Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 września 2016, 21:07

Znam to
iks de

Avatar Fina258

29 września 2016, 22:46

Hue hue karzeł hue

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 września 2016, 22:59

@Fina258: Nie,przeciętny, tylko karzełki u mnie się denerwują.

Avatar Fina258

30 września 2016, 14:49

Uh.. K

Avatar
Konto usunięte

30 września 2016, 21:51

Avatar
lilold

6 sierpnia 2019, 16:23

iks de bez kitu dobre

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2019, 22:20

Nom

Avatar goodspeed_98

30 września 2016, 14:17

Napisano kiedyś piosenkę która w tłumaczeniu tytułu na polski to coś mniej więcej : Niscy ludzie nie mają po co żyć.

Avatar Marcin46405

30 września 2016, 07:38

Krasnoludzka furia !!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar R3V3NG3

29 września 2016, 22:37

Adolf też był niski.

Avatar AyameMashiba

29 września 2016, 22:37

Wiem coś o tym xD

Avatar
Konto usunięte

29 września 2016, 21:36

pozdro :****

Avatar TakiJeden1

29 września 2016, 20:50

Autor chyba nie zna mojej matki.

Avatar damian2500

29 września 2016, 20:00

Śmiej się, śmiej, ale jak taka przypier*oli ci w krocze to już nie bedzie ci do śmiechu.

Avatar marcel22205

29 września 2016, 20:37

@damian2500: Każdy może to zrobić...Gorzej jak jakiś wysportowana osoba to zrobi :P

Avatar charizard

29 września 2016, 20:27

żółtu z mojej klasy taki mały

Avatar
Konto usunięte

29 września 2016, 20:15

Taaa tacy chcą być "groźni" a gó**o ci mogą zrobić

Avatar Sayne33

29 września 2016, 19:16

Niscy ludzie potrafią być niebezpieczni.Szczególnie jeśli jesteś chłopakiem.

Avatar FeedorMid1

29 września 2016, 19:56

@Sayne33: Albo dziewczyny z długimi nogami.

Avatar XpusheenX

28 września 2016, 23:47

Niscy ludzie łączmy się!

Avatar Lacoste

29 września 2016, 19:46

@XpusheenX: Łączy się ;-; Niestety

Avatar Kideu

29 września 2016, 19:16

Kotek!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka