Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2018, 15:02
strzałki
Odpisz
30 września 2016, 21:54
Stawiam każdemu zielone, kto chce?
:v
Odpisz
6 października 2016, 21:07
@TheMJawesome: Dawajta pan
Odpisz
7 października 2016, 15:17
@erykhim44: git gud
Odpisz
11 października 2016, 19:19
@TheMJawesome: Mi też!
Odpisz
Edytowano - 11 października 2016, 19:21
dostaniesz to
( $$$ )
|$$$ |
------
Odpisz
3 października 2016, 18:01
dać
Odpisz
1 października 2016, 09:51
Nigdy!
Odpisz
30 września 2016, 22:40
oczywiście że dać : ]
Odpisz
Edytowano - 30 września 2016, 21:47
Nie dać
Odpisz
30 września 2016, 22:24
@biedronka5: śmieszne
Odpisz
30 września 2016, 18:43
nie
Odpisz
30 września 2016, 18:09
Już mam dość tych wszystkich pepiczków
Odpisz
30 września 2016, 18:04
Taki Pepe doskonale oddaje moje uczucia.
5/5
Odpisz
29 września 2016, 22:40
nie dać
Odpisz
29 września 2016, 22:42
@SpizganyKarol99: Za to dać strzałkę w górę temu panu.
Odpisz
29 września 2016, 22:44
I temu Panu też.
Odpisz
29 września 2016, 22:44
*wciska zieloną starłkę jak opętany mino że już nie może*
Odpisz
29 września 2016, 22:50
@Lordu: i dla mnie też :P
Odpisz
29 września 2016, 23:15
Trochę żebranie, ale i tak łapaj zieloną strzałkę
Odpisz
29 września 2016, 23:16
@Tony_Montana: lel
Odpisz
29 września 2016, 23:19
Ja mam tak że jak ktoś prosi o zieloną strzałkę dam zieloną a jak czerwoną to czerwoną
Odpisz
29 września 2016, 23:20
@SpizganyKarol99: ja chcę dużo w dół :-)
Odpisz
29 września 2016, 23:21
@DAVJD: Proszę bardzo
Odpisz
29 września 2016, 23:21
@DAVJD: Jak pan sobie życzy
Odpisz
29 września 2016, 23:23
@Tony_Montana: a dziękuję bardzo
Odpisz
29 września 2016, 23:38
@DAVJD: zielone dla wszystkich
Odpisz
29 września 2016, 23:39
@Raczysko: Dla ciebie też dobrodzieju
Odpisz
29 września 2016, 23:41
@Tony_Montana: Jak również dla ciebie
Odpisz
29 września 2016, 23:43
@mamszczurke: I wszyscy dajemy sobie nawzajem
Odpisz
29 września 2016, 23:57
@Tony_Montana: miłość i braterstwo
Odpisz
30 września 2016, 00:14
@Raczysko: *łapie za siusiaczka*
Odpisz
30 września 2016, 00:19
@jacek1s: bez przesady
Odpisz
30 września 2016, 00:32
@Raczysko: Sorki memorki
Odpisz
30 września 2016, 17:22
@Tony_Montana: Oczywista sprawa
Odpisz
30 września 2016, 08:41
Nie
Odpisz
30 września 2016, 07:08
dać
Odpisz
30 września 2016, 06:36
mnie dać
Odpisz
30 września 2016, 06:22
What... •-•
Odpisz
30 września 2016, 02:12
nie dać
Odpisz
30 września 2016, 06:17
@benben7: ktoś już to napisał
Odpisz
30 września 2016, 11:36
@daglasio: i co z tego? jesteśmy podobnego z tym kimś a poza tym chciałem to napisać przed przeczytaniem komentarzy więc co mnie to?
Odpisz
30 września 2016, 13:45
@benben7: "jesteśmy podobnego z tym kimś"
~benben7
pisz po Polsku proszę.
Odpisz
30 września 2016, 17:33
@daglasio: podobnego zdania* xD
Odpisz