Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Trinitrotoulentn

25 listopada 2016, 16:55

Wyczuwam dodatkowego questa

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 00:05

Chcę ich narysować.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 00:13

Co Cię powstrzymuje?

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 00:56

To, jak bardzo mi to nie wychodzi.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 07:34

Narysuj mnie.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 10:20

Dlaczego. Podaj mi przynajmniej 3 racjonalne powody.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 10:22

1.Bo tak.
2. Bo musisz.
3. Bo chce.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 10:28

Nie ma tak.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 10:30

No to...
1. Bo lubię.
2. Masz łatwiej (zmieniłam profilowe)
3. Bo ja cie kham

Avatar WhySoSerious

28 września 2016, 20:33

Ciekawe powody
Szczególnie ostatni

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 21:36

No to jak?

Avatar Chihuahua

30 września 2016, 21:34

Narysuj mojego avatara xD
Pls :CCC Bo Chihuahua być smutna inaczej bo tak :CCC

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 października 2016, 18:21

Mam absztyfikanta xp

Avatar MTziolkowkyV

29 września 2016, 03:18

Do vana z darmowymi cukierkami

Avatar RadsonJejowaty

28 września 2016, 21:20

Timon i pumba.
Wersja alternatywna.

Avatar kacper5656

28 września 2016, 21:11

na koniec świata i jeszcze dalej !

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 19:45

Winter,is coming.

Avatar lorax12

28 września 2016, 18:59

Jeździec Północy

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 11:49

Rita i Clank? ( nie pamiętam nazwy drugiego) Czyli cel paryż tak?

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 18:31

O czym do nas rozmawiasz?

Avatar Trinitrotoulentn

Edytowano - 25 listopada 2016, 16:54

Ratchet, jeśli o to Ci chodzi

Avatar Iron_Woman

25 września 2016, 09:09

Ja też chcę iść!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Tacy to pożyją

To się nie może nie udać

Dwa oblicza

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka