Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 października 2016, 23:22

Ja nie ogarniał dlaczego właściciel BBC ich usunął. Mógł im uciąć kasę. Przecież na nich zarabiał, a to był jeden z najlepszych seriali.

Avatar bezlada

2 października 2016, 13:38

Ponieważ Clarkson przyje**ł reżyserowi (chyba), bo ten nie chciał im dać ciepłych posiłków w hotelu. James i Richard nie chcieli prowadzić programu bez Jeremy'ego, więc teraz mamy nieudolną podróbkę starego Top Gear.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 października 2016, 14:07

@bezlada: No ale co to jest za powód? I nie reżyserowi tylko właścicielowi stacji

Avatar benben7

1 października 2016, 18:17

co to za biały power ranger?

Avatar lulul

1 października 2016, 19:25

@benben7: Bait? Jeżeli tak, to słaby.

Avatar benben7

2 października 2016, 12:03

@lulul: nie no serio się pytam xD

Avatar lulul

Edytowano - 2 października 2016, 12:15

@benben7: Ben Collins, ale dopóki fani go nie zdemaskowali to Stig. PS dałem ci zielonego na wyrónanie od jakichś hejterów.

Avatar Fajny_pies

1 października 2016, 17:13

Ta było fajnie byli trzema wielkimi świrami. Ten na środku (niepamiętam jak się nazywał) potrafił powiedzieć na samochód : Co za badziew ,który kosztował 400 tysięcy

Avatar panlogin

1 października 2016, 17:20

@Fajny_pies: Chyba Jeremy Clarkson

Avatar Fajny_pies

1 października 2016, 17:27

@panlogin: spoko

Avatar lufca

1 października 2016, 18:16

@Fajny_pies: Cena nie sprawia że samochód jest dobry

Avatar Fajny_pies

Edytowano - 1 października 2016, 18:22

@lufca: Może i tak... ale przeważnie tak jest ,że im więcej kosztuje to lepsze (mi chodzi o samochody)
Lenny face

Avatar tr_8r

1 października 2016, 18:04

chyba stig poszedł na siłkę

Avatar
Konto usunięte

1 października 2016, 17:57

Ja również ;(
Łączmy się w bólu [*]

Avatar Boberek00

28 września 2016, 11:26

wielu tęskni

Avatar
Konto usunięte

1 października 2016, 17:04

@Boberek00: Za nowymi Power Rangers?

Avatar baarts

1 października 2016, 17:28

Iks de, nie.

Avatar alicjaaf

1 października 2016, 17:24

Zrobili 2 odc nowego TG , nikt tego nie ogląda dlatego nie robią kolejnych odcinków . Czekam na to kiedy reżyserowie TG będą błagali by legendy wróciły.

Avatar Mikolaj28like

1 października 2016, 17:21

[*]

Avatar blackjk

1 października 2016, 17:03

nie mieli robić serii na Amazon?

Avatar Woolf11

1 października 2016, 16:58

miło by było gdyby wrócili [*]

Avatar
Konto usunięte

1 października 2016, 16:49

Go go power rangers!

Avatar marcel22205

1 października 2016, 17:37

Yyy... Ok

Avatar RadsonJejowaty

1 października 2016, 16:32

Legendy nigdy nie umierają [*]

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 października 2016, 16:08

Chcę ich z powrotem :( #Protest
Top Gear [*]

Avatar
Konto usunięte

1 października 2016, 16:32

Ja też. :'( [*]

Avatar krzysiu03

1 października 2016, 16:32


Tu leży stare dobre Top Gear
R.I.P
(*)

Avatar Sebzer

28 września 2016, 16:23

oh jak słodko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Totalnie

Nie idź!

Za co ta premia

Nie po oczach

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka