Skończyło się paliwo, musimy go nieść
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2022, 21:21
Lotnictwo w bydgoszczy
Odpisz
27 czerwca 2021, 13:57
Kiedy w wietnamie skończyło ci się paliwo, a do bazy zostało 25 km. (Wiem, że odkopuje). Miłego dnia wszystkim, którzy dostali z mojego powodu powiadomienie. :)
Odpisz
28 grudnia 2012, 23:46
Jak to by powiedział koksu - "Albo lejemy rocket fuel, albo nie ma opierdalania się.":P
Odpisz
30 grudnia 2012, 19:14
@chupacabra001: dobre :D
Odpisz
28 grudnia 2012, 22:25
jak paliwo będzie co raz droższe będziemy mieli taki widok i u nas
Odpisz
28 grudnia 2012, 16:27
Może i są lekkie ale jednak trochę ważą
Odpisz
28 grudnia 2012, 11:20
Helikoptery są nawet lekkie. Nie mówię żebym uniósł ale w porównaniu to samolotów czy aut to lekkie.
Odpisz
28 grudnia 2012, 15:45
@tachu99: Śmigłowce muszą być lekkie, bo by nie poleciały.
Odpisz
28 grudnia 2012, 09:33
5/5 i do ulu
Odpisz
28 grudnia 2012, 09:32
sorry za drugie tak
Odpisz
28 grudnia 2012, 09:27
Tak przejdziecie tak przez ocean
Odpisz
28 grudnia 2012, 02:08
Za chwile ktos pewnie napisze ze to Rosja...
Odpisz
28 grudnia 2012, 08:13
@Faster1611: potwierdzam
Odpisz