Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hartio

Edytowano - 3 października 2016, 17:31

Ja zawsze, gdy nie mam zadania, lub jestem nieprzygotowany, lapie nauczyciela na przerwie i go o tym informuje. Pozniej przez lekcje, trzymam kciuki, by mnie nie zapytal, ani sobie o mnie nie przypomniał. A jak spyta, to trudno, przeciez go poinformowalem i mam tylko brak zadania. Wiadomo, nie u wszystkich nauczycieli, ale u wiekszosci dziala, plus jezeli Cie lubi, to masz własciwie pewność, że Cie o zadanie nie zapyta. Tylko nie należy stosować zbyt często u jednego nauczyciela.

Avatar SetAbominae

Edytowano - 3 października 2016, 19:01

@Hartio: Tylko jeśli nauczyciel zapomniał że coś miało być to pogrążasz całą klasę

Avatar Hartio

3 października 2016, 19:26

@SetAbominae: Raczej nie zapominają.

Avatar SetAbominae

4 października 2016, 00:06

@Hartio: Nieźli są u was. Szacuneczek

Avatar Hartio

4 października 2016, 07:58

@SetAbominae: Ale nauczyciele. Maja dziennik elektroniczny, gdzie wszystko jest wpisane. :/

Avatar SetAbominae

4 października 2016, 23:41

@Hartio: U nas też. I i tak zapominają

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 21:20

Ja miałem tak że pani na zastępstwie chciała pytać, i wszyscy po kolei wzięli kropki, a gdy doszła do mnie to jako jedyny nie wziąłem, wkońcu dochodzi do 18 on mówi że chce być przepytany, i to od samego początku, jaką cisnołem beke bo mnie i tak nie wzięła!

Avatar Arxerios

Edytowano - 3 października 2016, 19:55

Ja miałem tak, że całej klasie sprawdziła zeszyty a mnie i kolegę pominęła.

Avatar polandball1

2 października 2016, 21:39

true

Avatar baarts

3 października 2016, 17:47

@polandball1: things

Avatar kot_astronauta

Edytowano - 3 października 2016, 17:39

Można mieć lepiej

-Nie masz zadania domowego
-Facetka sprawdza i nie zauważa że nie zrobiłeś zadania domowego
-Wygrałeś życie

Avatar baarts

3 października 2016, 17:43

@kot_astronauta: Albo zobaczyła, ale się zlitowała.

Avatar Michaelper

3 października 2016, 17:18

Ja mam tak samo np z angola nie zgłaszam pracy domowej siedze przed facetką a ona bierze inne osoby niż ja

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 października 2016, 17:06

Ja przez całą klasę szóstą improwizowałem z zadaniami domowymi.
Matma: nauczycielka uważa cię za geniusza i jest twoim wychowawcą oraz prosi o sprawdzenie czy koledzy dobrze robią zadanie przy tablicy i nigdy nie sprawdza tobie zadania domowego
pszyrka: facetka wybiera cię raz na miesiąc, bo jesteś aktywny na lekcji więc wystarczy że raz nie będziesz aktywny, to cię wybierze i masz spokój
historia: dyskusja z nauczycielem przez całą lekcję. Dzięki Civce tak znałem jednostki poszczególnych krajów, przywódców (czytałem civipedie) , że co lekcje z nim dyskutowalem
Polski: dłuższe zadania domowe trzeba było zrobić, ale krótsze odpowiedzi to improwizacja
Anglik: to samo co polski
Technika: zadane raz na ruski rok
plastyka: zawsze kończyłem malować na lekcji
muzyka: granie na flecie (bitch pls)

Avatar Majestatyczny_Mors

3 października 2016, 16:33

>miej zawsze zadanie domowe
>facetka nie sprawdza
>po pewnym czasie uważasz, że jak facetka nie sprawdza notorycznie to nie ma po co odrabiać
>nie odrabiasz
>facetkę akurat w ten jeden dzień olśniło
>dostajesz 1 za brak zadania domowego

Avatar FanNinjaKiwi222

3 października 2016, 16:47

@Majestatyczny_Mors: tak bardzo tru

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 16:52

@Majestatyczny_Mors: Znam ten uczuć

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 16:58

@Majestatyczny_Mors: W ciągu w lat gimnazjum, pani od geografii sprawdziła 1 zadanie domowe...

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 16:22

Robiłem tak przez pół roku ;-;

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 16:31

Robiłem tak całą podstawówkę

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 16:34

Teoretycznie lepiej było nie dać zeszytu do sprawdzenia niż codziennie zgłaszać nieprzygotowanie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 października 2016, 16:34

Praktycznie lepiej było nie dać zeszytu do sprawdzenia niż codziennie zgłaszać nieprzygotowanie.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 16:10

o ty hardkorze

Avatar kcelej21

3 października 2016, 10:13

już ok 4 dni z rzędu... lepiej te na jutro odrobię :p

Avatar TheNaturat

2 października 2016, 21:50

Życie na krawędzi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Lekko nie będzie

Były nóżki, nie ma nóżek

Hobby dla faceta

Przerwa na herbatkę

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka