Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tomek8252

Edytowano - 4 października 2016, 19:23

Cejerowski w Boso przez świat pokazywał jak się robi bimber i to całkiem szczególowo

Avatar wetekin

4 października 2016, 10:25

A ja i tak znam tą bajkę z przeróbek kieubasa tv :D

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 14:31

Ale w tym odcinku chyba wino robili

Avatar figaro19

3 października 2016, 15:19

Ta, przezroczyste.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 15:39

@figaro19: Białe wino.

Avatar bylejakbylegdzie

3 października 2016, 16:21

bimber się robi też z wina

Avatar kicius23

3 października 2016, 16:38

Taak. Jasne

Avatar sok930

3 października 2016, 22:34

@kicius23: Wszystko może być bimber o ile jesteś wystarczająco odważny.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 22:55

@sok930: *umiejętny

Avatar baarts

3 października 2016, 23:36

Ku*wa, z gówna byś bimber nawet zrobił. Nie, no z gówna nie, ale jedyne co trzeba robić przy bimbrze, co niektórym sprawia kłopoty, to czas fermentacji. Tu som dzieci.

Avatar pan_hejter

4 października 2016, 07:55

@baarts: wręcz przeciwnie, zrobienie dobrego bimbru to wręcz sztuka. Jak zrobisz go źle to śmierdzi, smakuje ochydnie, masz po nim zgage i piecze cię gardło.

Avatar Macio720

4 października 2016, 07:25

Breaking Bad

Avatar ALKATRAZ

3 października 2016, 22:00

wolałem sąsiadów niż Reksia lub krecika

Avatar baarts

3 października 2016, 23:37

@ALKATRAZ: Krecik też Czeski...Albo Czechosłowacki?

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 23:58

@baarts: Krecik jest z Czechosłowacji, a Sąsiedzi z Czech.

Avatar baarts

4 października 2016, 00:43

Tak myślałem.

Avatar FRUNO

3 października 2016, 23:53

czas pędzi jak strzała a mój wujek pędzi bimber

Avatar Soberker

3 października 2016, 21:55

Breaking Bad, moje ulubione amine :)

Avatar
Konto usunięte

3 października 2016, 21:27

Teraz zawsze jak widzę tę bajkę, to kojarzy mi się tylko z KieubasaTV. +,+

Avatar fireret

3 października 2016, 21:10

Avatar Tony_Montana

3 października 2016, 23:28

@fireret: Fajny komentarz, ma dużo wspólnego z obrazkiem

Avatar Cards

3 października 2016, 21:10

Jedna z najzajebistszych bajek jakie oglądałem ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Drewniany kominek

Przerwa na herbatkę

Miło z ich strony, śliczne są

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka