Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2016, 16:29
Dlaczego spodziewałem się na końcu sceny seksu? ;-;
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 16:30
@lorax12: bo chciałeś ją ujrzeć
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 września 2016, 16:32
@Pandzianikki: :/
To ma sens... chyba
Odpisz
29 września 2016, 17:03
@lorax12: Głodnemu chleb na myśli
Odpisz
29 września 2016, 17:04
@chervony_cartophel: Lubię chleb :v
Odpisz
29 września 2016, 17:33
@lorax12: i masło
Odpisz
29 września 2016, 17:35
@Raczysko: nie
Bez
Odpisz
29 września 2016, 17:48
@lorax12: czm? to może dżem?
Odpisz
29 września 2016, 17:50
@Raczysko: Wolę sam chleb
Odpisz
1 października 2016, 13:05
@lorax12: pjona ja też takz suchy jem
Odpisz
1 października 2016, 13:05
@chervony_cartophel: głodny głodnemu wypomni
Odpisz
1 października 2016, 13:29
@maks030707: głodny głodnemu głodny wypomni
Odpisz
1 października 2016, 13:50
@lorax12: pjona
Odpisz
1 października 2016, 13:56
@Fenekin582: *pjona*
Odpisz
1 października 2016, 13:56
@PanSowa12: *pjona sowia*
Odpisz
1 października 2016, 14:07
@lorax12: *pjona*
Odpisz
1 października 2016, 14:08
@Fenekin582: :3
Odpisz
1 października 2016, 14:09
@lorax12: a teraz płoniesz *fenekin używa ognistego podmuchu *
Odpisz
1 października 2016, 14:21
@Fenekin582: *Lorax use flee*
Odpisz
1 października 2016, 16:13
@lorax12: ja też
Odpisz
1 października 2016, 16:13
@Raczysko: RACZKU!
Odpisz
1 października 2016, 16:16
k
Odpisz
1 października 2016, 19:05
@lorax12: *fenekin uśmiecha się i rozpala siłą woli w twoim ciele ogień KTÒRY POWOLI ZACZYNA CIĘ TRAWIĆ OD ŚRODKA A TY CZUJESZ TYLKO BÓL I CIERPIENIE *
Odpisz
1 października 2016, 19:38
@Fenekin582: *pansowa12 robi laser który zabija wszystkich i kończy ten wątek*
Odpisz
1 października 2016, 20:41
@Fenekin582: Nie
Mam temperaturę ciała -250
;-;
Odpisz
1 października 2016, 21:40
@PanSowa12: *twój laser powoduje wzrost mocy fenekina ....
fenekin używa specjalnego ataku kame-chame fire i rospi***ala wszystko i wszystkich w promieniu 3 km*
Odpisz
1 października 2016, 22:14
@Fenekin582: *po prostu zabija innych nożem*
Odpisz
Edytowano - 1 października 2016, 22:51
@PanSowa12: nie żyjesz rozje**łem wszystko w promieniu 3 kilometrów
Odpisz
Edytowano - 1 października 2016, 23:16
@Fenekin582: NOKIA 3310 SZMATŁAWCU
Odpisz
Edytowano - 1 października 2016, 23:33
@PanSowa12: * atak równy potędze nokie i świat rozje**ny *Jebłem i zostałem ja i ty
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 00:17
@Fenekin582: *Błyskawicznie łapie Cię za kark i go skręcam, a żeby się jeszcze upewnić to wyciągam nóż i pozbawiam Cię wszystkich narządów wewnętrznych oraz biorę specjalny przyrząd do wysysania mocy i zabieram ci moc do przeżycia tego ataku, resurekcji, twoich dotychczasowych skillów i.T.p a żeby upewnić się jeszcze na 100% to rozwalam Cię supernovą, spuszczam na Ciebie atomówkę, wsadzam ci do gardła granat bez zawleczki oraz też zmuszam Cię do napicia się rozpuszczalnika no i oczywiście biję twoje resztki od wybuchu młotkiem zrobionym z noki 3310*
Odpisz
2 października 2016, 00:26
@PanSowa12: jeb pomyliłeś lisy debilu a po drugie rozje**łem ziemie więc skąd te bronie rospuszczalniki etcetra etcetera
Odpisz
2 października 2016, 00:27
@PanSowa12: po pierwsze pomyliłeś lisy po drugie skąd te wszystkie przedmioty skoro przez nas jest rozje**na ziemia
Odpisz
2 października 2016, 00:32
@Fenekin582: UKRADŁEM MIKOŁAJOWI WOREK
Odpisz
2 października 2016, 00:37
@PanSowa12: a ok
Odpisz
2 października 2016, 15:23
@Fenekin582: pi**a
hihi
Odpisz
13 listopada 2016, 19:02
@Fenekin582: pjona* przybija*
Odpisz
23 listopada 2016, 19:00
kto jak ziemia jest rozwalona
Odpisz
23 listopada 2016, 19:04
Powoli stąd odchodzę*
Odpisz
23 listopada 2016, 19:08
powli próbuje nacelować salwe ogni
Odpisz
23 listopada 2016, 19:29
@Fenekin582: powoli ucieka*
Odpisz
24 listopada 2016, 14:36
powoli.... a w dupie napi**dziela ile fabryka dała
Odpisz
24 listopada 2016, 15:58
@Fenekin582: Ychmmm...
