Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2016, 08:01
A ja se wczoraj ugotowalem chipsy, zajebiste wyszły <3
Odpisz
22 września 2016, 14:32
Poślub mcdonalda
Odpisz
22 września 2016, 14:51
@jacek1s: Ronalda?
Odpisz
25 września 2016, 19:55
@jacek1s: Dobrze ㅋㅋㅋ
Odpisz
25 września 2016, 21:59
@jacek1s: Zdrowie też przemija.
Odpisz
25 września 2016, 18:48
poslubie Markipliera ^^
Odpisz
25 września 2016, 18:05
Nie mów mi jak żyć.
Odpisz
22 września 2016, 14:37
Umm, umie ktoš dobrze gotować i chce mnie za męża?
Odpisz
22 września 2016, 14:43
hmmm..... *rozkminia*
Odpisz
22 września 2016, 15:26
@CrazyMe: Umiesz gotować?
Odpisz
22 września 2016, 15:35
Dość dużo potraw umiem :y *reklama*
Odpisz
Edytowano - 22 września 2016, 15:41
umiem zrobić kanapki, zupke chińską i herbatę. Wystarczy?
Odpisz
22 września 2016, 15:48
@CrazyMe: *bierze ją na ramię* Od dziś gotujesz dla mnie ._.
Odpisz
22 września 2016, 16:03
ummm.. ok..? a pieczenie też się liczy? bo jak tak, to mogę Ci ciasta piec
Odpisz
Edytowano - 22 września 2016, 16:14
@CrazyMe: Sernik *-*
Odpisz
22 września 2016, 16:15
umiem jogurtowe, marchewkowe, jabłka pod kruchym ciastem i kilka rodzajów ciasteczek :3
Odpisz
22 września 2016, 16:17
@CrazyMe: Ja. Chcieć. Sernik! Tako z jabłkami *.*
Odpisz
22 września 2016, 16:18
dobziu :3
Odpisz
22 września 2016, 16:32
@CrazyMe: Dzięki. Alicja, tak?
Odpisz
22 września 2016, 16:44
imienia żony nie pamiętasz...? D': i tak. :3
Odpisz
22 września 2016, 16:49
@CrazyMe: Moja była żona miała na imię Ania c:
Odpisz
22 września 2016, 16:51
>_> no ok! nie należę do tych Lasek co fochają się o byle gówno :3
Odpisz
22 września 2016, 16:51
@CrazyMe: Wracaj do kuchni, a ja idę oglądać yaoi :3
Odpisz
22 września 2016, 16:53
serio lubisz yaoi? myślałam że faceci nie przepadają za nim. bardziej laski oglądają. no ale ok :3
Odpisz
Edytowano - 22 września 2016, 16:54
@CrazyMe: Kto powiedział, że to lubię?
Odpisz
22 września 2016, 16:59
powiedziałeś że idziesz oglądać.. a no tak! pewnie idziesz oglądać aby móc się załamywać kto lubi coś takiego?
Odpisz
22 września 2016, 17:01
@CrazyMe: Tak zwana manipulacja c:
Odpisz
22 września 2016, 17:02
meh! *wraca do robienia obiadu*
Odpisz
22 września 2016, 17:11
@CrazyMe: Zapraszam zawsze na priv, jeśli będziesz chciała.
Odpisz
25 września 2016, 16:46
@CrazyMe: Co tu się odjaniepawla
Odpisz
25 września 2016, 16:54
@CrazyMe: No i usunął konto
Odpisz
25 września 2016, 17:47
@polandball1: Ja go nie otrułam ;-;
Odpisz
25 września 2016, 16:55
Odpisz
25 września 2016, 16:38
*Zapisuje do notatnika* Będę pamiętać!
Odpisz
22 września 2016, 15:44
Opcja alternatywna:
nauczyć sie gotować
Odpisz