Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2016, 15:58
Muszę tego spróbować!
Odpisz
29 września 2016, 16:10
@Lordu: Chętnie zobaczę wyniki badań
Odpisz
29 września 2016, 17:34
@Lordu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧
Odpisz
29 września 2016, 18:02
@Lordu: kropka słowna
Odpisz
29 września 2016, 18:51
@Lordu: . . .. p;ldefrprtg,hjpkorf p,okfrmoktrjh
Odpisz
29 września 2016, 21:47
@Lordu: Już się zaczęło.
Odpisz
29 września 2016, 22:30
@Lordu: *Czeka*
Odpisz
29 września 2016, 22:43
@Lordu: Poczekam
Odpisz
29 września 2016, 22:50
@Lordu: a teraz czekać na rozwój eksperymentu
Odpisz
30 września 2016, 06:49
@Lordu: I jak ?
Odpisz
30 września 2016, 07:19
@Lordu:
Odpisz
30 września 2016, 07:20
@Lordu:
Odpisz
30 września 2016, 07:24
@Lordu: wooooooooow!!!!!!
Odpisz
30 września 2016, 10:31
@Lordu: Lordu - oficjalny jejowy naukowiec eksperymentowiec
Odpisz
30 września 2016, 13:01
@Lordu: Fajne
Odpisz
30 września 2016, 13:52
@Lordu: super :)
Odpisz
1 października 2016, 07:42
@Lordu: No nieźle
Odpisz
1 października 2016, 07:44
@Lordu: Dziękujemy że poświęcasz się w imię nauki. 👏
Odpisz
2 października 2016, 14:47
@Lordu: Jakie ch*jowe pismo ja pie**ole
jak z przedszkola
Odpisz
2 października 2016, 14:49
@gelo1238: cicho 1 klasisto
Odpisz
2 października 2016, 15:00
1 klasisto xd
Odpisz
2 października 2016, 15:06
@gelo1238: Znowu przeklinasz .-.
Odpisz
2 października 2016, 15:07
@sylveonka: I co ci do tego?
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 15:44
@gelo1238: Widzę że dobrze wiesz jak piszą w przedszkolu bo niedawno tam byłeś. Nie liczy się jak coś jest napisane. Liczy się treść. :)
Odpisz
2 października 2016, 16:15
@gelo1238: Sam pewnie gorzej piszesz
Odpisz
2 października 2016, 16:17
@Lordu: Chodzi tylko o to, by móc to odczytać, według mnie.
Odpisz
2 października 2016, 16:18
No właśnie.
Odpisz
2 października 2016, 18:31
@Lordu: W przedszkolu byłem 10 lat temu.
Gdyby ta treść była coś warta to zgodziłbym się z tobą ale to... to wiesz.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 18:39
@gelo1238: Masz 6 lat a w przedszkolu byleś 10 lat temu. To jakaś wyższa matematyka? Gdy następnym razem będziesz chciał udawać kogoś starszego niż jesteś nie zapomnij zmienić w profilu datę urodzenia.
Odpisz
2 października 2016, 18:45
@Lordu: A kto powiedział, że data na moim profilu jest prawdziwa?
Odpisz
2 października 2016, 18:45
@Lordu:
Odpisz
2 października 2016, 18:46
Oh, ależ to jest zabawne.
Odpisz
2 października 2016, 18:46
@gelo1238: Dla lorda, bich!
Odpisz
2 października 2016, 19:13
@gelo1238: Więc w internecie podajesz się za młodszego niż jesteś. Wiesz kto tak jeszcze robi?
Odpisz
2 października 2016, 19:33
@Lordu: Dużo osób.
Odpisz
2 października 2016, 19:35
Bich?
Odpisz
2 października 2016, 21:47
@Lordu: Ja tak robie.Tak naprawde ma 72 lata.
O ku*wa wydało się.
Odpisz
2 października 2016, 21:48
@Mr_Kot: Kto tyle ma?
Odpisz
2 października 2016, 21:50
@gelo1238: jestes glupi
oczysc pule genetyczna
pij
Odpisz
2 października 2016, 21:51
@gelo1238: No ja
O ku*wa znowu...
Odpisz
2 października 2016, 21:54
@gelo1238:
Odpisz
2 października 2016, 22:10
@Lordu: Pięknie wyszło *~*
Odpisz
2 października 2016, 22:38
@Miguelp: Dobry ziomek Miguelp!
Odpisz
2 października 2016, 23:09
@Lordu: . <-- Taktyczna kropka, aby móc później znaleźć ten eksperyment.
Odpisz
2 października 2016, 23:32
tak to ja a co?
