Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie idź!
Z klasą się trzeba urodzić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie są aż takie pyszne
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2016, 20:03
• Typowy dzień
• Odpalam Steam
• 1 nowe zaproszenie do znajomych
• Akceptuję
• "Znamy się?"
• "Ty jesteś Miczał z jeja?"
Odpisz
6 października 2016, 20:10
lul
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 20:17
Podaj nick tego gościa.
Odpisz
6 października 2016, 20:17
@baarts: Nie
Odpisz
6 października 2016, 20:42
@ZielonyDywanik: Przepraszam.
Odpisz
6 października 2016, 20:49
@ZielonyDywanik: Tak
Odpisz
6 października 2016, 21:48
@Ameron: wiadro
Odpisz
7 października 2016, 07:46
Ja tak zrobilem i mi hentaje wysylal, ale przestal. szkoda
Odpisz
7 października 2016, 07:50
@rosyn: Ja juz sie pogubilem kto jest kto
Odpisz
7 października 2016, 08:54
mam inny nick na steam niz na jeja, wiec.
Odpisz
7 października 2016, 19:07
@Fina258: Alibaba
Odpisz
5 października 2016, 17:34
Jestem znany na osiedlu i trudno mi wszystkich zapamiętać, to normalne.
Odpisz
7 października 2016, 07:29
@DeMajkel: Pjona!
Odpisz
7 października 2016, 01:01
Ten uczuć gdy masz tak często bo odpi***alasz w szkole większy burdel niż jest w sejmie
Odpisz
6 października 2016, 22:25
Znam to
Odpisz
6 października 2016, 21:59
Ciocia od strony babci taty psa wujka
Odpisz
6 października 2016, 20:40
Czy nie są do siebie podobni?
Odpisz
6 października 2016, 20:51
@adrian64376: praktycznie tacy sami
Odpisz
6 października 2016, 20:35
To uczucie nazywa się dezorientacją.
Odpisz
6 października 2016, 20:17
Odpisz
5 października 2016, 19:03
Gorzej jest, jak jet na odwrót....
Odpisz
5 października 2016, 17:24
całe moje życie na jednym obrazku
Odpisz
5 października 2016, 17:26
@siemak: co wy kombinujecie z tym avkiem?
Odpisz
5 października 2016, 17:27
@Pandzianikki: kideu is dead kideu is rainbow
Odpisz
5 października 2016, 17:45
@siemak: ok.troche dziwne,ale ok
Odpisz
5 października 2016, 17:30
Najgorzej jest, jak ktoś się z tobą wita, ty mu odpowiadasz, choć go nie rozpoznajesz, a po chwili okazuje się, że to jednak nie było do ciebie.
Odpisz
5 października 2016, 17:19
Tru obrazek
Odpisz
5 października 2016, 17:17
mojego ojca na zlocie posiadaczy mustangów każdy kojarzył z fejsa a on nikogo ;_;
Odpisz
5 października 2016, 17:15
Na przykład po melanżu
Odpisz