Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Północne Węgry
Phi!
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2016, 20:37
Nie
Dzięki
Od Ciebie Suchotnik nic nie biorę
Odpisz
7 października 2016, 19:12
Suchotnik po ile zioło?
Odpisz
7 października 2016, 15:09
Suchotnik diler. ..
Odpisz
6 października 2016, 06:42
A gdzie mój stary diller? Kideu.
Odpisz
6 października 2016, 06:42
to suchotnik wyłannik kideu
Odpisz
6 października 2016, 06:44
@siemak: Nie ufam mu...
Odpisz
6 października 2016, 06:45
bo jestem lisem?! D:<
Odpisz
6 października 2016, 07:05
nie , bo jest rudy
Odpisz
6 października 2016, 07:09
@hazlik: więc się walcie!
*tupie, rzuca krzesłem*
Sam do siebie
-Wy se jaja robicie dlaczego nic się nie sprzedaje?! he?!
- Nie kupimy bo jesteś rudy!
- To spie***lać, nie potrzebuje was!
-Fak ju
-Sio! Wszyscy to je*ani naziści *płacze*
Odpisz
6 października 2016, 07:11
Wy se jeja robicie.
Odpisz
6 października 2016, 10:48
Ojj.. Ja chętnie kupię coś od ciebie..
Odpisz
6 października 2016, 13:23
@Zeromus: czo?
Odpisz
6 października 2016, 13:40
twoje futro
Odpisz
6 października 2016, 13:42
hmmm.. *przerzuca sobie Suchotnika przez ramie* a.. to
Odpisz
6 października 2016, 16:09
@Zeromus: ...
Odpisz
6 października 2016, 16:39
No co ? Tylko została jedna rzecz.. Ile się należy za to futro ? Tylko lepiej wygląda tak, jak jest więc zabieram i ciebie
Odpisz
6 października 2016, 16:46
@Zeromus: ... 5000 euro
Odpisz
6 października 2016, 16:49
OK.. trzymaj.. *daje mu pieniądze w gotówce* Ale nie czekam na dostawę, tylko zabieram towar od razu *bierze lisa (Suchotnika) pod pachę*
Odpisz
6 października 2016, 16:50
@Zeromus: *szepcze do jejowiczów* pomocy!
Odpisz
6 października 2016, 16:57
Kupiłem go legalnie, więc mam prawo zabrać go sobie do domu
Odpisz
6 października 2016, 16:59
@Zeromus: *w myślach* chciałem tylko na nowego kompa
Odpisz
6 października 2016, 17:05
*uśmiechnięty zanosi lisa do siebie..I tam może go głaskać, przytulać, karmić i inne rzeczy, które robi się zwierzaczkom*
Odpisz
6 października 2016, 17:58
@Zeromus: zoofilia
Odpisz
6 października 2016, 18:00
@siemak: Gdzie tam.. On jest Furry, więc to byłby Yiff nie zoofilia
Odpisz
6 października 2016, 18:05
@Zeromus: nie wnikam co robisz z tym lisem ...
Odpisz
6 października 2016, 18:07
@hazlik: Nie gw**cę go.. Znaczy się jeszcze
Odpisz
6 października 2016, 18:09
@Zeromus: kideu też morzesz zgw*łcić
Odpisz
6 października 2016, 18:13
@hazlik: YIFFowy trójkąt:-(
Odpisz
6 października 2016, 18:14
@hazlik: Nie.. Dzięki.. Do Kideua nie mam kontaktu..
Odpisz
6 października 2016, 18:18
@Zeromus: *daje kontakt* zadzwoń później
Odpisz
6 października 2016, 18:19
@siemak: huehuehue , moge to nagrać ?
Odpisz
6 października 2016, 18:21
@siemak: A skąd ty to masz ? O.o
Odpisz
6 października 2016, 18:21
@Zeromus: karte ?
Odpisz
6 października 2016, 18:24
@hazlik: dajesz
Odpisz
6 października 2016, 18:24
@hazlik: Nie ciebie pytam.. Do tego chodzi mi o telefon do Kideu
Odpisz
6 października 2016, 16:25
HEJ DZIECIAKI NIECH ZAPŁONĄ SERCA...
Odpisz
6 października 2016, 16:09
@Suchotnik: mam 8 doge coinów
Odpisz
6 października 2016, 16:10
@siemak: mało
Odpisz
6 października 2016, 05:05
tak panie lisku
Odpisz