Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

20 stycznia 2018, 10:04

I mam w dupie to, że chodzi do innej szkoły.

Avatar Jestem_fajny

25 sierpnia 2021, 16:37

Avatar Falikosek2000

28 grudnia 2016, 17:12

oho, pani sąsiadka mówi o mnie :D

Avatar Mr_Owl

6 października 2016, 18:09

u mnie z chemi był sprawdzian z pierwiastków.

Ku*wa 4/5 klasy dostało pały

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar life_guy

8 października 2016, 20:00

Gimbazjum to wciąż podstawówka. Niczym się nie rózni od 0-6 poza tym, że ciągle straszą cię tym banalnym Egzaminem Gimnazjalnym.

Avatar Masz_

8 października 2016, 21:14

@life_guy: rozni sie dochodzi sporo przedmiotów

Avatar zlowerek

7 października 2016, 22:44

Rozmowa mama(czy jaki kolwiek inny rodzic)-dziecko
M- co dostałeś że spr ?
D-3 ale inni też mieli 2 lub 3
M- ale inni mnie nie interesują !

Rozmowa mama(czy jaki kolwiek inny rodzic)-dziecko
M- co masz ze spr ?
D- 5
M-A CO INNI DOSTALI ?!

I ja się pytam gdzie tu logika ?!

Avatar akaman151

7 października 2016, 22:40

ale za to ja przynajmniej nie biorę dopalaczy przed sprawdzianem :/

Avatar StudioDoge

7 października 2016, 22:19

...wiec dziś na obiad mięso...

Avatar Riquinds

7 października 2016, 21:37

A córka sąsiadki 7 :D

Avatar
Konto usunięte

7 października 2016, 20:59

Inni mogą wrócić z dyskoteki jutro rano? Ty nie jesteś inni/Inni mnie nie obchodzą

Avatar GalenMarek

7 października 2016, 20:17

No i ch*j z tego gupia babo?!

Avatar gol125

7 października 2016, 19:54

Co z tego że syn sąsiada chodzi do podstawówki a ty kończysz liceum

Avatar
Konto usunięte

7 października 2016, 18:48

W zeszłym roku miałem na drugie półrocze 7 pał z polaka ale na koniec roku dostałem 4

Avatar PolskiRusek

7 października 2016, 18:06

Ale kiedy dostanie 3 a inni dostaną 2 to nie obchodzą ją inni.

Avatar
Konto usunięte

6 października 2016, 17:24

Smutna prawda.

Avatar kamykPL

6 października 2016, 17:16

ze*

Avatar JanuszWaleczny

6 października 2016, 16:51

-Połowa klasy ma jedynki.
-Ty nie patrz co mają inni.

Avatar ciamciol

6 października 2016, 16:58

@JanuszWaleczny: Ta, jak masz 5 to:
"Dlaczego nie 6?"
"Ale ludzie z klasy mieli 1"
"Nie patrz na ludzi z klasy!"

Dostanę 1 to:
"Dostałem 1"
"A ludzie z klasy?"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Płać pan

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Były nóżki, nie ma nóżek

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka