Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie znoszę kleszczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2016, 21:25
Pie**olone Judasze i Gomezy!
Odpisz
24 września 2016, 00:55
@lorax12: poka loraxa
Odpisz
24 września 2016, 21:27
@baarts: nie
Odpisz
25 września 2016, 02:54
@lorax12: Ale czemu od razu tak agresywnie?
Odpisz
25 września 2016, 21:28
@baarts: Bo tak
Odpisz
23 września 2016, 14:57
nowy mem ?
Odpisz
23 września 2016, 15:23
@lolkowski: Nie nowy.
Odpisz
23 września 2016, 16:54
@lolkowski: nie wyprany w perwolu
Odpisz
24 września 2016, 00:56
@capitan_puszeg: Pamiętaj. Interpunkcja ma znaczenie.
Odpisz
24 września 2016, 06:36
@baarts: ooł noł nie mogę edytować thx
Odpisz
24 września 2016, 14:47
@capitan_puszeg: Dałem Ci chwilkę.
Odpisz
24 września 2016, 10:55
Brudne kebaby
Odpisz
24 września 2016, 08:25
Odpisz
23 września 2016, 22:11
Odpisz
23 września 2016, 23:51
@RevanShan:
Odpisz
23 września 2016, 21:21
jelitówka?
Odpisz
23 września 2016, 21:26
@ALKATRAZ: Jak masz jelitówkę to częściej górą wychodzi niż dołem. (wiem bo sam miałem. zuo.)
Odpisz
23 września 2016, 21:37
Raczej nazwa "jelitówka" wskazuje na problemy z jelitami a im bliżej do wydalania dołem niż górą.
Odpisz
23 września 2016, 21:47
mój kolega ma jelitówkę
Odpisz
23 września 2016, 21:48
@R3COV3RY: Uwierz mi że z jelit też ci cofnie do gardła
Odpisz
23 września 2016, 21:55
To chyba bardziej wtedy grypa żołądkowa
Odpisz
23 września 2016, 22:00
@R3COV3RY: Widocznie nie chorowałeś, ale migę potwierdzić VTuinyzrk
Odpisz
23 września 2016, 22:03
@lulul: Swego czasu miałem duże problemy z jelitówką ale nie wymiotowałem przy niej
Odpisz
23 września 2016, 22:09
@R3COV3RY: Przy grypie ucieka z obu stron. (Mam)
Odpisz
23 września 2016, 22:43
To znaczy...
Srałeś przez gardło?
Odpisz
23 września 2016, 22:53
@R3COV3RY: nie żeby coś, ale jelitówka to właśnie grypa żołądkowa
Odpisz
23 września 2016, 21:13
Nie no gówniana taka armia jeśli nawet jednego szyku nie potrafią zrobić, a ,chwila, chyba robią szyk rodzaju "po ostrym kebsie" :V
Odpisz
23 września 2016, 21:06
Gdy kebab był tak ostry więc srasz gdzie popadnie
Odpisz
23 września 2016, 14:47
EU4 w skrócie
Odpisz
23 września 2016, 13:46
Lol Osman Empire stronk
Odpisz
23 września 2016, 14:09
Byzantium Better!
Odpisz
Edytowano - 23 września 2016, 14:51
No! Cyprus Stronk!
Odpisz
23 września 2016, 15:05
Remove Kebab!
Odpisz
23 września 2016, 21:25
* Ottoman Empire
Odpisz
23 września 2016, 22:15
Bizancjum było silne do może 1100 roku, potem to była tylko banda upitych kupców którzy sprzedawali kolejne dzielnice oraz dostawali wpie**ol od Wenecji i Turków
Odpisz
23 września 2016, 22:18
Cóż, tak kończą Imperia.
Odpisz
23 września 2016, 22:23
Bizancjum po prostu wybiło się przez to że Europa wtedy była bandą dzikusów i kiedy reszta świata się ogarnęła to przestało być tak kolorowo :V
Odpisz
23 września 2016, 22:40
IV Krucjata zawsze mnie śmieszyła.
Odpisz
23 września 2016, 22:44
To był przykład wręcz podręcznikowy jakimi inwalidami stali się Imperialni po XII wieku
Odpisz
24 września 2016, 00:32
@ZabojczaPelnia: Imperium Osmańskie, Imperium Osmanli, Imperium Ottomańskie, Imperium Tureckie, Turcja, Osmanie, Ottomani.
To wszystko to są Synonimy, wszystkie pasują.
Odpisz
24 września 2016, 00:58
Cesarstwo Rzymskie bym napisał, ale nie mam argumentów na tę chwilę.
Odpisz
24 września 2016, 08:17
@baarts: Wschodniorzymskie.
Odpisz