Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tymi się chodzi
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2020, 18:05
mamy 2020 polecam
Odpisz
4 lutego 2021, 23:03
@kajba: 2021*
Odpisz
25 marca 2022, 06:41
@kajba: 2022
Odpisz
20 czerwca 2023, 21:52
@trazer: 2023
Odpisz
1 lutego 2019, 11:00
Nic takiego nie ma
Odpisz
15 sierpnia 2019, 09:36
Cześć
Odpisz
15 sierpnia 2019, 19:03
@koniecnazw: hejka
Odpisz
15 sierpnia 2019, 22:48
Jak tam?
Odpisz
15 sierpnia 2019, 22:48
@koniecnazw: a wszystko w porządku ;)
Odpisz
15 sierpnia 2019, 22:48
Fajnie
Odpisz
20 lutego 2017, 20:29
what the fuck is that
Odpisz
7 października 2017, 10:06
ass ketchup!
Odpisz
7 października 2017, 21:42
aleś ty szybki
Odpisz
7 października 2017, 23:54
niczym internet explorer
Odpisz
15 czerwca 2017, 17:12
nienienienienienienienienienienienienienienienie
Odpisz
20 listopada 2016, 17:57
Te dupsko na ostatnim XD
Odpisz
30 września 2016, 15:12
Ten Język XD
Odpisz
27 września 2016, 17:16
Jak dla mnie poki od 3 sezonu to nie to samo więc nawet się nie przejmuje tą "sztuką" lub abstrakcją stylistyczną bo raczej nie wrócę już do poków a styl wybrali pewnie dlatego że stare pokolenie ma z 20 lat i raczej nie będą tego oglądać więc pora na 9 latki i nowe pokolenie :(
Odpisz
26 września 2016, 19:47
2021
Odpisz
26 września 2016, 19:56
@PidronPL:
Odpisz
26 września 2016, 21:26
Odpisz
26 września 2016, 21:31
@Nemezis_: 2059:
Odpisz
26 września 2016, 21:34
perfekcyjny pikaczu
Odpisz
26 września 2016, 21:50
@Nemezis_: 2346:
Odpisz
27 września 2016, 14:55
@FoxyFox:
Odpisz
26 września 2016, 19:39
Jeden z plakatów promocyjnych Sun & Moon....
Odpisz
27 września 2016, 07:45
@Sadowczak: Czemu Charizard uczestniczy w BDSM?
Odpisz
26 września 2016, 22:39
Odpisz
Edytowano - 26 września 2016, 21:50
Jak nazywa się ten nowy sezon?
(powiedzcie że to fejk, powiedzcie że to fejk).
Odpisz
26 września 2016, 21:52
nazywa się fejk
Odpisz
26 września 2016, 21:53
@blackjk: Uff.
Odpisz
26 kwietnia 2017, 22:31
San&Moon
Odpisz
27 kwietnia 2017, 08:04
Najszybsza reakcja w internecie.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:03
e no czasem odpisuję na komy z 2012
Odpisz
1 stycznia 2018, 01:43
dajcie exployera
Odpisz
1 czerwca 2018, 11:54
proszę:
Odpisz
26 września 2016, 21:27
Z każdym odgrzaniem serij Pokemon staje się coraz gorsze..
Odpisz
26 września 2016, 20:56
Right in childhood.
Oby gra była dobra.
Odpisz
26 września 2016, 19:24
Dlaczego na 2 obrazku, on ma nos wyzej od oczu ?
Odpisz
26 września 2016, 19:30
@Hartio: bo to nie są oczy, widzisz na 1 obrazku takie pioruny, jak odwrócone u Pottera? to jest właśnie to
Odpisz
Edytowano - 26 września 2016, 19:44
@coloman: To gdzie jego oczy ? Uklad ust nie pasuje, gdyby miały być niewidoczne... Usta skierowane prosto, a reszta twarzy do góry. :/
Odpisz
26 września 2016, 19:58
@Hartio: Bo on się śmieje z głową skierowaną w górę, dlatego tak to widać.
Odpisz
26 września 2016, 20:04
@Broski: Wiem. Ale popatrz sie na usta. Powinny byc wyzej i skierowane do gory. Tu, wyglada to bardzo nienaturalnie.
Odpisz
26 września 2016, 20:52
@Hartio: Bo to szajsowato narysowane i na cholerę komuś jakieś proporcje ciała?
Odpisz
26 września 2016, 20:44
Na początku musisz się starać jak najbardziej by być chociaż prosto a potem jak masz popularność możesz na wszystkich srac
Odpisz