Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

12 stycznia 2021, 17:24

A co robią z pozostałym jedzeniem w Szwecji?

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2020, 23:19

Nie bez powodu mówią "szwedzki stół"

Avatar Polska_Kobra

19 listopada 2017, 00:00

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 16:20

No ide sobie przez stołówkę a tu dzieciak bierze obiad z okienka i sru do śmieci (15 zł w pi**u mógł mi dać)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar ragnarok5255

9 marca 2017, 22:56

U mnie w szwecji darmo

Avatar Fluttershy66

10 marca 2017, 14:52

@ragnarok5255: Szczęściarz.

Avatar AresXX22

29 września 2016, 21:12

A po szkole gwałty i napady imigrantów

Avatar ragnarok5255

9 marca 2017, 22:57

@AresXX22: W szkole*

Avatar bylejakbylegdzie

29 września 2016, 14:19

u mnie nie ma stołówki jest tylko mała restauracja gdzie można sobie zamówić coś np. pierogi, zapiekanka, tortilla, musli

Avatar D_DOmAK47

29 listopada 2016, 19:18

@bylejakbylegdzie: TORTILA!? O KUFA GDZIE MIESZKASZ JAKA SZKOŁA ???

Avatar MrsGinny

26 października 2016, 13:43

Boże jak byłam mała to byłam do tej dziewczynki podobna...:p

Avatar
Konto usunięte

9 października 2016, 09:18

U mnie w szkole trzeba zamawiać na cały miesiąc, do wyboru cztery dania (dwa bez mięsa, 2 z mięsem) i można domówić zupę lub frytki.

Avatar OpartaDeska

1 października 2016, 09:05

u mnie 3zl

Avatar MistrzJedi

30 września 2016, 14:25

Ta Szwedzka stołówka to jest kit. Na serio myślicie że w Szwecji białe dzieci są w większości? A jakby zrobili takie zdjęcie to z czarnymi, aby pokazać swoją tolerancyjność.

Avatar D_DOmAK47

29 listopada 2016, 19:16

@MistrzJedi: w szwecij fhu&% lubią dzieci dla nich to skarb narodowy :p

Avatar Kasiuula

30 września 2016, 08:33

u nas na stołówce może tak nie jest ale mamy bardzo dobre jedzenie

Avatar
KacperowyMetalowy

29 września 2016, 23:38

W Holandii wgl nie ma stołówek, więc tak nie narzekajcie.

Avatar MrsGinny

29 września 2016, 20:45

U mnie za tydzień 10funtów;_;

Avatar Myszkapl

29 września 2016, 17:34

Stołówka u mnie: Nie ma stołówki, jest katering i każdy zamawia to co chce. Codziennie 2 rodzaje mięsa do wyboru (5zł), ziemniaki, ryż, frytki lub kasza do wyboru (3zł) surówka (3zł) zupa (3,5zł)
Ale w zestawie wychodzi taniej:
Mięso, frytki, surówka 9zł - full zestaw
Mięso i surówka 7zł - fit zestaw
Mięso i frytki 7zł - spoko zestaw
Frytki i surówka 5zł - wege zestaw

Avatar Fina258

29 września 2016, 15:55

Wydaje mi się ze gdyby w Polsce było by tak to byłby taki rozpie**ol...!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

To będzie bolało

Dobrze czasem się oderwać

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka