memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 października 2016, 18:08
Nie wiem ile razy to pisałem, ale chyba za mało. Noc nie jest brzydka. Jest piękna!
Odpisz
6 października 2016, 19:18
>pada motzno >idziesz z koleżanką przez deszcz na halę >całe okulary mokre >je**ćto.jpg >zakładasz apaszkę na ryj i krzyczysz allah akbar
6 października 2016, 21:35
@CukiereczeQ: >Masz nick CukiereczeQ >Piszesz nieśmieszne komentarze >Dostajesz bana
7 października 2016, 07:15
@BlackDrink: Jeśli chodzi o nick to zakładałam konto, kiedy miałam fazę na ubieranki ._.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 października 2016, 18:08
Nie wiem ile razy to pisałem, ale chyba za mało. Noc nie jest brzydka. Jest piękna!
Odpisz
6 października 2016, 19:18
>pada motzno
>idziesz z koleżanką przez deszcz na halę
>całe okulary mokre
>je**ćto.jpg
>zakładasz apaszkę na ryj i krzyczysz allah akbar
Odpisz
6 października 2016, 21:35
@CukiereczeQ: >Masz nick CukiereczeQ
>Piszesz nieśmieszne komentarze
>Dostajesz bana
Odpisz
7 października 2016, 07:15
@BlackDrink: Jeśli chodzi o nick to zakładałam konto, kiedy miałam fazę na ubieranki ._.
Odpisz