Odpisz
3 października 2016, 14:41
@Miguelp: Mmm, kwas węglowy, zdrowszy od fosforowego.
Odpisz
3 października 2016, 17:26
@gelo1238: hahahahahah
on nawiazal do skladu coca coli
jest taki smieszny o madry
Odpisz
3 października 2016, 17:53
@Miguelp: A ty jeszcze zabawniejszy cwaniaku :D
Odpisz
3 października 2016, 18:52
@gelo1238: wiem
Odpisz
3 października 2016, 20:36
@Miguelp: Heh
Odpisz
3 października 2016, 20:41
@Miguelp: ja też ale jesteśmy mondrzy
Odpisz
3 października 2016, 20:43
@gelo1238: Tylko jeden z was dobrze śmieszkuje, i jest to!*reklama*
Odpisz
3 października 2016, 20:50
kto?
Odpisz
3 października 2016, 20:50
@Miguelp: IT'S YOU!
Odpisz
3 października 2016, 20:55
dobrze se symbiota wytrenowalem
Odpisz
3 października 2016, 20:59
@Miguelp: Co?
Odpisz
3 października 2016, 22:08
nic nic
Odpisz
3 października 2016, 22:52
@Miguelp:
Odpisz
4 października 2016, 07:39
co?
Odpisz
4 października 2016, 09:12
Ja nie śmieszkuje durniu.
Odpisz
Edytowano - 4 października 2016, 12:00
@gelo1238: O_O
ty nie udajesz?
naprawde jestes tak glupi?
Odpisz
4 października 2016, 15:37
@Miguelp: Lel
Odpisz
Edytowano - 4 października 2016, 16:21
@Miguelp: Ha, ja jestem geniuszem, a to, że nie rozumiesz mojego geniuszu, to inna kwestia.
Odpisz
4 października 2016, 16:24
@gelo1238: oczywiscie
grunt to poczucie wlasnej wartosci
zyciowa porazka mniej cie zaboli
Odpisz
4 października 2016, 16:27
@Miguelp: Porażką to jesteś TY.
Odpisz
4 października 2016, 16:41
@gelo1238: i wracamy do gimbazy
Odpisz
4 października 2016, 16:44
@Miguelp: Wydaje mi się, że dla ciebie już za późno.
Odpisz
4 października 2016, 16:47
@gelo1238: fakt
jestem juz w liceum i nmg isc do gimbazy
Odpisz
4 października 2016, 16:49
@Miguelp: Liceum? Nie za daleko mierzysz? Podstawówkę skończ.
Odpisz
4 października 2016, 16:52
@gelo1238: skonczylem
Odpisz
4 października 2016, 16:59
@Miguelp: Dyskusję czy podstawówkę?
Odpisz
4 października 2016, 17:04
@gelo1238: chyba to i to
Odpisz
4 października 2016, 17:15
@Miguelp: Tak jechać dziecko, jak pięknie! (powiedział gimbus)
Odpisz
4 października 2016, 17:41
Wy chyba jesteście niedorozwinięci. Jeden twierdzi, że uczęszcza do liceum, a poziomem dorównuje typowemu gimbusowi, a ty go popierasz.
Odpisz
4 października 2016, 17:54
@gelo1238: Nie, ||c się kła- chwila, nie będę się tobie kłaniał!
Odpisz
4 października 2016, 18:03
Racja, nie będziesz się kłaniał. Na glebę!
Odpisz
4 października 2016, 18:31
@gelo1238: skoro mnie popiera to widzisz glos wiekszosci
Odpisz
4 października 2016, 19:11
@Miguelp: ja też popieram Pana licealiste :D
Odpisz
4 października 2016, 19:11
@Miguelp: ja też popieram Pana licealiste :D
Odpisz
4 października 2016, 19:14
@gelo1238: Większość przeciw tobie a teraz spi***alaj, bo egzorcyzmy odprawie! (lub Miguelp)
Odpisz
4 października 2016, 20:13
pewnie ja
Odpisz
Edytowano - 4 października 2016, 20:14
@NerFix: dziekuje :-)
ty to wszystko czytales?!
Odpisz
4 października 2016, 20:53
@Miguelp: To odprawiaj te egzorcyzmy, albo dzwoń po Bożydara bo nie wyrobie.
Odpisz
Edytowano - 4 października 2016, 21:37
@Mr_Kot: k
ten egzorcyzm ↓ sprawi ze jejowicze dadza mu w dol o zglosza
Odpisz
4 października 2016, 21:38
@gelo1238: In nomine patris et fili et spiritus sancti ego te egzorciso spititus immunde.
Odpisz
4 października 2016, 22:36
@Miguelp: WSPOMORZENIE WIERNYCH!
In nomine patris et fili et spiritus sancti ego te egzirciso spiritus immunde!
Odpisz
4 października 2016, 22:56
@Miguelp: Jestem dumny z tego shitstormu.
Odpisz
5 października 2016, 08:08
@gelo1238: a ja ze zgloszenia cb do admina
Odpisz
5 października 2016, 12:30
@Lordu: Kiedy podacie swój peawdziwy wiek? Bo w liceum nie uwierzę nigdy.
PS. W dupie mam wasze zgłoszenia, tak samo jak administracja
Odpisz
5 października 2016, 16:40
@gelo1238: jak tylko nauczysz sie pisac
Odpisz
5 października 2016, 16:53
@Miguelp: Zdanie zaczynamy wielką literą, a kończymy je kropką. I kto tu pisać nie potrafi? Przyznaj, że jeszcze w podstawówce siedzisz analfabeto je**ny :D
Odpisz
Edytowano - 5 października 2016, 16:55
@gelo1238: analfabetyzm - nieumiejetnosc czytania i pisania =\= nieuzywania lub blednego stosowania zasad ortograficznych i interpunkcyjnych
Odpisz
6 października 2016, 19:21
@gelo1238: "jesteśmy mondrzy" ;-;
Odpisz
6 października 2016, 19:22
Niechcący kliknąlem strzałkę w dół, ale godzinny limit na materiał. Jaki fart
Odpisz
6 października 2016, 19:51
,,Niechcący"
Odpisz
6 października 2016, 19:51
komu?
Odpisz
6 października 2016, 20:04
@Miguelp: Tupakowi
Odpisz
6 października 2016, 20:06
@gelo1238: Uwaga: mój rakometr wykrył: Gimbus z wysoką samo oceną. Cel: zbanować
Odpisz
6 października 2016, 20:06
@gelo1238: Uwaga: mój rakometr wykrył: Gimbus z wysoką samo oceną. Cel: zbanować
Odpisz
6 października 2016, 20:09
@gelo1238:
Odpisz
6 października 2016, 20:15
Jak was widzę to od razu śmiać mi się chce :D
Odpisz
6 października 2016, 20:27
@gelo1238: spoko :)
Odpisz
6 października 2016, 21:11
@gelo1238: ale to my bedziemy smiac sie ostatni
Odpisz
6 października 2016, 21:42
@Miguelp: To tak nie działa. Do czego dążycie?
Odpisz
6 października 2016, 21:49
@gelo1238: Uwarzasz że jesteś mądry, a popełniasz podstawowe blędy, piszesz w prawie każdej wypowiedzi emotikonę i przekleństwo. JESTEŚ BARDZO MĄDRY :)
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 22:08
I przy okazji używam ironii, aby was zmylić. Gdybym rzeczywiście był tak ,,mondry" to nie tracił bym czasu na takie bzdety.
PS. Poprawię cię - uważasz*.
Odpisz
6 października 2016, 22:19
Ale ja mam niską samoocenę (przynajmniej każdy mi to mówił)
Odpisz
6 października 2016, 22:55
@gelo1238: albo twoja pokretna logika jest jakas dziwna sinusoida albo ty rziciles autodisem
Odpisz
6 października 2016, 23:15
@gelo1238: fainje ciesze sie
Odpisz
7 października 2016, 07:24
nie twoja
tego debila
Odpisz
7 października 2016, 15:18
@Miguelp: Zię ja?
Odpisz
7 października 2016, 16:00
nie
Odpisz
7 października 2016, 19:48
@Miguelp: Uwwwwww
Odpisz
2 czerwca 2017, 12:56
przypominam wątek
Odpisz
2 czerwca 2017, 14:28
@Tymek590: Ty nekromanto
Odpisz
2 czerwca 2017, 14:30
?
Odpisz
2 czerwca 2017, 14:36
@Tymek590: Za nekromancję wątków jest stryczek!
