Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
No to posłuchane
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2017, 12:07
gdzie D.va,junkrat i mei?
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:08
@adix53: i Soilder 76
Odpisz
23 czerwca 2018, 09:59
@adix53: tu nie ma wszystkich. Braci Shimada też nie ma. Reinharta też. Any i Żniwiarza też.
Odpisz
15 lipca 2022, 08:54
@Grzechoooo: fajnie usłyszeć że ktoś nazywa ich braćmi shimada oprócz mnie
Odpisz
3 marca 2022, 18:54
Tu jeszcze mccree
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:03
4 to bardziej mei
Odpisz
19 sierpnia 2017, 00:46
@CoolSceleton95: Widowmaker bo taki blady
Odpisz
16 października 2016, 12:28
T-T
Odpisz
14 października 2016, 16:08
McCree z jakiego to odcinka?
Odpisz
6 października 2016, 19:19
A gdzie gengi czy wiepszu
Odpisz
6 października 2016, 22:05
Trzeci obrazek, to jest po angielsku.
Odpisz
6 października 2016, 22:10
@tototer: Dziękować
Odpisz
6 października 2016, 14:35
Spongewatch Overpants
Odpisz
4 października 2016, 18:11
widowmaker powinna być mei
Odpisz
4 października 2016, 18:14
Właśnie,dafuq
Odpisz
6 października 2016, 12:01
Chyba chodzi o to, że Widowmaker jest apatyczna, czyli nie czuje emocji
Odpisz
6 października 2016, 12:42
@ChickenEatsRainbows: Zacytuje słowa z angielskiej wiki o Overwatch:
"A COLD BLOODED assasin [...] "
Odpisz
6 października 2016, 14:29
Widowmaker nie czuje: temperatury, emocji, bólu, przebiegu czasu. etc. To miało zostać przekazane.
Odpisz
4 października 2016, 15:38
O co chodzi? ;-;
Odpisz
4 października 2016, 15:45
@SirPomarancza: dołączam do pytania
Odpisz
4 października 2016, 15:47
@SirPomarancza: Porównanie z postaciami z Overwatch
Odpisz
4 października 2016, 15:49
@SirPomarancza: nie spodziewałem się że można tego nie zrozumieć.
Odpisz
4 października 2016, 16:01
@Nietypowy: A pomyślałeś że niektórzy jejowicze nie lubią/nie mają Overwatch'a?
Odpisz
4 października 2016, 16:23
@abuq1: Bo oczywiście jak czegoś nie lubisz to dostajesz alzheimera kappa. A tak na serio to trzeba było przesiedzieć pół roku w piwnicy żeby nie wiedzieć (chociażby z obrazków na jeja) przynajmniej że istnieje taka gra i żeby wiedzieć kto to chociażby Tracer i Bastion.
Odpisz
Edytowano - 4 października 2016, 16:35
@Nietypowy: Jak już mówiłem, ja się tym za nic nie interesuje, i po kilku memach z Overwatch'em (dokładnie dwóch) mam ich dość. Jak dla mnie są nieciekawe i trochę nudne. Dlatego każdy obrazek z Overwatch'em po prostu omijałem. Niektórzy może też tak robili. Dlatego moim zdaniem nie każdy musi od razu rozróżniać bohaterów Overwatch'a. Poza tym może u innych była długa nieobecność na jeja? Tak więc nie musisz od razu dziwić się czemu nie rozróżniam bohaterów Overwatch'a, którym się ani trochę nie interesuje i pomijam obrazki z nim. \______________________/
Odpisz
4 października 2016, 18:56
@abuq1: W sumie racja. Poza tym nie dziwie się że po 2 zacząłeś je omijać bo specjalnie odpychając od siebie wszystkie informacje o tej grze nie da się (prawie) żadnego z nich zrozumieć nie posiadając podstawowej wiedzy na ten temat, ale tak jest prawie ze wszystkim.
Odpisz
4 października 2016, 20:07
@Nietypowy: Tak, właśnie tak ze mną jest. Jednak można się dogadać na Jeja,pl!
Odpisz
4 października 2016, 15:47
W gdzie junkrat?
Odpisz
4 października 2016, 15:52
@CrazyMe: Ta wypowiedź nie ma sensu. Nie ma tu nawet połowy postaci więc po co pytać się dlaczego nie ma akurat tej jednej.
Odpisz
4 października 2016, 16:28
@Nietypowy: niezbyt znam się na overwatch i nie wiedziałam że brakuje wielu postaci, a o Junkrata pytałam dlatego, że to jedna z postaci które lubię
Odpisz