Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spectuss

6 lutego 2019, 16:47

@Konto usunięte: sluchaj sie gugla daleko zajdziesz

Avatar Malex

28 września 2016, 17:30

Czechy fajny kraj. Byłem,zobaczyłem, zwyciężyłem

Avatar Gurinno

28 września 2016, 17:54

@Malex: To się tyczy tylko Europy.

Avatar jakub17

12 września 2018, 17:35

@Gurinno: A Czechy gdzie niby leżą? W Ameryce?

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 20:52

kawałek Rumunii nic nie pije :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar lorax12

28 września 2016, 18:43

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2016, 12:48

Jak Bułgarii

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

28 września 2016, 19:32

Ja lubię pić herbatę i kawę zbożową inkę

Avatar Frutti56

28 września 2016, 19:14

Polacy też wino pją jak w promocji jest

Avatar mooped

28 września 2016, 20:08

@Frutti56: albo je**** amareny po 4 ziko

Avatar Lukox

28 września 2016, 16:26

Czyli w afryce piją tylko wino?

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 17:23

@Lukox: ale przecież tam jest napisane "Europejczycy"

Avatar blackjk

28 września 2016, 17:15

@Boris: nie no, podziwiam. Ale chodziło mi o tą skromną kropkę która cię przedstawia

Avatar McMocarz

28 września 2016, 15:45

Cóż zza zaskoczenie że Polska jest we wszystkich polach XD

Avatar panlogin

28 września 2016, 16:26

@McMocarz: I Niemcy

Avatar Boris

27 września 2016, 23:00

Oh. Mój region pije każdy rodzaj alkoholu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Sir_Snoge

28 września 2016, 15:32

Avatar blackjk

28 września 2016, 16:08

@Boris: schudnij

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 20:59

Afryka też?

Avatar Sir_Snoge

28 września 2016, 15:33

Bardziej bym się dziwił Turcją :D

Avatar normalnynick

28 września 2016, 07:42

My pijemy wszystko. Ledwo, alle wszystko. Jestem dumna.

Avatar UkrytyNinja

28 września 2016, 06:03

ja jestem w strefie wina leeedwo

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 22:22

A to czasami nie jest Wine?

Avatar Fox__

27 września 2016, 22:29

Jest.

Avatar legend77

27 września 2016, 22:42

nie.

Avatar DziwnyPan

27 września 2016, 23:00

tak

Avatar sylwon1234

27 września 2016, 20:33

Niemcy też :v

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 21:46

@sylwon1234: Hehe :3

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 20:31

"vine"
okej kto pije snapchata czy instagrama?
(pisze sie wine dla niekumatych)

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 20:43

Avatar
Konto usunięte

27 września 2016, 21:25

vine to tez platforma do udostepniania 7 sekundowych filmikow
a i "pisze sie wine" chodzi mi o wino.

Avatar marcelona1

28 września 2016, 15:31

stwierdzam niedoje**nie musgofe

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 17:58

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Niezniszczalne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka