Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2016, 19:09
Państwo jest złe, niemoralne, niehonorowe i nie istnieje żadne uzasadnienie do jego istnienia.
Odpisz
Edytowano - 24 września 2016, 19:16
@erykhim44: Anarchiści są ludźmi nieinteligentnymi, stojącymi w opozycji do wszystkiego i wpływającymi destruktywnie na społeczeństwo. Wobec wspomnianych wyżej argumentów nie widzę żadnego logicznego powodu, dla którego mieliby mieć prawo istnieć.
Odpisz
24 września 2016, 19:37
@Treilea_Reich: Anarchiści są szerszym pojęciem niż zniszczenie państwa. Poza tym liczą oni ludzi indywidualnie, a nie ogólnie, ponieważ uznają wolność jednostki, a czym jest społeczeństwo? To każdy oprócz ciebie. Negują oni to że człowiek powstał by służyć innym. Są często przeciwnikami altruizmu. Wobec wyżej wspomnianych kontr-argumentów uznaję że mają prawo do istnienia, przez chociażby prawo do samoposiadania.
Odpisz
24 września 2016, 19:37
@erykhim44: BTW dzięki za strzałki w dół komuchy.
Odpisz
24 września 2016, 20:19
@erykhim44: Taka ciekawostka. Zarówno Anarchia jak i komuna, są skrajnymi odmianami lewicy.
Odpisz
24 września 2016, 20:27
@Hartio: Taka ciekawostka. Spora część anarchistów uznaje libertarianizm prawicowy.
Odpisz
25 września 2016, 00:56
@erykhim44: Paradoks poglądów politycznych.
Odpisz
26 września 2016, 11:26
@Hartio: Paradoks albo jest wymyślony, albo nie istnieje, więc anarchię uznaje się na prawicę i lewicę, a również centrum.
Odpisz
22 września 2016, 17:19
A ja mam wyje**ne
Odpisz
22 września 2016, 18:44
@BorasStalkerSparty: a ja mam opinie na temat tego że ty masz wyje**ne:)
Odpisz
23 września 2016, 15:51
@hazlik: a ja i tak mam wyje**ne ide zabijać mutanty
trzymaj sie
Odpisz
23 września 2016, 16:20
@BorasStalkerSparty: mam opinie na temat tego że idziesz zabijć mutanty
Odpisz
25 września 2016, 13:53
@BorasStalkerSparty: rasista, mówi się meta ludzie
Odpisz
25 września 2016, 18:24
@bylejakbylegdzie: daj mi amunicje
Odpisz
25 września 2016, 18:30
@BorasStalkerSparty: *daje miecz*
Odpisz
25 września 2016, 21:04
@hazlik: dziękuje właśnie zabiłem pijawke
**salutuje**
Odpisz
25 września 2016, 12:15
Było
Odpisz
25 września 2016, 12:07
Było
Odpisz
24 września 2016, 23:32
bylo
Odpisz
25 września 2016, 00:09
@Youtuber: pierwszy komentarz youtuber'a który dostał strzałkę w górę od dziwnego pana
Odpisz
24 września 2016, 21:45
Internet w pigułce
Odpisz
24 września 2016, 19:24
Było, sama dodałam: http://www.obrazki.jeja.pl/128123,opinia.html
Odpisz
24 września 2016, 19:16
A ja mam opinię że i tak mam wasze opinie w dupie :)
Odpisz
24 września 2016, 19:03
Odpisz
22 września 2016, 16:43
Mam opinie!
Odpisz
22 września 2016, 16:57
@DIGIMKE: Cieszę się, pozostawiam twoją opinię bez opinii.
Odpisz
22 września 2016, 18:24
@TheCrusadeBro: Mam opinię na temat pozostawiania mojej opinii bez opinii!
Odpisz
22 września 2016, 18:28
@DIGIMKE: *pierdzi ci prosto w twarz, a następnie zdejmuje ci skarpety, ale bez zdejmowania butów*
Odpisz
22 września 2016, 18:39
@TheCrusadeBro:
Odpisz
22 września 2016, 18:43
@DIGIMKE: *zapala światło*
Odpisz
22 września 2016, 21:14
@TheCrusadeBro: Prawdziwej ciemności nie da się pokonać żarówką , no chyba że energooszczędną.
Wtedy miała by przeje**ne.
Odpisz
22 września 2016, 21:52
@DIGIMKE: Mam DWIE żarówki energooszczędne i pieseła McCree!
It's High Woof!
Odpisz
22 września 2016, 16:34
Ta na przedostatnim obrazku przypomina raczej 8-łatkę, no ale ok.
Odpisz
22 września 2016, 16:35
8-latkę*
Odpisz
22 września 2016, 16:45
można edytować komrntarze
Odpisz
22 września 2016, 16:56
@daglasio: *komentarze
Odpisz
22 września 2016, 17:38
@TheCrusadeBro: sprytnie. już nie zewytuje
Odpisz
22 września 2016, 17:47
To było specjalnie, prawda? :D
Odpisz
Edytowano - 22 września 2016, 18:00
@TheCrusadeBro: ku*wa
Odpisz
22 września 2016, 16:56
ok
Odpisz
22 września 2016, 16:45
Opiniocepcja
Odpisz