
@piotrekwariat: jest też syren ariel z tvnu
Odpisz
10 października 2016, 16:13
@piotrekwariat: Syrenka OK. Ale aktorka porno ABSOLUTLY DISGUSTING!
Odpisz
10 października 2016, 21:52
@Fluttershy66: A gdzie tam disgusting, bardzo ładna, jest w moim top 3.
Odpisz
13 października 2016, 21:31
@piotrekwariat: Ja nie lubię porno. Jest obrzydliwe.
Odpisz
14 października 2016, 03:28
@Fluttershy66: W sensie dla Ciebie seks jest obrzydliwy? Czy to, że ktoś uprawia seks, a ktoś inny to nagrywa i udostępnia całemu światu?
Odpisz
14 października 2016, 08:34
@piotrekwariat: To,że ktoś to nagrywa i wrzuca do sieci.
Odpisz
18 lutego 2018, 09:35
@piotrekwariat: ariel to męskie imię z zagranicy
Odpisz
25 marca 2017, 19:41
Nie rozczytam się
Odpisz
24 września 2016, 15:54
ja mam kolege o imieniu Evoo
Odpisz
24 września 2016, 15:56
@FullPain: Iwo to polskie imie.
Odpisz
24 września 2016, 17:00
@FullPain: Ja miałam znajomego o imieniu Sajmon
Odpisz
24 września 2016, 23:28
@the_endrju: Zaraz zaraz, on ma na imie evoo xD
Odpisz
Edytowano - 24 września 2016, 17:37
Brajan from holiłód.
Odpisz
24 września 2016, 16:59
Ariel = Asriel
CZERWONE LECO
Odpisz
24 września 2016, 15:08
Ape kewin to polskie imię ;-;
Odpisz
24 września 2016, 15:12
@lulul: Raczej nie
Odpisz
24 września 2016, 15:16
@chervony_cartophel: Dobra, ale rozpowszechniło się w polsce 30 lat temu, więc jest na pewno bardziej polskie niż np. Brajan.
Odpisz
24 września 2016, 15:23
@lulul: Anastazja rozpowszechniło się w Polsce 200 lat temu i nadal nie jest polskie, tylko greckie...
Odpisz
24 września 2016, 16:10
@chervony_cartophel: Przeczytałeś chociaż mój komentarz?
Odpisz
24 września 2016, 16:51
@lulul: Tak, a to jest do niego odpowiedź
Odpisz
24 września 2016, 18:18
@chervony_cartophel: To czytaj uważnie, poprawiłem się że nie jest polskie, tylko bardziej polskie niż np. "Brajanek", wskutek czego twoja "odpowiedź" nie miała sensu.
Odpisz
24 września 2016, 19:07
@lulul: Miała, bo stwierdzenie 'bardziej polskie' pozwala stwierdzić, że w jakimś stopniu jest polskie, a nie jest.
Odpisz
Edytowano - 24 września 2016, 19:51
@chervony_cartophel: No właśnie w jakimś stopniu jest ._.
Odpisz
24 września 2016, 20:02
@lulul: Dobra, koniec tematu. Po prostu mamy inny tok myślenia.
Odpisz
24 września 2016, 15:39
Rodzice Ariela bardzo lubią ten proszek :V
Odpisz
24 września 2016, 15:57
Ariel to nie ona?
Odpisz
24 września 2016, 16:09
Uniwersalne imię ;)
Odpisz
Edytowano - 24 września 2016, 15:54
jak można się nazywać kilisiku?
Odpisz
22 września 2016, 14:42
Mój kolega ma na imię Oktawian.
Odpisz
22 września 2016, 22:41
@mrofpower: A mój Wawrzyniec
Odpisz
24 września 2016, 15:03
@mrofpower: Mój kolega ma na imię Eros
Odpisz
24 września 2016, 15:08
@mrofpower: A ją mam na imię Konstanty :v
Odpisz
24 września 2016, 15:11
@lulul: Ja mam na drugie Jaromir.
Odpisz
24 września 2016, 15:17
@chervony_cartophel: Ją na drugie Klaudiusz.
Odpisz
24 września 2016, 15:37
@mrofpower: A ja znam dziewczynę Tea;_;
Odpisz
24 września 2016, 15:45
Ja znałem dziewczynę która miała na imię jagoda
Odpisz
24 września 2016, 15:46
Jagoda to normalne imię
Odpisz
24 września 2016, 15:50
@Tony_Montana: k
Odpisz
24 września 2016, 15:51
@mrofpower: A mój donat
Odpisz
24 września 2016, 16:41
@chervony_cartophel: Akurat to jest bardzo polskie imię.
Odpisz
24 września 2016, 16:53
@Fox__: Polskie, ale w dzisiejszych czasach unikalne. Tak jak moje pierwsze, ale jego nie będę ujawniał.
Odpisz
24 września 2016, 16:59
@chervony_cartophel: Ja jako chyba jedyny w szkole mam imię z tych stron świata.
Odpisz
24 września 2016, 19:08
@Fox__: U mnie nie jest aż tak źle
Odpisz
25 września 2016, 15:26
rodzice musieli bardzo lubić herbatę
Odpisz
25 września 2016, 17:23
@mrofpower: Ale to jest greckie imię ;_;
Odpisz
25 września 2016, 20:54
ja nie znać grecki
Odpisz
24 września 2016, 15:51
Mam kolege który ma na imię Preston.
Odpisz
24 września 2016, 15:08
Doobrze pani grażynko.
Odpisz