Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 września 2016, 15:28
ja jak sprytny lis dałem do wózka lays i orzechy w bułce, matka dopiero się skapneła jak pani skasowała cały towar, zapłaciła za wszystko ale jak wyszliśmy ze sklepu to po pysku dostałem
Odpisz
27 września 2016, 19:55
@ALKATRAZ: i bardzo dobrze ^^
Odpisz
27 września 2016, 23:45
@ALKATRAZ: miałem podobnie ale z tatą i nie dostałem po pysku
Odpisz
31 października 2017, 14:10
@ALKATRAZ: Ty to jednak jesteś
Odpisz
7 czerwca 2018, 16:32
@benben7: tylko do pyska?
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:24
Było juz coś takiego:
http://www.obrazki.jeja.pl/15455,ulubione-zajecie-w-hipermarkecie.html
Odpisz
23 marca 2017, 13:31
Tak samo miałem tylko z ojcem
Odpisz
26 września 2016, 17:51
Moja mama też tak robi. Pewnie dlatego że jeżdżąc wózkiem po oszą, przewróciłam dziewczynkę :/
Odpisz
26 września 2016, 18:17
;-;
Odpisz
26 września 2016, 19:21
zaczalem sie smiac jak poje**ny w ciemnym parku
opowiedz
Odpisz
Edytowano - 26 września 2016, 19:44
@Miguelp: Proste. Po prostu bawiiłam się wózkiem z zakupami. Wiecie, pchałam go jednocześnie biegnąc, po chwili stawałam na stelażu i jechałam. No i się za bardzo rozpędziłam, nie wyhamowałam i wjechałam w dziewczynkę. Potem dostałam ochrzan od rodziców dziewczynki. Od tamtego akcydentu mama nie zabiera mnie często do oszą.
Odpisz
27 września 2016, 17:47
Musiałem tu trochę posiedzieć żeby zrozumieć o co tu chodzi ;-;
Odpisz
27 września 2016, 17:53
czyja byla wina?
bylo ogranicznie predkosci?
kto mial pierwszenstwo?
Odpisz
26 września 2016, 22:13
Lolz. Ja też dam swój rage meme który znalazłem na dysku. #ałtorskie
Odpisz
27 września 2016, 15:01
@ciamciol: Ładne rymowanko
Odpisz
27 września 2016, 15:06
@Tony_Montana: Dziękuje Tony Montanko.
Odpisz
27 września 2016, 15:09
@ciamciol: Ło ty, walisz rymy jak z maszyny
Odpisz
27 września 2016, 16:24
@Tony_Montana: Grzechu zatrzymaj tą karuzelę śmiechu.
Odpisz
27 września 2016, 15:39
ja to rozpędzam sie i staję jest zajebiscie
Odpisz
26 września 2016, 19:26
Ja to się zawsze rozpędzałem i szybko wskakiwałem na wózek... fajnie było...
Odpisz
Edytowano - 26 września 2016, 19:28
@Piket: ja też :') w lidlu i biedronce
Odpisz
27 września 2016, 15:22
@Windows_10: Mi się raz wywalił wózek.
Na twarz. Jak biegłam i zrobiłam dokładnie to samo, co wy.
To było straszne...
Odpisz
27 września 2016, 15:29
współczuję ;_;
Odpisz
26 września 2016, 18:26
Kiedyś z bratem się po Biedronce ścigaliśmy, wszystko było ok dopóki nie wjechałem w półkę...
Odpisz
26 września 2016, 19:19
@Palauball: A co na niej było?
Odpisz
26 września 2016, 19:20
.
Odpisz
26 września 2016, 19:24
kawior i elektronika
Odpisz
26 września 2016, 19:31
@miki322: co ma kawior do elektroniki
Odpisz
26 września 2016, 19:38
@Miguelp: mielarka do kawioru
Odpisz
26 września 2016, 20:57
@Miguelp: jedne z droższych rzeczy
Odpisz
27 września 2016, 10:26
@miki322: aha
Odpisz
26 września 2016, 21:41
Tak to działa jak masz 6 lat :)
Odpisz
26 września 2016, 21:18
ja z kumplami zrobiliśmy kiedys wyścigi gdy biedronka była zamknięta a wózki o dziwo stały na dworze
Odpisz
26 września 2016, 20:41
Stare jak jeja... tym razem mogę powiedzieć wreszcie "to mnie nie dotyczy! :D"
Dlatego, że teraz pcham sama wózek za tatą, bo równouprawnienie...
Odpisz
26 września 2016, 20:20
Jeśli masz dziesięć lat intelektualnych to pewnie to prawda.
Odpisz
26 września 2016, 20:30
@Kadzio: Nie ma czegoś takiego, intelektualisto.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2016, 20:35
@Krzyniu: zgadzam się sam to wymyśliłem ale w sumie nie obrażaj się jak to robisz
Odpisz
26 września 2016, 17:28
myślałem że tylko ja tak mam
Odpisz
26 września 2016, 18:28
@daglasio: jo tysz
Odpisz
26 września 2016, 18:21
hmm dziwne moja tak nie robi
Odpisz
26 września 2016, 17:38
Oszukani łączmy się !
Odpisz