Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2016, 21:07
Znam to
iks de
Odpisz
29 września 2016, 22:46
Hue hue karzeł hue
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 22:59
@Fina258: Nie,przeciętny, tylko karzełki u mnie się denerwują.
Odpisz
30 września 2016, 14:49
Uh.. K
Odpisz
30 września 2016, 21:51
@Fina258:
Odpisz
6 sierpnia 2019, 16:23
iks de bez kitu dobre
Odpisz
6 sierpnia 2019, 22:20
Nom
Odpisz
30 września 2016, 14:17
Napisano kiedyś piosenkę która w tłumaczeniu tytułu na polski to coś mniej więcej : Niscy ludzie nie mają po co żyć.
Odpisz
30 września 2016, 07:38
Krasnoludzka furia !!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 września 2016, 22:37
Adolf też był niski.
Odpisz
29 września 2016, 22:37
Wiem coś o tym xD
Odpisz
29 września 2016, 21:36
pozdro :****
Odpisz
29 września 2016, 20:50
Autor chyba nie zna mojej matki.
Odpisz
29 września 2016, 20:00
Śmiej się, śmiej, ale jak taka przypier*oli ci w krocze to już nie bedzie ci do śmiechu.
Odpisz
29 września 2016, 20:37
@damian2500: Każdy może to zrobić...Gorzej jak jakiś wysportowana osoba to zrobi :P
Odpisz
29 września 2016, 20:27
żółtu z mojej klasy taki mały
Odpisz
29 września 2016, 20:15
Taaa tacy chcą być "groźni" a gó**o ci mogą zrobić
Odpisz
29 września 2016, 19:16
Niscy ludzie potrafią być niebezpieczni.Szczególnie jeśli jesteś chłopakiem.
Odpisz
29 września 2016, 19:56
@Sayne33: Albo dziewczyny z długimi nogami.
Odpisz
28 września 2016, 23:47
Niscy ludzie łączmy się!
Odpisz
29 września 2016, 19:46
@XpusheenX: Łączy się ;-; Niestety
Odpisz
29 września 2016, 19:16
Kotek!
Odpisz