Pierwotny skład Overwatch
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Pilne
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2016, 08:53
kto to jest ten/ta siedcący/ca na krześle obok reinharta ?
Odpisz
28 września 2016, 10:37
@MDDawid1: Angela ,,Mercy" Ziegler
Odpisz
28 września 2016, 11:42
@AJStyles: To nie ona, ta tu ma siwe włosy i okulary.
Odpisz
28 września 2016, 19:17
@TheTemplar: Tyle, że to ona ;/
Odpisz
28 września 2016, 19:24
@TheTemplar: według historii overwatcha ona zdobyła klejnot która odmładza ludzi i korzysta z niego do leczenia ich
Odpisz
26 listopada 2016, 18:48
Nie ? Skąd to wziołeś.
Odpisz
9 grudnia 2016, 23:59
Wziąłeś*
Odpisz
10 grudnia 2016, 22:05
szybko się poprawiłeś
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2017, 18:29
@MDDawid1: To nie jest łaska tylko "Liao". Wiem, że ciężko uwierzyć i jej postać nie jest piwszechnie znana, ale to prawda
Odpisz
21 marca 2017, 20:39
@Rybusowy: ja tam wierzę
Odpisz
28 września 2016, 17:58
5/5 bo ow
Odpisz
28 września 2016, 08:03
Masz na myśli tę nędzną kopię Paladins?
Odpisz
28 września 2016, 08:43
@Chyba_Rak: chyba to na pewno :v
Odpisz
28 września 2016, 09:05
@Chyba_Rak: Predzej Paladins to kopia Overwatcha no ale jest za darmo więc nie ma co narzekać.
Odpisz
Edytowano - 28 września 2016, 09:14
@kamykPL: Paladins, z tego co wiem, było pierwsze w niektórych względach.
Odpisz
28 września 2016, 10:36
@Chyba_Rak:
Odpisz
28 września 2016, 10:42
@Chyba_Rak: PALADINS było PO overwatch, gdyż Blizzard miał coś takiego, jak Projekt Titans, tylko coś tam nie pykło i anulowali produkcję, ale pierwszy był pomysł Blizzarda, więc wszystkim, którzy twierdzą, że Paladins byo wcześniej:
Odpisz
16 lutego 2017, 23:17
@Chyba_Rak: paladins i overwatch wzorowało się na global agenda no iiiiiii..
nie bijcie jeśli źle napisałem
Odpisz
25 września 2016, 13:55
Zaiście zajebiste
Odpisz
25 września 2016, 11:01
#TF2MasterRace
Odpisz
25 września 2016, 12:46
@FanNinjaKiwi222: spierpapier
Odpisz
25 września 2016, 13:00
@AJStyles: to już własnych opini wyrażać nie można marcinie ?
Odpisz
25 września 2016, 14:47
@FanNinjaKiwi222: Nie
Odpisz
25 września 2016, 17:55
@UngrammarSoviet: za dużo tu marcinów.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2016, 19:32
@FanNinjaKiwi222: Istnieje różnica pomiędzy
"#TF2MasterRace"
a
"Osobiście wolę TF2"
I to pierwsze ma mocno negatywny wydźwięk przez PCMasterRace, który uwielbia wszystko mieszać z g*wnem
Odpisz
25 września 2016, 19:54
@TheGardenPL: hmm nie pomyślałem o tym :|
Odpisz
26 września 2016, 09:51
@FanNinjaKiwi222: 1."Marcine" cholera?
2. Po luj piszesz o tf2 przy obrazku z Overwatcha?
Odpisz
25 października 2016, 14:07
@FanNinjaKiwi222: ku*wo obie gry sa zajebiste
Odpisz
25 września 2016, 10:33
Gejbrjel.
Nie możesz wypowiedzieć (angielskiego) "Gabriel" bez "Gej".
Wiesz co to znaczy.
Ripersiedemdziesiątsześć konfirmed fangirl
(łaj am aj dojng dis *internally cries*)
Odpisz
25 września 2016, 19:33
Odpowiedź to Neko Reaper.
Odpisz
29 września 2016, 13:10
problem jest taki że bez problemu możesz to wymówić bez tego "j" :^)
Odpisz
25 września 2016, 10:05
Odpisz