Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Przypałowo
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2012, 11:27
Co za idiota to udostępnił? po pierwsze, nie widzę różnicy w zachowaniu i inteligencji między czarnoskórym, Japończykiem, Chińczykiem i polakiem. Polacy są jedynie za głupi (nie wszyscy), aby zrozumieć czym jest tolerancja i dobre wychowanie... PS. Jestem kobietą i w mojej klasie mam jako jedyna w klasie 5 z matmy, fizyki i chemii... Takie info dla zidiociałych szowinistów..
Odpisz
7 maja 2014, 21:51
@Mika444: Musisz wspaniale robić dobrze. (Nie mogłem się powstrzymać)
Odpisz
7 maja 2014, 21:59
@zazek: Nie bardzo rozumiem sens twojej wypowiedzi?
Odpisz
2 lipca 2014, 11:21
@Mika444: Wiesz co to jest karykatura albo czarny humor?
Odpisz
27 grudnia 2012, 15:05
Kobiety sa glupie i nic nie umieja xD. True Story.
Odpisz
29 grudnia 2012, 22:28
@ja111: Naprawde? Chetnie poruwnalabym moje stopnie z twoimi...
Odpisz
29 grudnia 2012, 22:30
@ja111: A tak w ogóle to myslisz ze czemu tyle komedii bazuje na tym ze facet zostaje sam z dziecmi talko na kilka dni?
Odpisz
15 września 2021, 22:23
@Eiskralle: PORUWNALABYM
... dalej bawi
Odpisz
27 grudnia 2012, 19:41
Arbuz i kurczak - padlam xD
Tak, oczek ma racje. To nie dyskryminuje tylko wysmiewa rasizm i szowinizm. Obrazek nie mial na celu nikogo obrazic.
Odpisz
29 grudnia 2012, 10:18
@Pottermanka: mimo wszystko wciąż jakieś nieśmieszne.
Odpisz
27 grudnia 2012, 14:31
Ale wy niekumaci jesteście, to nie głosi rasizmu tylko wykarykaturza je doprowadzając je do absurdu . śmiejemy sie z rasizmu bo jest głupi.
prosze wytłumaczyłem dowcip na jeja, zobaczcie do czego mnie doprowadziliście
Odpisz
27 grudnia 2012, 22:32
@oczek: Nie zapominaj, że średnia wieku na tym portalu to jakieś 11 lat.
Odpisz
28 grudnia 2012, 19:52
@oczek: Tak jak mówi pat97ryk, dzieci w tym wieku nie umieją się śmiać z takich rzeczy bo nie wiedzą, że istnieje takie coś jak karykatura czy czarny humor.
Odpisz
28 grudnia 2012, 15:16
To jest karykatura... jacy niektórzy ludzie są niekumaci.... Facepalm
Odpisz
27 grudnia 2012, 10:20
Dla mnie matma tez jest trudna i??
Odpisz
27 grudnia 2012, 18:20
@Fobi96: No właśnie, i? Co nas to obchodzi?
Odpisz
27 grudnia 2012, 13:29
Miało śmieszyć z niskim IQ i ksenofobów, resztę zdecydowanie obraża. Ja jakoś mam żółte korzenie i nigdy nie byłem dyskryminowany, poza tym to biali są częściej przestępcami... 1/5
Odpisz
27 grudnia 2012, 12:54
Głupie,rasistowskie i seksistowskie dno -1/5
Odpisz
27 grudnia 2012, 11:20
nie chce mi się czytać ;d
Odpisz
27 grudnia 2012, 09:59
Jakieś takie nieśmieszne...
Odpisz