Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2016, 15:59
o co biega
Odpisz
2 października 2016, 20:43
Wy nieczułe ch*je ;-;
Odpisz
2 października 2016, 11:30
Padłem jak Magik o ziemię.
Odpisz
2 października 2016, 09:51
Jak nisko trzeba upaść żeby sobie z tego żartować?
Odpisz
2 października 2016, 10:15
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Sam nie wiem.
Choć większość z tych pomysłów mógłby mieć tylko ktoś kto jest członkiem rakowego wykopa i jeszcze bardziej rakowego kurahena.
Są przede wszystkim pewne granice żartów.
Zaraz spadnie na mnie góra hejtu od gimbusów wypisyjących teksty typu "Janusz Pawlacz III jeb#ł małe dzieci." lub "Skoczny czarodziej."
No sorry,ale to nawet śmieszne nie jest.
Pamiętam jak kiedyś w necie każdy się szanował nie było takich forum jak wykop i kurahen nie było testo który gadał z sensem lecz napędzał gimnazę do obrażania innych i trollowania zamiast refleksji.
Do dzisiaj na necie można zobaczyć takich idiotów którzy próbują udawać testovirona,ale jakoś im nie wychodzi bo to co wypisują jest żałosne i tylko dołuje ludzi którzy może chcieliby naprawić ten kraj.
W każdym razie naśmiewanie się z tego jest żałosne.
Szkoda,że złote czasy polskiego internetu nie wrócą gdy w necie nie było gimbusów beznadziejnych "życiowych cytatów" jakichś popieprzonych dzieci z podstawówek o gimnazjum które nawet nie wiedzą co to życie a gadają jakie to one niezależne mając w ręku telefon za który płacą rodzice.
Odpisz
2 października 2016, 10:18
@masterpolska: Szczerze mówiąc internet niewiele się zmienił... zawsze byli tacy ludzie ale będąc młodszymi inaczej widzieli poszczególne komentarze/posty.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 10:32
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Ja go zapamiętałem trochę inaczej.
Lecz to właśnie takie pokolenie jakie jest teraz ma odbudować ten kraj i jak oni chcą to zrobić?
Wypisując takie żałosne żarty?
Obawiam się, że jednak tak bo rozsyłają tą wykopową propagandę zamiast a głupie pokolenie to łyka jak pelikan.
Liczny jednak na to, że sytuacja się zmieni i pokolenie będzie trwałe.
Odpisz
2 października 2016, 10:52
@masterpolska: Ale bez przesady, jak ktoś kiedyś podłożył nogę koledze to już był degeneratem? Z takiego czegoś się wyrasta.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 10:59
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Zazwyczaj nie jednak pewne rzeczy zakotwiczają się w mózgu.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 11:05
@masterpolska: JP2GMD, Skoczny czarodziej a.k.a. pan kleks a.k.a. magik.
Masz rację, internet upadł. Pełno tu debili, którzy śmieją się z wielkiego polaka JP2% i hipokrytów. Nienawidzę hipokryzji.
Odpisz
2 października 2016, 11:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: trzeba upaść z okna na kostkę brukową
Odpisz
2 października 2016, 10:37
Ekchem! Co, to, ku*wa, jest?
Odpisz
2 października 2016, 08:59
Kostka Magika xD
Odpisz
29 września 2016, 15:47
nie rozumiem
Odpisz
29 września 2016, 16:33
@Miguelp: koleś wyskoczył z okna i się zabił z tego co wiem
Odpisz
29 września 2016, 18:26
@Czarny777: aha
Odpisz
29 września 2016, 11:50
Żart wysokich lotów...
Odpisz
29 września 2016, 15:17
Niestety ostatnio tak nie śmieszny, że spadł :/
Odpisz
29 września 2016, 14:34
-Ostatnia płyta Magika?
-Chodnikowa :|
Odpisz
29 września 2016, 13:36
kiedyś wydrukuje :v
Odpisz