Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2016, 14:40
Chciałbym pojechać do Los Angeles ;-;
Odpisz
2 października 2016, 18:08
@HuboX600: Ja do Los Santos xD
Odpisz
2 października 2016, 19:14
@iger3: Ja do Moskwy.
Odpisz
2 października 2016, 19:43
@iger3: Postrzelać z Trevorem, czy z CJ'em ?
Odpisz
2 października 2016, 22:38
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Ja z CJem. Słodkie dzieciństwo powraca
Odpisz
3 października 2016, 15:06
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Z CJ'em xD Trevora jeszcze nie poznałem, zastanawiam się nad kupnem konsoli PS4 za zarobione pieniądze ;) Jeszcze nie wiem czy kupić czy nie, pieniądze mogą się przydać na coś innego ;)
Odpisz
10 października 2016, 08:18
@iger3: Lepiej dobrego PC-ta. Granie w GTA V na padzie to dla mnie katorga. Poza tym lepszy PC starczy na długo, a konsola tak 1-2 lat.
Odpisz
28 września 2019, 14:16
@ciamciol: Zakładając, że jedna generacja konsol trwa 7-10 lat, to kupno konsoli w dniu premiery starczy ci na maksymalnie 1,5 czasu trwania generacji (a są i tacy, którym wystarczają na ponad 20 lat). A co ile wychodzą nowe np. karty graficzne? Więc żeby grać na maksymalnej jakości na kompie musisz wydawać co kilkanaście miesięcy (a może i częściej) równowartość dwukrotności ceny konsoli w dniu premiery (w przybliżeniu).
Odpisz
19 kwietnia 2019, 12:34
Gta 5 :D
Ja nigdy do niego nie poszłam xd
Odpisz
12 października 2016, 18:36
heh
Odpisz
2 października 2016, 22:49
Czy tylko mam ochote stąd zjechać?
Odpisz
2 października 2016, 23:58
@Jatsekku: kup gta i to zrób, ja zawsze to robię na motorze. XD
Odpisz
2 października 2016, 22:20
Mi się skojarzyło z gta sa. Czy jestem dzieny?
Odpisz
2 października 2016, 22:28
@Ceejtun: mi też xD
Odpisz
2 października 2016, 22:39
@Ceejtun: Santa Maria Beach w Los Santos ta plaża ml się skojarzyła :P
Odpisz
2 października 2016, 22:44
@Ceejtun: *dziwny
Odpisz
2 października 2016, 18:12
Kto gra w online?
Odpisz
2 października 2016, 18:13
@Berty: Ja ;3
Odpisz
2 października 2016, 18:22
@Berty: CyntaxPL,prosze o zaproszenie
Odpisz
2 października 2016, 18:32
@Berty: Ja, jaki nick?
Odpisz
2 października 2016, 18:44
@abuq1: Zapros mnie,CyntaxPL
Odpisz
2 października 2016, 19:35
@Berty: uwielbiam gta online
.
.
.
.
.
Potem dostajesz bana perm i to miejsce wygląda inaczej
Odpisz
2 października 2016, 19:42
@Berty: Ja !
Odpisz
2 października 2016, 20:01
@MagicznyTramwaj: To uczucie kiedy przymusowo dostajesz hajs od hakera, po czym trafiasz na serwer dla hakerów, gdzie wszędzie są UFO, wiatraki, wywrócone diabelskie młyny i latające statki z domątowanymi skrzydłami i wiatrakami ;-;
Odpisz
2 października 2016, 21:12
@Berty: ja, ratonhagedon (nie zdziw sie jak zobaczysz range...)
Odpisz
2 października 2016, 20:14
ja kojażd z lotu 360 autem ale też
Odpisz
2 października 2016, 18:13
Dla niewiedzących .-. W GTA V było miejsce które było bazowane na tym. Tam główny bohater chodził do terapeuty który potem go wych*jał i zaczął robić w TV. Głównego bohatera to wnerwiło okropnie i go zamordował, albo i nie, to już wybór gracza.
Odpisz
2 października 2016, 18:17
@Lacoste: ja go zamordowałem. Wych*jał Michała w tv
Odpisz
2 października 2016, 18:18
@Lacoste: Tak było? Grałem kilkanaście godzin u kuzyna, ale nie doszedłem do tego (chyba sobie GTA V na xboxa)
Odpisz
2 października 2016, 18:22
Tak było. A majczel się wku*wił ostro
Odpisz
2 października 2016, 18:24
@Lacoste: A sam terapeuta na początku wydawał się całkiem spoko. Zawsze po terapii zabiwrałem jego auto XD.
Odpisz
2 października 2016, 18:25
Ja go goniłem na rowerze XD Bo akuratnie taki pojazd był w pobliżu
Odpisz
2 października 2016, 19:43
@Lacoste: Ja tam respiłem Hydrę ( trainer ) i za nim latałem próbując go zestrzelić.
Odpisz
29 września 2016, 13:57
Mi uciekł :(
Odpisz
29 września 2016, 13:58
a ja go jak wsiadał do samochodu zabiłem
Odpisz
29 września 2016, 15:07
a ja mu pie**olnęłem bazooką
Odpisz
29 września 2016, 15:56
on chyba potem i tak umarł
Odpisz
2 października 2016, 18:34
Niby tak, ale wysłał SMS'a że jednak żyje, ich przyjaźń jest wieczna itd. Można mu odpisać: "Jak cię jeszcze raz zobaczę to ci ***** odetnę"
Odpisz
2 października 2016, 18:14
Chyba nie kumam. Zajrzę w komentarze. Dobra, już rozumiem.
Odpisz
29 września 2016, 14:07
Z jakiej to gry?
Odpisz
29 września 2016, 14:09
@Saren13: GTA V
Odpisz
29 września 2016, 14:09
@Mr_Owl: Thx.
Odpisz
29 września 2016, 14:11
@Saren13: Np
Odpisz
29 września 2016, 15:22
@Saren13: to jest miejsce w realnym świecie na którego podstawie powstała kolacja z gta v
Odpisz
29 września 2016, 16:01
@Adgos: jaka kolacja?
Odpisz
30 września 2016, 14:45
ulica gdzie mieszka terapeuta michael'a była wzorowana na ulicy ze zdjęcia
Odpisz
Edytowano - 30 września 2016, 14:54
@Adgos: wiem. ale jaka kolacja?
Odpisz
30 września 2016, 16:39
autokorekta
Odpisz
30 września 2016, 16:49
@Adgos: ok
Odpisz
29 września 2016, 15:18
gta v <3
Odpisz