Kiedy nie zgłosiłeś nieprzygotowania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Hobby dla faceta
Przerwa na herbatkę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 października 2016, 17:31
Ja zawsze, gdy nie mam zadania, lub jestem nieprzygotowany, lapie nauczyciela na przerwie i go o tym informuje. Pozniej przez lekcje, trzymam kciuki, by mnie nie zapytal, ani sobie o mnie nie przypomniał. A jak spyta, to trudno, przeciez go poinformowalem i mam tylko brak zadania. Wiadomo, nie u wszystkich nauczycieli, ale u wiekszosci dziala, plus jezeli Cie lubi, to masz własciwie pewność, że Cie o zadanie nie zapyta. Tylko nie należy stosować zbyt często u jednego nauczyciela.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 19:01
@Hartio: Tylko jeśli nauczyciel zapomniał że coś miało być to pogrążasz całą klasę
Odpisz
3 października 2016, 19:26
@SetAbominae: Raczej nie zapominają.
Odpisz
4 października 2016, 00:06
@Hartio: Nieźli są u was. Szacuneczek
Odpisz
4 października 2016, 07:58
@SetAbominae: Ale nauczyciele. Maja dziennik elektroniczny, gdzie wszystko jest wpisane. :/
Odpisz
4 października 2016, 23:41
@Hartio: U nas też. I i tak zapominają
Odpisz
3 października 2016, 21:20
Ja miałem tak że pani na zastępstwie chciała pytać, i wszyscy po kolei wzięli kropki, a gdy doszła do mnie to jako jedyny nie wziąłem, wkońcu dochodzi do 18 on mówi że chce być przepytany, i to od samego początku, jaką cisnołem beke bo mnie i tak nie wzięła!
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 19:55
Ja miałem tak, że całej klasie sprawdziła zeszyty a mnie i kolegę pominęła.
Odpisz
2 października 2016, 21:39
true
Odpisz
3 października 2016, 17:47
@polandball1: things
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 17:39
Można mieć lepiej
-Nie masz zadania domowego
-Facetka sprawdza i nie zauważa że nie zrobiłeś zadania domowego
-Wygrałeś życie
Odpisz
3 października 2016, 17:43
@kot_astronauta: Albo zobaczyła, ale się zlitowała.
Odpisz
3 października 2016, 17:18
Ja mam tak samo np z angola nie zgłaszam pracy domowej siedze przed facetką a ona bierze inne osoby niż ja
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 17:06
Ja przez całą klasę szóstą improwizowałem z zadaniami domowymi.
Matma: nauczycielka uważa cię za geniusza i jest twoim wychowawcą oraz prosi o sprawdzenie czy koledzy dobrze robią zadanie przy tablicy i nigdy nie sprawdza tobie zadania domowego
pszyrka: facetka wybiera cię raz na miesiąc, bo jesteś aktywny na lekcji więc wystarczy że raz nie będziesz aktywny, to cię wybierze i masz spokój
historia: dyskusja z nauczycielem przez całą lekcję. Dzięki Civce tak znałem jednostki poszczególnych krajów, przywódców (czytałem civipedie) , że co lekcje z nim dyskutowalem
Polski: dłuższe zadania domowe trzeba było zrobić, ale krótsze odpowiedzi to improwizacja
Anglik: to samo co polski
Technika: zadane raz na ruski rok
plastyka: zawsze kończyłem malować na lekcji
muzyka: granie na flecie (bitch pls)
Odpisz
3 października 2016, 16:33
>miej zawsze zadanie domowe
>facetka nie sprawdza
>po pewnym czasie uważasz, że jak facetka nie sprawdza notorycznie to nie ma po co odrabiać
>nie odrabiasz
>facetkę akurat w ten jeden dzień olśniło
>dostajesz 1 za brak zadania domowego
Odpisz
3 października 2016, 16:47
@Majestatyczny_Mors: tak bardzo tru
Odpisz
3 października 2016, 16:52
@Majestatyczny_Mors: Znam ten uczuć
Odpisz
3 października 2016, 16:58
@Majestatyczny_Mors: W ciągu w lat gimnazjum, pani od geografii sprawdziła 1 zadanie domowe...
Odpisz
3 października 2016, 16:22
Robiłem tak przez pół roku ;-;
Odpisz
3 października 2016, 16:31
Robiłem tak całą podstawówkę
Odpisz
3 października 2016, 16:34
Teoretycznie lepiej było nie dać zeszytu do sprawdzenia niż codziennie zgłaszać nieprzygotowanie.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 16:34
Praktycznie lepiej było nie dać zeszytu do sprawdzenia niż codziennie zgłaszać nieprzygotowanie.
Odpisz
3 października 2016, 16:10
o ty hardkorze
Odpisz
3 października 2016, 10:13
już ok 4 dni z rzędu... lepiej te na jutro odrobię :p
Odpisz
2 października 2016, 21:50
Życie na krawędzi
Odpisz