Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2019, 16:47
@Konto usunięte: sluchaj sie gugla daleko zajdziesz
Odpisz
28 września 2016, 17:30
Czechy fajny kraj. Byłem,zobaczyłem, zwyciężyłem
Odpisz
28 września 2016, 17:54
@Malex: To się tyczy tylko Europy.
Odpisz
12 września 2018, 17:35
@Gurinno: A Czechy gdzie niby leżą? W Ameryce?
Odpisz
27 września 2016, 20:52
kawałek Rumunii nic nie pije :/
Odpisz
27 września 2016, 21:36
Są zbyt zajęci jedzeniem gruzu...
Odpisz
27 września 2016, 23:39
@lorax12: Jejowy faszystą był by wkurzony
Odpisz
28 września 2016, 07:53
@polandball1: Bardzo
Odpisz
28 września 2016, 18:02
@lorax12: na szczęście jest zajęty przywoływaniem hitlera i obrażaniem żydów
Odpisz
28 września 2016, 18:43
@Hiopekwhatfu: :p
Odpisz
8 grudnia 2016, 12:48
Jak Bułgarii
Odpisz
28 września 2016, 19:32
Ja lubię pić herbatę i kawę zbożową inkę
Odpisz
28 września 2016, 19:14
Polacy też wino pją jak w promocji jest
Odpisz
28 września 2016, 20:08
@Frutti56: albo je**** amareny po 4 ziko
Odpisz
28 września 2016, 16:26
Czyli w afryce piją tylko wino?
Odpisz
28 września 2016, 17:23
@Lukox: ale przecież tam jest napisane "Europejczycy"
Odpisz
28 września 2016, 17:15
@Boris: nie no, podziwiam. Ale chodziło mi o tą skromną kropkę która cię przedstawia
Odpisz
28 września 2016, 15:45
Cóż zza zaskoczenie że Polska jest we wszystkich polach XD
Odpisz
28 września 2016, 16:26
@McMocarz: I Niemcy
Odpisz
27 września 2016, 23:00
Oh. Mój region pije każdy rodzaj alkoholu.
Odpisz
27 września 2016, 23:40
@Boris: Cieszyn?
Odpisz
Edytowano - 28 września 2016, 06:53
@polandball1: Łużyce
Odpisz
28 września 2016, 11:51
@Boris: Mieszkasz w Niemczech?
Odpisz
28 września 2016, 15:10
@polandball1: Ten mały języczek zaznaczony na mapie to ja.
Odpisz
28 września 2016, 15:32
@Boris:
Odpisz
28 września 2016, 16:08
@Boris: schudnij
Odpisz
27 września 2016, 20:59
Afryka też?
Odpisz
28 września 2016, 15:33
Bardziej bym się dziwił Turcją :D
Odpisz
28 września 2016, 07:42
My pijemy wszystko. Ledwo, alle wszystko. Jestem dumna.
Odpisz
28 września 2016, 06:03
ja jestem w strefie wina leeedwo
Odpisz
27 września 2016, 22:22
A to czasami nie jest Wine?
Odpisz
27 września 2016, 22:29
Jest.
Odpisz
27 września 2016, 22:42
nie.
Odpisz
27 września 2016, 23:00
tak
Odpisz
27 września 2016, 20:33
Niemcy też :v
Odpisz
27 września 2016, 21:46
@sylwon1234: Hehe :3
Odpisz
27 września 2016, 20:31
"vine"
okej kto pije snapchata czy instagrama?
(pisze sie wine dla niekumatych)
Odpisz
27 września 2016, 20:43
Odpisz
27 września 2016, 21:25
vine to tez platforma do udostepniania 7 sekundowych filmikow
a i "pisze sie wine" chodzi mi o wino.
Odpisz
28 września 2016, 15:31
stwierdzam niedoje**nie musgofe
Odpisz
28 września 2016, 17:58
@marcelona1: k
Odpisz