Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar legend77

27 września 2016, 16:56

faker to nie legenda przegrał z bronzem mida :D

Avatar Kylo_Ren

27 września 2016, 18:02

@legend77: Niskim goldem* ten koleś grał jak bronz a nim nie był

Avatar Fina258

27 września 2016, 22:23

@legend77: Już zagłosowałem że skt będzie ostatnie

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 18:36

czy tylko ja zanim zacząłem czytać tekst to pomyślałem że kim schudł i założył okulary przeciwsłoneczne

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 18:43

nope, nie jesteś sam ;) pomyślałam dokładnie tak samo

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 września 2016, 18:50

kim jednak jest biedny. być jedynym grubym w klasie jest trudne a co dopiero w kraju

Avatar bylejakbylegdzie

27 września 2016, 20:21

bycie jedynym brubasem w klasie nie jest takie złe, wystarczy pokazać że coś potrafisz

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 20:37

@bylejakbylegdzie: to akurat jest prawda

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 21:08

@bylejakbylegdzie: zawsze możesz być jedynym zawodnikiem sumo i wygrywać każdą walkę...

Avatar AquoZ32

27 września 2016, 20:00

uważanie że faker dalej jest najlepszym mechanicznie midlanerem i śmianie się z jankosa XDD

Avatar radek321123

27 września 2016, 19:46

Jakby ktoś znalazł jakiś film z jego gry to poprosiłbym o link.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 18:19

Przeczytałem "Pętak II" o zastanawiałem się, i co chodzi. Dopiero teraz dotarło do mnie, że chodzi o pentakill.

Avatar Mijak

27 września 2016, 18:56

Małe "L" wygląda prawie tak samo jak duże "i" w większości czcionek. A w tytule są dwa "i", bo admin zmienił :/

Avatar ptasznik5

27 września 2016, 18:27

Szacun

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 16:39

Xd

Avatar skullly

27 września 2016, 16:23

dżankos smurf

Avatar sylwon1234

27 września 2016, 16:19

A to czasem nie jest dlatego, że po łacinie ,,pięć" to właśnie ,,penta"? No właśnie autorze.

No i 70 lat to nie jest przedwczesna śmierć :/

Czyli to jest coś w stylu ,,To jest Putin, był on wielkim Polakiem, podbił Marsa"?

Avatar
Deszcz

27 września 2016, 16:20

Avatar sylwon1234

27 września 2016, 16:22

Wiedziałem. Mądry ja!

Avatar
Deszcz

27 września 2016, 16:25

@sylwon1234: Klap, klap! Łap grgmlvloga

Avatar JanuszWaleczny

27 września 2016, 17:38

@sylwon1234: Za co te strzałki w dół? Ja się zgadzam. No może nie z ostatnim zdaniem.

Avatar masterhardkore

27 września 2016, 17:44

@sylwon1234: dla wschodu 70 lat to wczesny wiek tam co 3 osoba dorzywa 100 lat

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 21:12

@masterhardkore: dorzywa? Serio?

Avatar masterhardkore

28 września 2016, 17:55

masz coś do mnie ?

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 18:16

@masterhardkore: mam cos do twej pisowni na poziomie 3 klasy podstawówki :)

Avatar
Deszcz

28 września 2016, 19:02

Oooooooooooo

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 16:16

Miał polski znak w nicku

ok

Avatar Mijak

27 września 2016, 16:18

Nick miał inny, ale przecież był pętakiem.

Avatar
Deszcz

27 września 2016, 16:21

Nick miał "PentakWy**chamcimatkexd1285754IL"

Avatar Windows_10

27 września 2016, 16:14

przeczytałam penta kill ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka