Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Frustrujące
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2016, 16:47
Czekam na nagie zdjęcia Emmy Watson.
Odpisz
28 września 2016, 16:49
@baarts: google
Odpisz
28 września 2016, 17:43
@baarts: są, ale przerobione ;_;
Odpisz
29 września 2016, 00:21
A, ja chcę jej. Byłoby to moje ulubione porno.
Odpisz
29 września 2016, 06:41
@baarts: Jak nie ch e się pokazywać to nie. Jej wybór
Odpisz
29 września 2016, 08:09
Siebie pokazuje, tylko nie całą.
Odpisz
29 września 2016, 14:57
@baarts: Chodzi mi o nagość
Odpisz
28 września 2016, 21:42
Eeeee to Hermiona !... Poradzi sobie :3
Odpisz
28 września 2016, 20:32
Czy to jest Emma Watson?Czy tylko osoba ją przypominająca?
Odpisz
Edytowano - 28 września 2016, 21:14
@NaiNeko27: To Wmma Eatson.
Odpisz
27 września 2016, 19:33
Ja wczoraj na geografii ;-; Wolę w weekend szukać sobie dziewczyny na 6obcy pod fejkowym imieniem zamiast uczyć się o kamieniach .-.
Odpisz
27 września 2016, 19:48
@Jishwa: Czekaj, czekaj... Szukasz dziewczyny na 6obcy?
Nigdy nie wpadłeś na genialny pomysł, spróbowania poza Internetem?
Odpisz
27 września 2016, 20:13
Pod fejkowym imieniem. Nie próbuję poza internetem podawać się za kogoś innego XD
Odpisz
27 września 2016, 21:43
@Jishwa: Ja na 6obcy tylko torlluje.
Jak ktoś zapyta cię o Idee Marksizmu, to najpewniej ja.
Odpisz
27 września 2016, 23:22
albo ja
Odpisz
28 września 2016, 16:04
Ja na 6obcy ze znajomymi z jeja szukaliśmy się nawzajem xd Spamowałam słowem "jeja".
Odpisz
28 września 2016, 16:24
Pjonaa. Jak ktos napisze F16 zamiast np. M16 to ja
Odpisz
28 września 2016, 16:35
@panlogin: k
Odpisz
28 września 2016, 17:44
@Jishwa: NA LEKCJI GEOGRAFII?
Odpisz
28 września 2016, 17:47
Co innego nie wiedzieć jaką stolicę mają Węgry (umnie w klasie nie wiedzą), a co innego nie wiedzieć jaki jest przyrost naturalny w Kolumbii.
Odpisz
28 września 2016, 17:50
Zły użytkownik do odpowiedzi
Odpisz
28 września 2016, 17:57
Ale Odpowiedź dobra!
Odpisz
28 września 2016, 16:18
eloooooo
Odpisz
28 września 2016, 16:48
@hhirffkfkgj: No cześć.
Odpisz
28 września 2016, 16:40
Najgorzej jak się go nie nauczyłeś
Odpisz
28 września 2016, 16:04
Kiedy masz 32 osoby w klasie i 5 godzin lekcyjnych ale i tak to ty musiałeś zostać wyczytany do odpowiedzi 3 razy....
Odpisz
28 września 2016, 16:24
@heraklio2: może jesteś 28 a dziś jest 28
Odpisz
28 września 2016, 16:26
@Patryk_Rozgwiazda: Nope
Odpisz
28 września 2016, 16:33
@heraklio2: To masz pecha albo nauczyciele cie nie lubią
Odpisz
28 września 2016, 16:34
@Patryk_Rozgwiazda: Raczej pech bo nowa szkoła :v
Odpisz