Myślisz, że możesz wszystko?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2009, 08:19
4 bo lew za mną nie podąży-lwice polują
Odpisz
17 stycznia 2018, 20:17
@Sauron: Nie był bym tego taki pewien..
Odpisz
6 kwietnia 2018, 14:44
@MrFrytekPL: ludzie w 2009 byli naprawde glupi
Odpisz
6 kwietnia 2018, 21:36
@PadmePL: ludzie w 2018r. myślą że ziemia jest płaska..
Odpisz
7 kwietnia 2018, 10:14
@MrFrytekPL: BO JEST
Odpisz
30 października 2009, 08:53
lwice polują,ale jak jakiś frajer(sr xD) przebiegnie samcowi przed paszczą,to dlaczego miałby go nie złapać?:P
Odpisz
17 stycznia 2018, 20:19
@smoczka: Po tylu latach na pewno lew już nie żyje..
(prawdopodobnie drzewo też)
Odpisz
18 stycznia 2018, 07:02
@MrFrytekPL: Ale my kontynuujemy naszą nędzną egzystencję... Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy?
Odpisz
29 marca 2013, 20:57
WULD LO SAH!!!
Odpisz
6 maja 2011, 19:13
Jak już zobaczyłem tego lwa to wolę spier***ać na drzewo za moimi plecami :)
Odpisz
15 stycznia 2013, 18:08
A ja bym pobiegł ale pod ziemią :D
Odpisz
16 stycznia 2013, 15:18
@kacper55555: Widać że koment nie mój bo z 2011, musiał mi go pisać młodszy brat.
Odpisz
23 lutego 2011, 20:58
@adek1945: nom oże P.S. fajny avatar... mam na phonie ten demot XD
Odpisz
22 lutego 2011, 13:44
moze on jest po kolacji juz
Odpisz
7 stycznia 2011, 18:08
Czekajcie... zawołam wampiry i jak mnie kuźva pokąszą to się założę i dobiegnę... no, demotywuje XD 4/5, ale prawdziwośc jest.
P.S. mam coś przeciwko optymistom... :/ ciekawe ile minusów dostanę
Odpisz
17 grudnia 2009, 21:40
tam jest lew no to nie dobiegnę ale średnie
Odpisz
13 listopada 2009, 04:11
za ile się założysz?2/5
Odpisz
11 listopada 2009, 21:59
dziwne 3/5...
Odpisz
1 listopada 2009, 20:35
słabe daje 1
Odpisz
31 października 2009, 15:04
lovegood to jest zającolew albo kotolew :D 3/5
Odpisz
31 października 2009, 12:51
Żal...
Odpisz
30 października 2009, 18:42
Mnich:Ale wchodzisz na terytorium lwa=jesteś potencjalnym zagrożeniem/obiadem.tak więc nawet jak się "nie drzesz jak baba" i lew nie jest głodny...
Odpisz
30 października 2009, 17:35
jakby mieć broń ;/
Odpisz