Polska jest jedynym z nielicznych państw
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Zapraszamy
Niegrzeczny Oskarek
Cel namierzony
Mało znany szczegół
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2018, 19:37
To oni wpuszczają tam ambasadorów?
Odpisz
19 października 2016, 19:10
Pjongjang brzmi jak Mojang
Odpisz
19 sierpnia 2017, 12:00
@Park_Jiminnie: Pjongmojang
Odpisz
2 maja 2017, 10:11
Biorąc pod uwagę że Polska należała kiedyś do bloku wschodniego, nie powinno to dziwić.
Odpisz
20 października 2016, 20:40
Phenian
Odpisz
29 września 2016, 21:14
a jakie jeszcze państwa mają?
Odpisz
29 września 2016, 23:45
@MartynkaLPS: .
Odpisz
30 września 2016, 15:21
@Raczysko: .
Odpisz
30 września 2016, 16:18
@Metal_Head: Trochę ich jest (głównie byłe bądź obecne państwa Komunistyczne), do tego Szwecja, Austria, Czechy, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Wielka Brytania, Brazylia, Peru, RPA, Bangladesz, Indonezja, Syria, Chiny, Indie i inne.
Odpisz
8 października 2016, 20:46
Warto dodać, że nie ma tam Ambasady Południowo Koreańskiej ani Amerykańskiej.
Odpisz
30 września 2016, 16:44
"Jedynym z nielicznych". Aha.
Odpisz
30 września 2016, 16:47
@lulul: Ten uczuć gdy okazuje się że ktoś już to napisał ;-;
Odpisz
30 września 2016, 15:34
jednym a nie jedynym
Odpisz
30 września 2016, 15:57
@maskatrone: Litetwerówka, wróg każdego mema.
Odpisz
30 września 2016, 15:53
W Mojagu ku*wa
Odpisz
8 października 2016, 20:46
@matiExtreme: Co.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 22:05
Ale tylko Włochy mają ambasadę we własnym kraju :v
Odpisz
30 września 2016, 15:26
Cooooo???
Odpisz
30 września 2016, 15:29
@kot_astronauta: Watykan jest traktowany jako osobne państwo, choć przez małą powierzchnię, pożycza sobie trochę terenu Włoch. Dlatego włoska ambasada w Watykanie stoi na terenie Włoch.
Odpisz
30 września 2016, 15:12
Obrazek informacyjny nic poza tym.
4/5
Odpisz
30 września 2016, 15:30
@krytyk_jeja: Słaba krytyka i sposób oceb obrazków.
ocena krytyka : 3/5
Odpisz
30 września 2016, 16:29
@krytyk_jeja:
Odpisz
30 września 2016, 18:35
@krytyk_jeja: Nudny żart i nic więcej 0.1/100
Odpisz
30 września 2016, 15:10
Żeby zawsze było na co wydawać pieniądze.
Odpisz
30 września 2016, 07:38
Tu nie chodzi o poprawę relacji,jeżeli takowe istnieją.To zawsze dodatkowy stołek dla jakiegoś pana,który ma konexje w polityce i nazwie sie ambasadorem czy konsulem.Przecież i tak mało biorą z podatków na stanowiska,które nie mają większej roli w strukturze państwa.
Odpisz
29 września 2016, 20:31
Współczuję im. Bałbym się wyjść poza teren a patrząc przez okno widziałbym śmierć głód i propagandę.
Odpisz
29 września 2016, 20:33
W Przeciwieństwie do większości rejonów Korei Północnej, w Stolicy nie jest aż tak źle.
Odpisz
29 września 2016, 20:39
Nie można narzekać
Odpisz
29 września 2016, 20:41
Idealnie to ująłeś.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 23:46
nikogo nie ma wszyscy w oboz... w pracy i szkole
Odpisz
29 września 2016, 23:26
W Pjongjangu nie ma żadnych pokestopów
Odpisz
29 września 2016, 20:26
Że gdzie? ',:|
Odpisz
29 września 2016, 20:27
@Absolutna_Mega_Absol: W stolicy Korei Północnej. (I na odwrót)
Odpisz
29 września 2016, 20:28
a, ok
Odpisz
29 września 2016, 20:43
@Absolutna_Mega_Absol: Ten uczuć kiedy ludzie dają ↓ za zwykle pytanie...
Odpisz
29 września 2016, 20:45
@lorax12: Witamy na Jeja.
Odpisz
29 września 2016, 20:45
@lorax12: Heh, to i tak niewiele...
Odpisz
29 września 2016, 20:49
@Absolutna_Mega_Absol: wiem :/
Odpisz
29 września 2016, 20:49
Taka prawda
Odpisz