Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2016, 00:29
Oł noł
Odpisz
9 października 2016, 01:56
?
Odpisz
9 października 2016, 10:17
Po co?
Odpisz
9 października 2016, 10:18
Popsuło się.
Odpisz
9 października 2016, 10:19
A co miało być?
Odpisz
9 października 2016, 10:21
Ło tak ło.
Odpisz
9 października 2016, 10:26
Ok
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 10:38
Nie "ok".
SZCZUPACZKU!
Znalazlem coś!
Odpisz
9 października 2016, 10:46
Co znalazłeś
Odpisz
9 października 2016, 11:01
Czcionke.
Może już ją widziałeś...
Odpisz
9 października 2016, 17:44
HARI POTA!
Odpisz
5 maja 2018, 16:32
*PARI HOTTA
Odpisz
5 maja 2018, 16:33
@Grzechoooo: *HOTA
Odpisz
29 października 2016, 18:07
Akurat to oglądam...
Odpisz
9 października 2016, 00:47
Właśnie zrozumiałem, że BESTIA był od początku TARZANEM! :O
Odpisz
9 października 2016, 06:50
@frazeologizm: Dokładnie, a w tym memie się pomylili i zamiast Jane wpisali Bella.
Odpisz
7 października 2016, 16:04
Odpisz
7 października 2016, 16:04
#autorskie
Odpisz
Edytowano - 8 października 2016, 21:24
dobre autorskie
#martwymem
Odpisz
Edytowano - 8 października 2016, 21:40
Napisał ktoś z durnymi tekstami z pieseła oraz pepe wklejonym na avku, cóż za hipokryzja :")
Odpisz
8 października 2016, 21:43
@Shakrit: powiedział to ktoś z jakimś napisem i czaszką na avku a tak propo kiedy pepe stał się martwy bo teksty z pieseła rozumiem
Odpisz
8 października 2016, 21:48
Pepe już się robi martwy, zobacz na komentarze pod memami z nim, nareszcie te dni nadchodzą. A "czaszka i napis" to logo i nazwa pewnego zespołu metalowego, ignorancie ;) Ale to też będzie niedługo zmienione na coś oryginalniejszego.
Odpisz
8 października 2016, 21:50
@Shakrit: i pewnie martwego... pepe nigdy nie stanie się marty! pepe is love pepe is life
Odpisz
8 października 2016, 21:52
Martym się pewnie nie stanie, ale martwym już tak.
Odpisz
8 października 2016, 22:01
@Shakrit: liteówka pszpraszam
Odpisz
8 października 2016, 23:35
#teamdatboi
Odpisz
9 października 2016, 04:14
Dopiero po kliku minutach załapałam o co chodzi x'3
Odpisz
9 października 2016, 02:09
Były fajerwerki i w ogóle
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 02:54
@Buras: "Mają rozmach sku*wysyny"
Odpisz
8 października 2016, 22:43
Mamy sobotę, a ja już odrobiłem całą pracę domową na przyszły tydzień.
Odpisz
8 października 2016, 22:46
@pawcik: No i?
Odpisz
8 października 2016, 23:35
@pawcik: k
Odpisz
9 października 2016, 09:28
@pawcik:
Odpisz
8 października 2016, 22:35
już 3-2!
Odpisz
7 października 2016, 20:33
Jako bestia lepiej wyglądał
Odpisz
8 października 2016, 22:28
@Dyrektorx: Jak facet?
Odpisz
8 października 2016, 21:05
dziewczyńskie memy. o nie
Odpisz
8 października 2016, 23:08
@HumanistaMichal: Czy ty właśnie narzuciłeś jej/mu płeć?
Głupi komentarz. O nie.
Odpisz
9 października 2016, 10:50
@baarts: Dziewczyńskie memy nie są zależne od płci, po prostu większość tego typu memów robią dziołchy.
Odpisz
9 października 2016, 15:05
@HumanistaMichal: "dziołchy"... szanuj kobiety mały ku*wiu.
Odpisz
9 października 2016, 15:06
@HumanistaMichal: "Dziołchy"
Odpisz
9 października 2016, 20:18
@Goryl398: Lepsze to niż ,,loszki''.
Odpisz
11 października 2016, 22:30
@HumanistaMichal: ale i tak zje**ne
Odpisz
7 października 2016, 16:09
Czego oczekiwales po lasce z syndromem sztokcholmskim
Odpisz