Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kl100

21 lipca 2018, 23:30

smak dzieciństwa....

do dziś znajduje papierki w pokoju

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2016, 18:05

Zjadłam takie 4 ( nie na raz)

Avatar
Konto usunięte

30 września 2016, 14:48

How It Feels To Chew 5 Gum

Avatar
Konto usunięte

19 października 2016, 18:40

stimulate your senses

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 14:34

Ja tam bym z 5 zjadła. Nie są dla mnie tak kwaśnie. Jednak codziennie za te 30 groszy się kupywało. <3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar CichociemnyJ

30 września 2016, 22:43

@NeedCoolGames: I co z tego? Nikt inny nie może poprawić drugiej osoby.

Avatar NeedCoolGames

30 września 2016, 22:51

@CichociemnyJ: Może, ja nie zabraniam. Chciałem pośmieszkować ale nie wyszło >. <

Avatar Igorek2003

30 września 2016, 22:49

Mi tam smakowały

Avatar
Konto usunięte

30 września 2016, 21:25

jeszcze nigdy nie jadłem czegoś tak kwaśnego że nie mogłem wytrzymać dlatego planuje wypić kwas siarkowy (VI)

Avatar RadsonJejowaty

30 września 2016, 15:35

Chciałbym znowu tego cukierka w buzi mieć...
Dzieciństwo <3

Avatar Goryl398

30 września 2016, 16:45

@RadsonJejowaty: u mnie w sklepie na osiedlu takie są. w weekend bede u rodzicow to ci wysle.

Avatar RadsonJejowaty

30 września 2016, 17:17

@Goryl398: Dzięki :D

Avatar Goryl398

30 września 2016, 19:05

@RadsonJejowaty: ale wiadomo nie zdj. wysle pocztą. C:

Avatar normalnynick

30 września 2016, 15:58

Teraz Chupa Chupsy robią takie. Kwaśne w luj.

Avatar CoolSceleton95

30 września 2016, 16:20

@normalnynick: zjadłem pięć naraz

Avatar CoolSceleton95

30 września 2016, 16:20

@CoolSceleton95: a jeszcze później 11

Avatar normalnynick

30 września 2016, 16:53

@CoolSceleton95: Tracą smak, kiedy je ugryziesz/zjesz kilka naraz.

Avatar
Madzieu87

30 września 2016, 15:34

Ale one nie są kwaśne ._.

Avatar Loriess

30 września 2016, 14:37

Ja je w dużych ilościach wpie*dzielać umiałam. Lubię kwaśne słodycze

Avatar eRJot

30 września 2016, 15:08

@Loriess: Też, bym mógł je jeść bez przerwy *-*

Avatar miki322

30 września 2016, 14:34

posypiesz kwaskiem cytrynowym z lewiatana i w h*j gorzkie i w h*j kwaśne

Avatar Mewtwo1

30 września 2016, 14:56

@miki322: LEWIATANA

Avatar
Konto usunięte

30 września 2016, 14:46

Teraz poczułam ten smak...
Aż mnie policzki zabolały :/

Avatar GooseApocalypsE

30 września 2016, 14:46

Ja się założyłem że zjem 10 naraz. Nie było po mnie widać że jem 10 ale zęby po tym mnie bolały przez tydzień.

Avatar krytyk_jeja

30 września 2016, 14:46

Niezbyt pasujący obrazek do komentarza. Nie da się też powiedzieć że śmieszny.
Najwyżej 2\5

Avatar mikigra8888

30 września 2016, 14:37

Zjadłem 4

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Północne Węgry

Phi!

Nieuczciwa ocena

Dobrze czasem się oderwać

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka