Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2019, 23:01
Maluch
Odpisz
25 stycznia 2013, 18:06
maluch przy udeżeniu czołowym- jesteś kaleką bo tuż obok zderzaka masz nogi
ferrari przy udeżeniu czołowym masz poduszki powietrzne
Odpisz
12 marca 2014, 21:24
@saskacz: tyle że malucha nie rozbijesz.Malucha będziesz szanowała....
Odpisz
12 marca 2014, 21:31
@qbadrewnik: jestem chłopakiem matole - i malucha nigdy nie bede szanować.
Odpisz
8 stycznia 2017, 14:41
@saskacz: Gdybyś nic nie miał to byś i szanował.
Odpisz
22 października 2016, 19:17
Dach jest w Ferrari
Odpisz
24 sierpnia 2016, 14:56
fuck yea
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:40
Zapomnieli o ogrzewaniu:
W lecie ciepło, w zimie zimno.
Odpisz
24 kwietnia 2013, 13:51
ferrari gitowe v12 v4
Odpisz
19 grudnia 2012, 10:48
matuch rządzi
Odpisz
30 listopada 2012, 18:57
haha to dobre
Odpisz
7 października 2012, 15:56
LOL
Odpisz
7 listopada 2009, 11:44
lol każdy wie że ferrari jest lepsze tylko dla śmiechów tak zrobili <żal mi cie kajko na niczym sięnie znasz....
Odpisz
4 lipca 2012, 21:57
@FiReWoTeR: nie ma takiej animacji ( bo na gg w < > można te minki tez robić wis ?? )
Odpisz
4 lipca 2012, 21:56
maluchy górą !!
Odpisz
15 września 2011, 19:21
tu chodzi kto lepszy wiadomo że ferrari ale maluch ma 4 miejsca ata knaprawde to ja k się zmieścić a naprawde to szybkie samochody sa fajne anie małe
Odpisz
30 sierpnia 2011, 02:05
Tak, tak... Wszyscy mówicie, że ferrari lepsze... A ja założę się, że wygrałbym jadąc maluchem w czasie wyścigu z ferrari! Jest tylko jeden warunek - polskie drogi oznaczone jako "do pilnego remontu" :P. Maluch By ciągnał 20/h, ale by dociągnął, ferrari w Polsce by siadło na cycki na takiej drodze przy 30/h po pierwszych 50 m. :P
Odpisz
8 października 2010, 14:04
@dawid1111
nie wiem czy wiesz ale agresywność w sieci jest związana z małym członkiem więc ogarnij, a po za tym to jestem pewien na 99,9% że wiedziałeś to tylko dlatego że obrazek jest podpisany -,-
Odpisz
1 sierpnia 2011, 23:58
@Dudyx: twoim komentem mnie rozwaliłeś
Odpisz
12 sierpnia 2011, 09:34
@Dudyx:
Dobrze ze przynajmniej czytac umie :]
Odpisz
28 listopada 2010, 11:32
nie chce zaczynac wojny na jeja ale to jest ferrari f430 spider ;] spr w internecie
Odpisz
28 czerwca 2011, 17:26
@Ased11: masz racje,a poza tym skończcie z tym-wszyscy już wiedzą jaki model,marka itd.
Odpisz