Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2016, 19:29
Ktoś Warmia i Mazury może?
Odpisz
24 września 2016, 10:11
mieszkam na Śląsku :/
Odpisz
24 września 2016, 14:50
@rogaliq: Ja tez, ale mem zajebisty
Odpisz
26 września 2016, 14:39
@rogaliq: Na Dolnym czy na Górnym Śląskiu? Ja mieszkam w Siemianowicach Śląskich (Górny Śląsk)
Odpisz
26 września 2016, 15:27
Ja Ruda śląska
Odpisz
26 września 2016, 16:04
O kurde Jejak z mojego miasta. Osiedle Tuwima master race.
Odpisz
26 września 2016, 20:54
Kuźwa, to miasto mojej rodziny. Kojarzysz piekarnię ,,Stach" :v ?
Odpisz
27 września 2016, 20:31
@StraikerPL: Ja osiedle Tuwima Grabowa! :D
Odpisz
27 września 2016, 20:52
@rogaliq: ja mieszkam dokładnie w Jaworznie... te miasto obok S...Sosnowca ;_;
Odpisz
28 września 2016, 11:04
Klonowa 2/6 zapraszam
Odpisz
28 września 2016, 15:32
@StraikerPL: wpadnę kiedyś xD
Odpisz
10 listopada 2016, 07:04
kojarzycie Rybnik???
Odpisz
24 września 2016, 00:13
O co kaman?
Ja tak jakby nie ogarniam, gdyż jestem z zachodniopomorskiego.
Odpisz
24 września 2016, 00:15
Wungil is love, wungil is life.
Odpisz
24 września 2016, 00:49
O serdelka widać że też z zachodniopomorskiego :P
Odpisz
Edytowano - 24 września 2016, 01:04
@Mr_Owl: Też jestem z zachodnio pomorskiego .-.
Odpisz
24 września 2016, 01:50
@CeeKay: Pjona!
Odpisz
24 września 2016, 09:08
Na Śląsku nie wychodzi się na zewnątrz. My wszystko robimy w kopalniach.
Odpisz
24 września 2016, 09:33
Nie wychodzicie z kopalni bo powietrze świeższe niż na powierzchni.
Odpisz
27 września 2016, 20:53
@figaro19: te, ale gdyby nie my, to byś po domu w kurtce chodził :v
Odpisz
27 września 2016, 20:55
@rogaliq: Mam gazowe ogrzewanie :v
Odpisz
26 września 2016, 23:52
Czy tylko ja jestem z Wielkopolskiego?
Odpisz
27 września 2016, 01:25
@Cheeki_Breeki747: Tak. Jako jedyny ze wszystkich Jejowiczów mieszkasz w Wielkopolskim.
Odpisz
26 września 2016, 20:21
Ja mieszkam na Śląsku! U nas jest pięknie! Zobaczcie tylko widok zza okna!
Odpisz
26 września 2016, 16:34
wyglada jak jakis darker magic
Odpisz
26 września 2016, 16:20
Z wieliczką tak samo
Odpisz
Edytowano - 26 września 2016, 16:01
Nie zgadzam się, na śląsku jest pełno świetnych loszek, np. z Katowic.
A to są stereotypy, a i ciul że gwarę mają dziwnie brzmiącą.
Nie ma lepszych loszek od polskich ;)
Odpisz
24 września 2016, 20:17
Przewijając było u mnie takie wrażenia, jakby ten obrazek z jakiegoś horroru był...
Odpisz
24 września 2016, 05:14
Patrzę na obrazek i pierwsze co się mi skojarzyło to ta zła baba że starych power rangers
Odpisz