Czekając na księcia w białym autobusie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mnie wolno
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Typowy NPC
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2016, 12:24
W Polsce to by nie ,, przeżyło" kilka minut... od razu znalazł by się taki ,,Seba", który to zniszczy (wymaluje sprejem ściany), albo jakiś żul na tej kanapie usiądzie ;__:...
Odpisz
28 września 2016, 22:44
mam tylko jedno pytanie...Jaki to kraj?!
Odpisz
29 września 2016, 08:55
@benben7: .
Odpisz
29 września 2016, 17:02
@benben7: Na pewno nie Rosja ani nie Polska bo kanapa by już tam nie stała :3
Odpisz
30 września 2016, 01:56
@To_tylko_ja: racja O_o nie pomyślałem o tym dobra rozkmina
Odpisz
29 września 2016, 21:28
level Raszia
Odpisz
29 września 2016, 20:18
Kanapa zawsze spoko xd
Odpisz
29 września 2016, 17:36
kiedyś bawiłem się barbie jak byłem mały
Odpisz
29 września 2016, 17:00
Złotym*
Odpisz
28 września 2016, 21:51
Siedziałbym.
Odpisz
29 września 2016, 07:21
Ha!
Odpisz
29 września 2016, 07:21
I!
Odpisz
29 września 2016, 07:22
Różowy to najbardziej męski kolor
Odpisz
28 września 2016, 20:49
Ale kanapa na przystankach jest dobrym pomysłem :P
Odpisz
28 września 2016, 20:59
@matibal: Kanapa jak kanapa, ale ta szyba z prawej to niesamowita sprawa. Autobus Ci nie zwieje, bo przez nią patrzysz i jednocześnie się chowasz za nią gdy wieje i pada.
Odpisz
28 września 2016, 20:45
wat
Odpisz