Odpisz
2 czerwca 2017, 14:46
@Tymek590: gin przepadnij czcicielu Archiwum
Odpisz
2 czerwca 2017, 15:16
@Miguelp: Ten shitstorm był piękny xd
Odpisz
2 czerwca 2017, 15:33
@Miguelp: przeglądaczu działu losowych obrazków* ;)
Odpisz
2 czerwca 2017, 15:36
@gelo1238: ty sb idz
Odpisz
2 czerwca 2017, 16:39
@Miguelp: ssij xd
Odpisz
2 czerwca 2017, 20:49
@gelo1238: nie
Odpisz
2 czerwca 2017, 21:05
@gelo1238: Rzut gównem od nowa,ja pie**ole,idź figeta kup i nie wracaj,nie rób kolejnej gówno burzy o nic
Odpisz
2 czerwca 2017, 22:27
co ja zrobiłem?! 0.0
Odpisz
2 czerwca 2017, 22:34
@Tymek590: Do gelo
Odpisz
3 czerwca 2017, 10:30
Nie moja wina, że bardzo łatwo was sprowokować XD
Odpisz
5 czerwca 2017, 19:29
@gelo1238: Taaaaaa,miałem zły humor
Odpisz
24 grudnia 2017, 01:02
*przypominajka*
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:05
@kasjan132pl: o ty 🅱️urwo
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:41
@kasjan132pl: GaZiAm,WhY~?
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:13
@kasjan132pl: Ty potworze. Nie chcę znowu dostawać co kilka minut/sekund powiadomień ;^;
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:16
@sylveonka: :3
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:19
@Tymek590: *Wyrzuca laptop przez okno* Stahp >:C
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 10:29
@sylveonka: nah 3:<
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:38
@Tymek590: >:c
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:53
@sylveonka: 3:<
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:58
@Tymek590: :c
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:02
@sylveonka: macie memeła, tak na pocieszenie
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:09
@kasjan132pl: :3
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:19
@Tymek590: <3
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:14
I znowu tutaj.
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:24
@Tymek590: I wywołaliście wilka z lasu *Klask klask*
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:26
@sylveonka: :333
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:43
@sylveonka: XDDD
Odpisz
25 grudnia 2017, 17:56
@sylveonka: *taktyczne oswojenie *
Odpisz
25 grudnia 2017, 19:26
To był chyba najbardziej zje**ny shitstorm jaki udało mi się tutaj wywołać, aż się łezka w oku kręci ;)
Odpisz
5 marca 2018, 19:15
@gelo1238: No cześć.
Odpisz
5 marca 2018, 19:27
@qaz123: o ty chuju
Odpisz
5 marca 2018, 20:39
@Tymek590: Nie przezywaj mnie :(
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 20:47
@qaz123: psieplasiam 3:
Odpisz
5 marca 2018, 20:52
@Tymek590: Nie ma sprawy.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 20:27
@qaz123: Nieźle
Odpisz
3 kwietnia 2018, 21:15
@Skitty: ...
Odpisz
9 kwietnia 2018, 07:47
@qaz123: jak zwykle na poprawe humoru
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:57
@gelo1238: Właśnie w przedszkolu piszą ładnie, bo mają minute na jedna literke, a później juz nie ma czasu i się przestaje szybko pisać , bo w tą minutę trzeba napisać 3 zdania
Odpisz
1 grudnia 2018, 21:31
@Nat11: ból dupy ciąg dalszy xd
To zależy też od tego ile kto się do pisania przykłada i czy lubi pisać. Mam kolegę w klasie, który nie dość, że pisze wzorowo, to do tego szybko.
Odpisz
5 października 2016, 22:15
Stanie się MAJESTATYCZNOŚĆ :3
Odpisz
2 października 2016, 23:22
Mogę umierać w spokoju.
Odpisz
2 października 2016, 21:32
Idź z tym do galerii sztuki... oni na pewno to docenią.
Odpisz
2 października 2016, 17:29
Prawdzisza sztuka, a nie jakieś gówno
Odpisz
2 października 2016, 17:18
Ja zostawiłam otwarty marker prawie na tydzień w piórniku. Różowym piórniku.
Teraz jest do połowy zgniłozielony ;-;
Odpisz
2 października 2016, 16:23
Wygląda jak płatek śniegu na diecie wysokokalorycznej.
Odpisz
2 października 2016, 16:04
Uwielbiałam to robić jak byłam mała ;,_,;
Odpisz
2 października 2016, 15:03
mogę umrzeć wreszcie w spokoju ':) uff
Odpisz
2 października 2016, 14:10
Tylko ja uważam, że wygląda lepiej niż cała ta "sztuka nowoczesna"?
Odpisz
2 października 2016, 14:13
@Dark_Dante: (Prawie) Wszystko wygląda lepiej niż sztuka nowoczesna.
Odpisz
2 października 2016, 14:19
@Myszkapl: Twoja twarz jest wyjątkiem. OFF
Odpisz
2 października 2016, 14:38
@baarts: Daaaamn.
Odpisz
30 września 2016, 08:50
ja zawsze tak robiłem, ale ten gość to chyba zostawił go tam na kilka godzin.
Odpisz
2 października 2016, 14:01
@Michalol222: Czyli na cala noc
Odpisz
29 września 2016, 17:37
zakwitnie
Odpisz