Na czerwonym świetle przechodzę sobie dumnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2016, 13:03
A tu nagle ktoś hamuje...
Odpisz
9 października 2016, 14:05
@lorax12: ...I nazywam ich tępe ch*je...
Odpisz
9 października 2016, 14:12
...ale on Ci z gonga wyjebuje...
Odpisz
9 października 2016, 14:16
@lorax12: Chyba w komentarzach kogoś pojebuje
Odpisz
9 października 2016, 14:17
Nie przeszkadzaj bo tu się sztuka kształtuje
Odpisz
9 października 2016, 14:20
@lorax12: i ich dildo gw**cuje
Odpisz
9 października 2016, 14:21
@Nemezis_: "o nie!" Wykrzykuje
Odpisz
9 października 2016, 14:26
@lorax12: " o tak"odpisuje
i palce se wyłamuje
z bulu prekleństwa wykrzykuje
i łzami się oblewuje
Odpisz
9 października 2016, 14:27
@Nemezis_: A ja ściany krwią smaruje
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 14:30
@lorax12: ja tu czuje
że tu bujek nie brakuje
a ja tu tak bezkarnie wojuje
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 14:31
@Nemezis_: Ten mieczem wymachuje
Odpisz
9 października 2016, 14:34
@lorax12: i mi głowe odcinuje
ale ona się regeneruje
i teraz trupa z ściany zdrapuje
Odpisz
9 października 2016, 14:34
@lorax12: Ale z was ch*je
Odpisz
9 października 2016, 14:36
@BlackNinja77: Ja się z Panem nie targuje
Odpisz
9 października 2016, 14:36
@Nemezis_: a ja lepiej niż Zbuku rapuje
Odpisz
9 października 2016, 14:40
@lorax12: a ja lepiej od ciebie rymy wypisuje
bo ja talent swój trenuje
Odpisz
9 października 2016, 14:42
@Nemezis_: No chyba nie patrz jak ja wyjebuje
Odpisz
9 października 2016, 14:45
@lorax12: a ja tu kalkiluje
że ci z dyni wypie**oluje
Odpisz
9 października 2016, 14:56
@Nemezis_: A ja to czytuje i mindfackuje
Odpisz
9 października 2016, 14:58
@Ferikusu: ja się lekko zdziwuje
i fakasa wystawuje
Odpisz
9 października 2016, 15:07
@Nemezis_: A ja cie policzkuje i idiotą nazywuje
Odpisz
9 października 2016, 17:35
@Ferikusu: a ja ci na butach maje imię wiśikuje
Odpisz
9 października 2016, 18:17
@Nemezis_: Zezłoszczę wszystkich i nie zrymuje.
Odpisz
9 października 2016, 18:17
@Nemezis_: Piękne :,)
Odpisz
9 października 2016, 18:24
ty ch*je
ja ci za chwilę wynierdoluje
i życie ci zrojnuje
bo dildo cię zmolestuje
Odpisz
9 października 2016, 18:28
@Nemezis_: Rzal dupę ściskuje, a ci ja tym ch*jem w mordę wyjebuje
Odpisz
9 października 2016, 18:35
nie... to pieśń religijna kiedy Jezus umierał na krzyżu
Odpisz
9 października 2016, 18:38
@Nemezis_: Nie~
Odpisz
9 października 2016, 18:42
tak
(oryginał)
żal duszę ściska,
serce boleść czuje...
Odpisz
9 października 2016, 18:51
@Nemezis_: Chodziło mi o ostatnią część mojej rymowanki, ale nawet się z tym zagrało O_o
Odpisz
9 października 2016, 18:55
no właśnie
Odpisz
9 października 2016, 18:58
@Nemezis_: •-•
Odpisz
9 października 2016, 14:07
Lubie to.
Odpisz
8 października 2016, 12:27
Prawie łapuje jak Słoń
Odpisz