Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2021, 12:09
Ale wiecie że państwa nie mogą rościć sobie prawa do ciał niebieskich i gwiazd?
Odpisz
29 kwietnia 2021, 12:10
@Spider007: i że Korea na obrazku to Korea Południowa?
Odpisz
19 lutego 2019, 18:42
,,nasz przemysł kosmiczny stoi na gorszym poziomie od polskiego"
Polska nie może w kosmos
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 14:55
Właśnie odkryłam nowe zastosowanie winogron. Przed chwilą nacisnęłam na ten obrazek winogronem *-*
Liczę na Nobla.
Odpisz
10 października 2016, 21:36
@Shannon: *wręcza Nobla*
Odpisz
10 października 2016, 19:59
Ale i tak część ludzi pracujących przy misji wysłania człowieka na Marsa pracuje część Polaków.
Odpisz
10 października 2016, 15:42
,,nasz przemysł kosmiczny stoi na gorszym poziomie od polskiego" wygryw
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 17:49
Po co te podpisy na takich krótkich obrazkach? Naprawdę pięć minut roboty (i to pewnie z pomocą Tłumacza Google) przy tłumaczeniu to aż taki wyczyn, żeby od razu się tym chwalić i podpisywać?
Odpisz
6 października 2016, 17:50
@Treilea_Reich: Tłumacz google? To jest za proste na tłumacz
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 17:53
To tym bardziej. Ale wiesz, podpisują się bo myślą, że dzięki temu będą "sławni", jakby komukolwiek zależało na jakiejśtam "sławie" w internecie...
Jak ktoś nie prowadzi życia poza internetem to w jego obrębie musi się "odkuć" i stąd to się bierze.
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 17:55
@Treilea_Reich: figaro podpisuje się w każdym dodanym przez siebie obrazkiem, więc sie nie masz o co spinać :v
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 17:59
Ale przy obrazku który jest cały ściągnięty a jego przetłumaczenie jest tak banalnie proste, podpisywanie się jest kompletnie bez sensu. Ale to tylko moje zdanie.
Odpisz
6 października 2016, 18:02
@Treilea_Reich: A czy ty często tłumaczysz obrazki i wstawiasz na jeja? NIE. A jeśli tak, to ikt o tym nie wie bo się nie podpisujesz. Właśnie o to chodzi w podpisach
Odpisz
10 października 2016, 14:23
Tylko... Po co?
Odpisz
10 października 2016, 16:27
@Treilea_Reich: Ja bym na twoim miejscu uciekł z jeja, bo przecież OBRAZIŁES FEJMA (oczywiście figaro nie chce nim być bo po co) A PRZECIEŻ FEJM (powtarzam on nie chce nim być) JEST NAJWSPANIALSZY !!!!1!1!!1!111!1ONEJEDEEEEEN!!1!1!!1!1!
Odpisz