Twórcy Spongeboba mają gdzieś logikę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Za co ta premia
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2015, 20:57
FUCKTHEPOLICE
Odpisz
23 grudnia 2012, 09:08
ta bajka JEST DZIWNA:)
Odpisz
23 grudnia 2012, 10:29
@michal664: nie prawda jest fajna
Odpisz
23 grudnia 2012, 11:41
@saskacz: Nie chodzi o to czy jest fajna czy nie tylko o to ,że prawa fizyki w Spongebob to jak użytkownik NK nie będący pokemonem. Nie istnieje.
Odpisz
23 grudnia 2012, 11:56
@tachu99: ok.
Odpisz
23 grudnia 2012, 14:11
@tachu99: ja nie jestem pokemonem, a posiadam konto na NK...
Odpisz
24 grudnia 2012, 13:20
@tachu99: To Pan Gąbka jest pokemonem? O,O
Odpisz
24 grudnia 2012, 23:30
@rafl10: To tylko takie powiedzenie :)
Odpisz
19 lipca 2013, 14:02
@tachu99: Ta bajka nie jest dziwna, tylko ma dziwną logikę :) (pytam się, co robi WULKAN POD WODĄ?!)
Odpisz
28 października 2015, 08:01
@michal664: jest dziwna ale fajna :)
Odpisz
23 marca 2015, 17:29
przecież to spangebob a nie bajka ;-;
Odpisz
23 listopada 2014, 15:45
Je**ć logikę Hau?
Odpisz
15 kwietnia 2013, 14:50
Po prostu się pomylili s tym hełmem i koniec.
Odpisz
25 grudnia 2012, 23:05
dziwne jest też to że rozpalili ognisko pod wodą
Odpisz
24 grudnia 2012, 23:07
Gwizdanie? To co powiecie o podwodnej plazy i morzu, w którym ryby mogą sie utopić?
Odpisz
24 grudnia 2012, 00:16
To jest bajka dla dzieci 5-9 lat więc nie denerwujmy się że nie używają logiki do tworzenia tych bajek , bo dzieci w takim wieku niezwracają na to uwagi.
Odpisz
24 grudnia 2012, 21:23
@LubiePierogiq: hah, moj kolega wychował sie na tej bajce, dalej ją ogląda (w wersji niemieckiej) ma 14 lat i chyba 6 z niemieckiego bedzie mial na koniec ;D
Odpisz
24 grudnia 2012, 13:24
ryby tam nie mogą pływać
Odpisz
23 grudnia 2012, 19:07
Chodzi o to że jak ma gwizdać skoro ma na głowie szklaną kulę (zapomniałam jak się nazywa).
Odpisz
23 grudnia 2012, 22:00
@sobisia: Sandy
Odpisz
23 grudnia 2012, 21:20
A czasem Spongebob napuszcza sobie wody do wanny...
Odpisz
23 grudnia 2012, 21:10
A może to ognisko było rozpalane na magnezie?
Odpisz
23 grudnia 2012, 13:31
Spongebob to Rosja kreskówek
Odpisz
23 grudnia 2012, 03:43
Byla tez akcja ze ognisko robili na dnie:)
Odpisz
23 grudnia 2012, 10:04
@Faster1611: Był też wodospad
Odpisz
23 grudnia 2012, 11:46
@Faster1611: ale po chwili zgasło bo ten koleś powiedział " ej jak my zrobiliśmy to ognisko skoro..."
Odpisz
23 grudnia 2012, 12:24
Powiedział "skoro jesteśmy pod wodą, to jak to możliwe, że.." i wtedy zgasło.
Odpisz
23 grudnia 2012, 12:40
@lufca: no tak jakoś :D
Odpisz
23 grudnia 2012, 11:21
A.Y.F.K.M??????
Odpisz