Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2016, 21:21
Cola, pizza i idealnie
Odpisz
2 października 2016, 08:29
Kebabik mój ulubieny
Odpisz
2 października 2016, 07:49
Mi daj frytki z McDonalda i jestem zadowolona ;)
Odpisz
20 października 2016, 07:23
@Windows_10: *daje frytki z McDonalda*
Odpisz
20 października 2016, 07:47
@Adgos: no i jestem zadowolona C:
Odpisz
2 października 2016, 00:28
Odpisz
1 października 2016, 15:01
Największym kłopotem jest partner.
Odpisz
1 października 2016, 15:43
@erykhim44: Chłopak nie ściana. W sumie drzewo też nie ściana. Tylko ściana, to ściana.
Odpisz
1 października 2016, 15:49
@JaJestemZWami: Tyle że ja jestem chłopakiem i wszystkie potencjalne dziewczyny są albo o wiele wyżej w lidze, o wiele niżej, lub po prostu są dz*wkami.
Odpisz
1 października 2016, 15:57
@erykhim44: U mnie natomiast jest tak że są w tej samej lidze ale za wysoko mierzą i oglądają się za umięśnionymi typami. A mięśnie to nie wszystko <: Nie w każdej dyscyplinie mięśnie są najważniejsze. Liczy się technika.
NP: Szachy!!! Ekscytujący sport!!!
Odpisz
1 października 2016, 16:04
@JaJestemZWami: Nie trzeba mieć super mięśni. Jeżeli masz jakkolwiek widoczną figurę to starczy. W sumie ja też gram w szachy. I ten uczuć kiedy poświęciłeś hetmana, ale dalej nie jesteś pewien czy atak wyjdzie.
Odpisz
1 października 2016, 16:39
@erykhim44: Już was kocham :')
Odpisz
1 października 2016, 16:41
@Ankun12: Mam nadzieję że nie jesteś z drugiego końca polszy.
Odpisz
1 października 2016, 16:47
@erykhim44: Moja jedyna dziewczyna w życiu mieszka w Niemczech.
Odpisz
1 października 2016, 16:55
@erykhim44: Ja staram się nie tracić figur szczególnie tych widocznych. NP: Królowa, szczególnie jak prawidłowo postawie piona.
A tak na poważnie to często się ścigam rowerem. Teraz to troszeczkę mniej. Ale w wakacje przegrałem tylko trzy razy.
I jeszcze wykonałem 4 okrążenia w dni Suwałk do o koła zalewu zanim ci co startowali wykonali umówione dwa... (Nie startowałem bo niezdążeniem się zapisać. Ale wystartowałem jak przejechali 100m) Podobno startowali mistrzowie Suwałk -_- Nakrzyczeli na mnie jak ich wyprzedzałem... Tak się wystraszyłem że przyspieszyłem!
Odpisz
1 października 2016, 17:09
@JaJestemZWami: Co 1-2 dni wychodzę i biegam i to nie trwa 15 minut. O wiele więcej.
Codziennie w domu wykonuję ćwiczenia, a bo tak, a również 2 dni w tygodniu zajęcia z hińskih sposobuf bbicia sie
Odpisz
1 października 2016, 17:13
@erykhim44: Ja mam bardzo słabe ręce ale mocne nogi. Ale źle rozciągnięte. Masz jakieś ćwiczenia na to? Ja skupiam się na kopnięciach <:
Jak je*nę kopa w buta z lewej czapki to grób się robi od razu na miejscu zdarzenia.
Odpisz
1 października 2016, 17:18
@JaJestemZWami: Nie.
Odpisz
1 października 2016, 22:57
@erykhim44: Już was uwielbiam
Odpisz
1 października 2016, 22:57
@JaJestemZWami: Chcesz jakieś ćwiczenia? Zapraszam na priv, chętnie doradzę :v
Odpisz
1 października 2016, 23:34
*Płacze w samotności*
Odpisz
1 października 2016, 23:35
@erykhim44: Czemu? :c
Odpisz
1 października 2016, 23:38
Bo wzięłaś mnie na priv a nie jego <: MWAHAHA!!! JESTEM ZUUYYY!!!!
Odpisz
1 października 2016, 23:41
@JaJestemZWami: Jego też wzięłam
Odpisz
1 października 2016, 23:48
Odpisz
1 października 2016, 18:06
wino i kebs? dość ciekawe połaczenie
Odpisz
1 października 2016, 23:25
@tr_8r: Dość zayebiste połączenie
Odpisz
Edytowano - 1 października 2016, 16:49
Wino i kebab, idealne połączenie. PS. Na drugim obrazku jest cola, wiem.
Odpisz
1 października 2016, 15:41
A za 9 miesięcy zdjęcie z serii ja i moja Dżastina
Odpisz
Edytowano - 1 października 2016, 15:09
Kebs w reklamówce moje oczy krwawią! T-T
Odpisz
1 października 2016, 15:02
Jakie pazury ;-;
Odpisz
30 września 2016, 15:12
CHAMSKA REKLAMA
Polecam kebaba przy castoramie w Gorzowie. 7zl , zajebiste mięso, uczciwa porcja
Odpisz
30 września 2016, 16:19
Jadłem tam i polecam
Odpisz
30 września 2016, 16:42
@NorthKoreaBall: też polecam :)
Odpisz
30 września 2016, 16:12
ten moment kiedy ktoś robi memy z konkursu fotograficznego ja i mój kebab.
Odpisz
30 września 2016, 14:54
Kebab is love
Kebab is life
Odpisz