Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2021, 12:24
Haha, bardzo śmieszny mem xD
Dziękuję za codzienną dawkę niesamowitego humoru
Odpisz
30 maja 2018, 23:21
Zaraz... Jestem w losowych, obrazek sprzed 2 lat, a ktoś kliknął ulubione wtedy co ja. Archeologu, pokaż się!
Odpisz
12 czerwca 2018, 21:05
@Grzechoooo: witam
Odpisz
13 czerwca 2018, 07:35
@czarekdoge100: no cześć
Odpisz
18 października 2018, 22:48
@czarekdoge100: jak tam?
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:42
@Grzechoooo: A jakoś leci, co u ciebie?
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:35
@PAtrycjaX: Nic specjalnego, jestem w górach na wakacjach.
Odpisz
25 czerwca 2019, 07:29
@Grzechoooo: fajnie tam?
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:35
@PAtrycjaX: nom.
Odpisz
1 września 2019, 16:01
@Grzechoooo: Cieszę się
Odpisz
2 września 2019, 17:25
@ResiaPL: Świetnie.
Odpisz
30 września 2016, 18:59
ta źrenica na prawym oku na górnym zdjęciu
Odpisz
30 września 2016, 18:28
I spróbuj teraz spojrzeć jej w oczy
Odpisz
30 września 2016, 18:27
Nie mogę sobie wyobrazić jej czachy O_o
Odpisz
30 września 2016, 17:25
nawiała z avatara
Odpisz
30 września 2016, 16:59
Prawdopodbnie Fake. Ludzie niemal zawsze mają odległość między oczami taką jak szerokość samego oka
Odpisz
Edytowano - 30 września 2016, 17:08
@Apapapatrunek: NIEMAL zawsze. Zresztą jeśli może urodzić się człowiek z trzema nogami, to jakim problemem jest szerokość między oczami?
Odpisz
30 września 2016, 17:41
@OVERPOWEREDD: Próbowałem dać sobie strzałke w dou. Udało się ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masz rację ale to rzadki widok
Odpisz
30 września 2016, 22:29
@Apapapatrunek: Rzadki widok to ty stojący z dziewczyną która od Ciebie nie ucieka
Odpisz
Edytowano - 30 września 2016, 22:44
@PanSowa12: O! Jeden głupi komentarz którego nikt nie lubi (mój mam na myśli) + jedna riposta w moją stronę. To cię czeka gdy napiszesz "fake". Nie przesadzacie?
Odpisz
30 września 2016, 23:08
@Apapapatrunek: nie, ponieważ twój komentarz nie ma racji
Odpisz
30 września 2016, 23:16
@PanSowa12: Wiem. Pisałem to co myślę, a akurat wtedy nie myślałem za dużo. A ten fakt jest wygrzebany gdzieś z bezużytecznej.
Odpisz
30 września 2016, 23:18
@Apapapatrunek: to powinna być dla Ciebie nauczka
Odpisz
30 września 2016, 16:13
Byo
Odpisz
30 września 2016, 16:09
byo, sam dodawałem
Odpisz
28 września 2016, 19:50
byo
Odpisz
30 września 2016, 16:05
@PchlaRenatka: Archeolog do usług:
http://www.obrazki.jeja.pl/221104,rozne-kody-kreskowe.html
Odpisz
28 września 2016, 13:57
Badum ssssssss
Odpisz