Odpisz
24 listopada 2016, 16:12
przestańcie, idźcie na priva
Odpisz
24 listopada 2016, 16:16
@PanSowa12: kolejny do salwy
Odpisz
24 listopada 2016, 22:15
@Fenekin582:
Odpisz
25 listopada 2016, 06:30
@PanSowa12: po na myśle i obejrzeniu tego żuka nie jednak palę dalej
Odpisz
15 października 2016, 21:40
to jest All i Bob Z bajki "Kumple z dżungli"
Odpisz
Edytowano - 30 września 2016, 07:08
ban bo kopulacja zwierzat (ostatni obrazek)
Odpisz
1 października 2016, 13:19
@Miguelp: Raczej nie.
Odpisz
1 października 2016, 17:38
czemu?
Odpisz
1 października 2016, 18:02
@Miguelp: bo jest na głównej
Odpisz
1 października 2016, 19:55
aha
Odpisz
29 września 2016, 16:28
lub komiks o przyjaźni :)
Odpisz
1 października 2016, 16:46
@Pandzianikki: FRIEND ZONE!
Odpisz
1 października 2016, 16:48
@baarts: a jeśli nie? co jeśli na razie są przyjaciółmi,ale zakochają się w sobie?
Odpisz
1 października 2016, 17:02
@Pandzianikki: Możliwe. Ale pamiętaj, rozmawiamy, o miłości między gatunkowej.
Odpisz
1 października 2016, 17:25
@baarts: No to zostaje adopcja
Odpisz
1 października 2016, 17:55
@Pandzianikki: Tylko czego adopcja? Żaby, czy jaszczurki? Tego nie wie nikt.
Odpisz
1 października 2016, 18:31
@baarts: Jedna żaba,jedna jaszczurka i po sprawie
Odpisz
1 października 2016, 18:37
@Pandzianikki: Kaziroctwo wśród zwierząt.
Odpisz
1 października 2016, 18:51
@baarts: zdarza się czasem u w świecie zwierząt homoseksualizm,to czemu by nie kazirodztwo?
Piszę się ''kazirodztwo'' jak coś
Odpisz
1 października 2016, 18:53
@Pandzianikki: A, ch*j, nie myślałem co piszę, zmęczony jestem.
Odpisz
1 października 2016, 16:37
Aww ^~^
Odpisz
1 października 2016, 15:47
nawet muchy się kochają :')
Odpisz
1 października 2016, 14:06
Odpisz
1 października 2016, 14:06
@Pride:
Odpisz
1 października 2016, 14:04
Jaszczurki są takie słodkie!
Odpisz
1 października 2016, 13:57
No cóż.
Odpisz
1 października 2016, 13:21
sooo cute
Odpisz
29 września 2016, 20:31
Coś pięknego :,)
Odpisz
29 września 2016, 19:47
Jak słodko:)
Odpisz
29 września 2016, 18:27
Myślałam, że skończy sie jakoś chorze. Morderstwem z szczególnym okrucienstwem lub dziwną sceną erotyczną. A tu prosze - po prostu uroczy komiks...Przez internety jestem przewrażliwiona ;-;
Odpisz
29 września 2016, 19:28
Ja tak samo :p
Za dużo poczekalni
Odpisz
29 września 2016, 17:41
Morał: jeżeli wyglądasz ciemniej, część społeczeństwa będzie miała cię w dupie.
Odpisz
29 września 2016, 17:33
Spodziewałem się jakiegoś chorego zakończenia... Idę się leczyć
Odpisz