Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SpectraPhantom

30 września 2016, 20:31

dostaliśmy bokserki z napisem
"mały ale wariat"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Ameron

5 października 2016, 21:55

@SpectraPhantom: Tampon

Avatar PAtrycjaX

7 listopada 2018, 20:40

@Ameron: chce tort

Avatar kuba5028

1 listopada 2016, 18:26

Dostałem brelok z inicjałami

Avatar ToJeAmelinium

30 września 2016, 17:24

U nas dostaliśmy je**ny krawat jeszcze brzydki jak noc

Avatar FoxyFox

8 października 2016, 15:52

@ToJeAmelinium: Noc jest ładna.

Avatar GamersUnited

4 października 2016, 21:41

1 gim

Avatar
Konto usunięte

6 października 2016, 21:40

@GamersUnited: o, widze ze basniobor,dom tajemnic i spirit animals? Wedlug mnie najlepszy basniobor

Avatar
Konto usunięte

5 października 2016, 07:08

Ja dostałem takie gówno, że aż nic nie dostałem ;)

Avatar Mnich1

4 października 2016, 22:47

Cóż akurat w podstawówce/gimnazjum często się nie rozumie że chodzi o gest, o cokolwiek bo potem nawet przysłowiowego gówna nie dostaniecie. Ja pamiętam do dzisiaj i bije się w pierś jakim niedorozwojem byłem w podstawówce bodajże, kiedy dostaliśmy koszulki z podpisami, a my jakoś wielce obrażeni na to jakbyśmy zostali opluci, i w ramach "zemsty" nic nie oddaliśmy na analogiczne święto dziewczyn. Teraz z perspektywy czasu to było jedno z najgłupszych rzeczy jakie można było zrobić w tej sytuacji zwłaszcza że koszulka była w porządku bo mam ją w pamiątkach do teraz gdzieś w szafce. Nie miałem zamiaru tutaj nikogo moralizować tylko pamiętać że tu nie chodzi o cuda na kiju ale o jakąś pamięć czy gest, tak serio, serio. Bo to czy dostaniecie: ło gumka za 1 zł czyli pizze wraz z wolnym dniem w szkole (tak wiem, mało realne) to w perspektywie lat edukacji nic to nie zmienia.

Avatar pawel4134

4 października 2016, 22:00

Bluzki za 5.99zł z imieniem i numerem dziennika danego ucznia. WIELKIE torty. (Takie 10x10cm dla pojedyńczego ucznia)

Avatar Fukomat

4 października 2016, 21:06

dostałem długopis

Avatar Quest123

4 października 2016, 20:51

Dostałem paczkę prezerwatyw

Avatar Solony_Tost

4 października 2016, 15:13

U nas dostali skarpety xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

4 października 2016, 17:32

@FoxyFox: ||c gimnazjum

Avatar
Konto usunięte

4 października 2016, 20:35

@FoxyFox: i takie prezenty jak do gimnazjum

Avatar wiki954

4 października 2016, 19:37

U mnie dostali cukierki .-.

Avatar chervony_cartophel

4 października 2016, 19:15

Kubek :')

Avatar
merkury1

4 października 2016, 18:49

My dostaliśmy bokserki .-.

Avatar GieniuZPoczty

Edytowano - 4 października 2016, 16:40

My dostalismy pendrive'y 8 gb :)

Avatar SansSkeleton

4 października 2016, 16:34

My dostaliśmy 11 pizz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Fajnie że odpowiedzieli

Płać pan

Co za przypadek

To by wystarczyło

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka