Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Fergus
Północne Węgry
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2016, 19:11
En taro Artanis! En taro Alarak!
For Aiur Templars!
Odpisz
28 września 2016, 22:04
@GalenMarek: rasista
Odpisz
29 września 2016, 00:47
Niby czemu? I 2'gie pytanie. Co, niby rasizm jest zły?
Odpisz
29 września 2016, 19:31
@GalenMarek: no takim nerazimom czy czyścicielom może być smutno
Odpisz
Edytowano - 5 września 2018, 10:22
@GalenMarek: A Tassadar? A Zeratul? :<
Odpisz
5 września 2018, 16:40
Nie cieszą się u mnie aż taką aprobatą ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
30 września 2016, 13:41
Too bad you have to construct additional Pylons
Odpisz
28 września 2016, 18:59
ZA HORDĘ!!
Odpisz
28 września 2016, 19:18
idz umrzec
Odpisz
29 września 2016, 20:50
@Winorosla: Sam "idź umrzeć" alajencki plebsie >:C
Odpisz
29 września 2016, 21:13
@Soberker: Horda z Aiurem ma wspolnego tyle co nic ;d
Odpisz
29 września 2016, 21:20
@Winorosla: Musisz być zajebisty na imprezach...
Odpisz
29 września 2016, 22:13
@Winorosla: I to i to zajebiste uniwersa od Blizzarda
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 22:18
@Winorosla: Poza tym niektóre crossovery są zajebiste
Odpisz
30 września 2016, 00:28
@SetAbominae: Z tego co pamiętam, te gry dzielą uniwersum.
Odpisz
30 września 2016, 07:07
@DanateDMC: Teoria mająca wyjaśnić HotSa. Chociaż gdyby Sektor Koprulu był światem równoległym do Azeroth i Draenoru to bym się nie obraził
Odpisz
30 września 2016, 07:11
for the alience!
Odpisz
30 września 2016, 08:41
@Vocato: For the Warchief!
FOR THE HORDE!!!
Odpisz
30 września 2016, 07:38
Kiedy wchodzisz w komentarze aby uzyskać wyjaśnienie, a tu większość to jakieś słowa w języku "ch** wie".
Odpisz
30 września 2016, 08:41
@wiki9595: co niektóre komentarze są w języku khalani
Odpisz
29 września 2016, 23:20
Cóż, lepiej "nołlajfić" grając w Starcrafta, niż takiego cs'a. W mojej opini, oczywiście.
Odpisz
29 września 2016, 22:14
LIVE FOR THE SWARM
Odpisz
Edytowano - 28 września 2016, 20:00
Psssssyt...
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
za Rohan! Do króla!
Odpisz
29 września 2016, 20:56
@Komandor_Brytania: Za Angmar, za Czarnoksiężnika !
Odpisz
29 września 2016, 21:02
@Bilolus1: *łapie za Andurila* No dawaj na solo!
Odpisz
29 września 2016, 21:04
@Komandor_Brytania: Żodyn facet nie zabije Bitch Kinga koleszko.
Odpisz
29 września 2016, 21:11
@Bilolus1: *wyciąga zza pazuchy feniksa-kobietem* Ale fenikseł już tak! *feniks wbija mu Andurila w mordę*
Odpisz
29 września 2016, 21:15
@Komandor_Brytania: *Wykonuje profesjonalny unik*
Teraz nie masz już bobbita żeby wbił mi nóż w kolano i zakończył moje marzenia o byciu łowcą przygód.
Odpisz
29 września 2016, 21:28
@Bilolus1: No bobita nie mam, ale zawsze zostaje jeszcze Hulk. *zeskakuje na niego Hulk zabijając go z marszu*
Odpisz
29 września 2016, 20:34
For the Great Old Ones!
Odpisz
28 września 2016, 19:58
For the Emperor!
Odpisz
28 września 2016, 19:10
No i ku*wa prawidłowo.
Odpisz
28 września 2016, 19:02
En taro Tassadar!
Odpisz