Mój internet vs mój komputer
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Północne Węgry
Fajnie że odpowiedzieli
Frustrujące
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2021, 18:23
na odwrót
Odpisz
23 stycznia 2021, 10:27
na odwrót :,c
Odpisz
12 września 2017, 21:59
Żółw mojej przyjaciółki jest tak szybki że... nie mam pojęcia ;_;
Odpisz
18 kwietnia 2017, 19:30
Mój żółw tak zap***dala, że nie mogę go złapać.
Odpisz
8 października 2016, 17:28
U mnie na odwrót :'''(
Odpisz
8 października 2016, 17:40
@Klulik: ja bym się cieszył...
Odpisz
8 października 2016, 18:06
@Agario: Granie na najwyższych jak masz 250 pingu to żadna przyjemność.
Odpisz
8 października 2016, 18:15
@Klulik: zamienisz się? 20 fps w nowych grach a super internet?
Odpisz
8 października 2016, 18:42
@Klulik: ty mozesz grac w single playery bez problemu a on bedzie mial w nich 20 fps a net nic mu tam nie da
Odpisz
8 października 2016, 18:45
No tak,ale nie da się grać tylko w pojedynke
Odpisz
8 października 2016, 18:46
@Klulik: zreszta z 250 ms idzie grac w jakies mmorpg jak nie chcesz np raidowac na najwyzszym poziomie tylko tak sobie chillowo pobiegac, gorzej jak mi np wskoczylo 14k ms i nie moglem nic zrobic ;x
Odpisz
8 października 2016, 18:46
@Agario: W grudniu może rodzice zmienią na lepszą prędkość,niż zawrotne 3mb/s.
Za niecałe 2 tyś.możesz zrobić w miare kompa.
Odpisz
8 października 2016, 18:49
Tak,i na wciśnięcie d pobiegnie jeszcze przez 30 m i dopiero pójdzie a prawo ;) Mam tylko 2 gry multi w których właśnie rajduję :)
Odpisz
8 października 2016, 19:30
@Klulik: Powiem z własnego doswiadczenia, na 20-30fps na niskich grasz bez lagów, jak masz 200fps i ch*jowy net to nic nie pograsz bo masz straszne lagi.P.S 30fps na niskich w cs+100-5k pingu(takie skoki), laguje mi i lapek i net
Odpisz
8 października 2016, 20:21
@Agario: 150ms w csie
Odpisz
8 października 2016, 21:22
@Klulik: w sumie to w niektorych grach(np elsword) lagi daja ci przewage bo w opisanym wczesniej elswordzie jak cie laguje to przeciwnik srednio moze w ciebie nawalac i dzieki temu idzie wygrywac ale ludzie za takie cos mocno hejtuja ;v
Odpisz
9 października 2016, 21:38
Grasz w VoidElsa czy zwykłego polskiego Elsworda?
Odpisz
10 października 2016, 15:11
@pawel4134: gralem troche na voidzie, wczesniej duuzo na plu ale nie podoba mi sie juz tak ta gra jak powprowadzali jakies addy elesisy, w sezonie 1 byl najfajniejszy balans gry i farmienie setu pve nie bylo tak monotonne bo bylo mniej sekretow
Odpisz
10 października 2016, 17:52
Ale masz pobrany void? Byśmy pograli razem :D
Odpisz
10 października 2016, 18:44
@pawel4134: nie mam ;v
Odpisz
9 października 2016, 10:56
Mam tak samo
Odpisz
9 października 2016, 13:47
@kolo1414: o ja tez czyli nie jestem sam:);)
Odpisz
8 października 2016, 23:25
Ja mam na odwrót no niby fajnie bo dużo FPS i w ogóle... Tylko, że gra singleplayer około 7 GB ściąga się w 10 Dni! Taki mam wolny internet, prędkość pobierania to maks 200 Kb/s Polecam dostawce Orange :)
Odpisz
9 października 2016, 08:45
@tytan128: Mam Internet 100 mb/s bez limitu za 75zł/msc. Polecam dostawcę Orange. ;)
Odpisz
8 października 2016, 23:45
Kiedy możesz grać w prawie wszystko na najwyższych bez lagów, ale internet potrafi ci mulić nawet w takich grach jak Hearthstone
Odpisz
Edytowano - 8 października 2016, 20:25
Ja mam pół na pół. Gdy gram mam 40-50 FPS'ów a ping wynosi przeważnie 50. \_______/<---- Pudło na hejty od zazdrośników
Odpisz
8 października 2016, 20:20
mam odwrotnie
Odpisz
Edytowano - 8 października 2016, 19:21
Bądź mną
Kup sobie nowy, super komputer za 4 tysie
Kup sobie GTA V
Zapomnij o tym, że masz zawrotne 600 KB/s
Czekaj dwa dni aż gra się pobierze
Gra się pobrała i ją odpalasz
10 GB aktualizacji
noszku*wa.jpg
Czekaj następne 3 godziny
Odpal GTA Online
Ping over 9000
Odpisz
8 października 2016, 19:09
Ja też
Odpisz
8 października 2016, 17:55
tru...
Odpisz
8 października 2016, 17:47
u mnie tak samo...
Odpisz
8 października 2016, 17:24
Mam tak samo ;-;
Odpisz