Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 października 2016, 13:11

Avatar kcelej21

22 grudnia 2016, 11:01

[*]

Avatar mrofpower

2 października 2016, 21:31

Nie rozumiem bo nie mam steama. Wyjaśni kto?

Avatar Shibitsu

2 października 2016, 23:28

@mrofpower: Po prawej stronie (domyślnie) na pasku narzędzi obok godziny i daty po włączeniu Steama lub gdy znajomy zacznie grę pojawia się o tym powiadomieniem.

Avatar mrofpower

3 października 2016, 14:34

@Shibitsu: ale po co czekać

Avatar Shibitsu

3 października 2016, 14:44

@mrofpower: Bo zasłania pasek narzędzi i trzeba czekać aż zniknie.

Avatar mrofpower

3 października 2016, 17:17

@Shibitsu: a po co pasek narzędzi ;-;

Avatar Shibitsu

3 października 2016, 18:07

@mrofpower: Odmawiam dalszej współpracy.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 18:20

@mrofpower: Żeby zostać Bobem Budowniczym.

Avatar mrofpower

3 października 2016, 18:50

a po co

Avatar Nilciaxd

3 października 2016, 18:57

@mrofpower: po co to się nogi nocą

Avatar mrofpower

4 października 2016, 07:22

@Nilciaxd: a po co. (Widzę że łapiecie baita)

Avatar
Konto usunięte

4 października 2016, 15:20

@mrofpower: a po co się pytasz?

Avatar mrofpower

4 października 2016, 17:29

nie wiem

Avatar
Konto usunięte

4 października 2016, 20:25

@mrofpower: a czemu nie wiesz?

Avatar mrofpower

4 października 2016, 21:05

a p o co ty się pytasz? Ok Skończmy to.

Avatar
Konto usunięte

4 października 2016, 21:09

@mrofpower: Nie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 października 2016, 22:36

Nie mam steama, dla mnie jest on kompletnie niepotrzebny

[_____]

Avatar Jedenzwielu

3 października 2016, 18:29

QUI GON!!

Avatar ciamciol

2 października 2016, 13:22

Dlatego nie mam znajomych na steamie! :>

Avatar DziwnyPan

2 października 2016, 13:24

@ciamciol: wcale nie dlatego, że nie mam przyjaciół bo niemożliwe jest wyłączenie powiadomień

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dwa oblicza

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka