Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2016, 16:32
Tylko jeja ale to nie gra (chociaż?;-;)
Odpisz
4 października 2016, 18:21
:/
Odpisz
1 października 2016, 07:19
Odpisz
1 października 2016, 08:08
@Dead_Bload321: mańkraft
Odpisz
1 października 2016, 08:20
@Dead_Bload321: och terraria!
Odpisz
1 października 2016, 20:29
@Dead_Bload321: Gangfront jest fajny
Odpisz
2 października 2016, 09:17
@Dead_Bload321: Bracie! Każda gra w tym folderze to gra, w którą gram!
Odpisz
3 października 2016, 23:25
@Dead_Bload321: Gangfort <3
Odpisz
1 października 2016, 07:51
Odpisz
1 października 2016, 08:48
@ToJeAmelinium: dzięki za numer xd
Odpisz
1 października 2016, 15:44
@OpartaDeska: O ty
Odpisz
1 października 2016, 22:27
@ToJeAmelinium: Wyślę SmS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 października 2016, 13:02
@Palauball: k
Odpisz
1 października 2016, 08:37
Pokemony. Głównie.
Odpisz
1 października 2016, 20:27
@qaz123: Też mam Boom Beach
Odpisz
1 października 2016, 20:34
@PlayWithPlay: To pyona!
Odpisz
1 października 2016, 22:18
@qaz123: pyona
Odpisz
2 października 2016, 08:19
@PlayWithPlay: *przybija pyone*
Odpisz
1 października 2016, 20:24
To moje gry:
Odpisz
1 października 2016, 08:18
O nie! Nie no. Tak naprawdę mam 1 Exploration.
Odpisz
1 października 2016, 09:39
Jaki masz telefon?
Odpisz
1 października 2016, 09:53
@sliwka20v: Mój telefon to Allview A4 You Life.
Odpisz
1 października 2016, 10:06
Wydaje mi się, że miałam kiedyś podobny.
Odpisz
1 października 2016, 10:07
@sliwka20v: Aha.
Odpisz
1 października 2016, 13:42
@sliwka20v: gówno, nie polecam
Odpisz
1 października 2016, 14:38
Kupując ten telefon skupiałem się na cenie. Nie jestem wymagającym użytkownikiem. Ja od smartfona wymagam połączeń, sms i Internetu. I niewykluczalne że narzędzia z Google Play.
\____/
Odpisz
1 października 2016, 15:14
też kupiłem kiedyś, bo był najtańszy
Odpisz
1 października 2016, 15:31
Ja do niego po prostu nie mam zastrzeżeń. I tak potrzebowałem szybko nowego, bo w tamtym stłukła się szybka, i przestało działać gniazdo SIM. A miałem tylko 200 złotych więc wiesz.
Odpisz
1 października 2016, 14:51
Odpisz
1 października 2016, 10:03
W zasadzie to nic ciekawego.
Odpisz
1 października 2016, 14:10
@Shibitsu: Piątka, u mnie podobnie.
Odpisz
1 października 2016, 14:06
Tylko tyle
Odpisz
1 października 2016, 11:27
Odpisz
1 października 2016, 12:53
"Assansin"
Odpisz
1 października 2016, 06:31
Odpisz
1 października 2016, 08:35
Tylko i wyłącznie Mystic je**ny smieciu
Odpisz
1 października 2016, 08:36
Wiadomości odbierz.
Odpisz
1 października 2016, 13:43
@AZKABANA: onie
Odpisz
1 października 2016, 08:00
Mój nick :P
Odpisz
1 października 2016, 07:58
Da ktoś link do pieska bez napisów i loga jeja?
Odpisz
1 października 2016, 06:41
Nie, tylko komputer. PC master race
Odpisz