Ten uczuć, kiedy chcesz w coś kliknąć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dwa oblicza
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2016, 13:11
Odpisz
22 grudnia 2016, 11:01
[*]
Odpisz
2 października 2016, 21:31
Nie rozumiem bo nie mam steama. Wyjaśni kto?
Odpisz
2 października 2016, 23:28
@mrofpower: Po prawej stronie (domyślnie) na pasku narzędzi obok godziny i daty po włączeniu Steama lub gdy znajomy zacznie grę pojawia się o tym powiadomieniem.
Odpisz
3 października 2016, 14:34
@Shibitsu: ale po co czekać
Odpisz
3 października 2016, 14:44
@mrofpower: Bo zasłania pasek narzędzi i trzeba czekać aż zniknie.
Odpisz
3 października 2016, 17:17
@Shibitsu: a po co pasek narzędzi ;-;
Odpisz
3 października 2016, 18:07
@mrofpower: Odmawiam dalszej współpracy.
Odpisz
3 października 2016, 18:20
@mrofpower: Żeby zostać Bobem Budowniczym.
Odpisz
3 października 2016, 18:50
a po co
Odpisz
3 października 2016, 18:57
@mrofpower: po co to się nogi nocą
Odpisz
4 października 2016, 07:22
@Nilciaxd: a po co. (Widzę że łapiecie baita)
Odpisz
4 października 2016, 15:20
@mrofpower: a po co się pytasz?
Odpisz
4 października 2016, 17:29
nie wiem
Odpisz
4 października 2016, 20:25
@mrofpower: a czemu nie wiesz?
Odpisz
4 października 2016, 21:05
a p o co ty się pytasz? Ok Skończmy to.
Odpisz
4 października 2016, 21:09
@mrofpower: Nie
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 22:36
Nie mam steama, dla mnie jest on kompletnie niepotrzebny
[_____]
Odpisz
3 października 2016, 18:29
QUI GON!!
Odpisz
2 października 2016, 13:22
Dlatego nie mam znajomych na steamie! :>
Odpisz
2 października 2016, 13:24
@ciamciol: wcale nie dlatego, że nie mam przyjaciół bo niemożliwe jest wyłączenie powiadomień
Odpisz